Zahradní nábytek, s.r.o. sleva a slevové kupóny

Poradíme, kde výhodně seženete nejen zahradní nábytek, ale i doplňkové vybavení do vaší zahrady. Uvidíte, že každá návštěva "pukne závistí"!

Jak ušetřit v obchodě Zahradní nábytek, s.r.o. ?

Obchod Zahradní nábytek, s.r.o. je pro skvělý partner pro vybavení vaší zahrady. A nejen pro vás, vaše přátele a známé, pro celou vaši rodinu. Mrkněte na náš přehled slev!

  • Pro první nákup získáváte slevu 200 Kč. Stačí se přihlásit k odběru newsletteru-"zaiduletteru". Platí při nákupu v minimální hodnotě 3 000 Kč.
  • Při nákupu zboží nad 1 500 Kč získáváte dopravu zdarma.
  • Sledujte Zahradní nábytek, s.r.o. výprodej nebo Zahradní nábytek, s.r.o. akce. Získáte tak slevu na vybrané zboží až 50 %!
  • Přečtěte si naše tipy, kde dále koupí zahradního nábytku ušetříte.

Proč nakupovat v obchodě Zahradní nábytek, s.r.o.?

V obchodě Zahradní nábytek, s.r.o. najdete opravdu velice široký sortiment pro vybavení vaší zahrady. Nejen, že nakoupíte nábytek různého materiálu, ale i doplňkové zboží. Jako jsou polstry na nábytek, úložné boxy pro polstry, grily, udírny, bazén, infrasaunu, vířivku, domky, pergoly, kompostéry, ploty, mříže, altány, párty stany, garážové přístřešky. Pro děti nábytek, prolézačky, domečky, skluzavky, pískoviště. A také sekačku na trávu, štípače, drtiče, pily, sněhové frézy atp.

  • Sledujte Zahradní nábytek, s.r.o. blog! Najdete zajímavé tipy a články např. jak se starat o gril, jaký vybrat slunečník.
  • Nabízí zakázkové šití polstrů na míru.
  • Hledáte gravírovací služby? Nechte si gravírovat nápisy a loga na zahradní dřevěný nábytek.
  • Zajišťují si vlastní dovoz a malo i velkoprodej zahradního nábytku. U mnoha typů zahradního nábytku je společnost Zahradní nábytek, s.r.o. certifikovaným prodejcem.
  • Společnost Zahradní nábytek, s.r.o. je přímým dovozcem teakového nábytku z Indonésie. Proto dokáží u svých výrobců zajistit individuální design nábytku přesně podle vašeho projektu.
Poradíme, kde výhodně seženete nejen zahradní nábytek, ale i doplňkové vybavení do vaší zahrady. Uvidíte, že každá návštěva "pukne závistí"!
Společnost Zahradní nábytek, s.r.o. byla založena v roce 2008 a započala dovážet a prodávat zahradní nábytek. Sortiment se dále rozšiřoval až do nynější nabídky. Společnost disponuje jednou kamennou prodejnou v Kutné Hoře, která byla založena v roce 2009. Prodejna s plochou 220 m2 vám představuje výběr ze zahradního sortimentu ZAiDU.cz. Přijďte si sortiment proklepnout všemi smysly!