Pelikán.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pelikán.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 100 Kč na vše v obchodě Pelikán.cz

Platí do 17.10.2021

 
   

Pelikán.cz se řadí mezi největší prodejce letenek na českém území. Za svou více než 12 let dlouhou tradici...

O obchodu Pelikán.cz

Chystáte se na dovolenou? Získejte letenky za ty nejlepší ceny díky portálu Pelikán.cz. Na tomto portálu najdete srovnání cen letenek v různé časy od různých společností a jednoduše si vyberete ty nejvýhodnější. Jedná se o internetový portál, který vám nabízí bezplatnou rezervaci a následný nákup letenek i bez kreditní karty, kdykoliv potřebujete. Najdete tam nejlepší ceny letenek více než 800 tradičních a nízkonákladových leteckých společností.

pelikan.cz letadlo

Pelikán.cz aplikace

Vyhledávejte levné letenky ještě jednodušeji. Pelikán nově nabízí bezplatnou mobilní aplikaci Pelipecky, díky které si můžete najít ty nejvýhodnější letenky odkudkoliv během pár kliknutí. Aplikace je dostupná jak na operační systém Android, tak iOS.

Kromě vyhledávače letenek v aplikaci najdete také články s tipy od redaktorů Pelikán.cz, díky kterým bude cestování procházka růžovou zahradou a nic už vás nezaskočí. Samozřejmostí jsou také speciální slevy a exkluzivní nabídky jen pro uživatele aplikace.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete portál jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky (Po-Pá: 09:00-17:00) na číslech +420 226 200 777 (v případě dotazu k letenkám) nebo +420 225 348 510 (pokud máte dotaz ohledně pobytů), nebo prostřednictvím e-mailu na adresách letenky@pelikan.cz či pobyty@pelikan.cz.

Pelikán.cz je také na sociálních sítích. Navštivte jejich Facebook, Twitter nebo Instagram, objevujte novinky, slevy nebo nejrůznější akce a nechte se inspirovat.

Pelikán.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 489 Kč na levné letenky na pelikan.cz

05.08.2020 - Výše slevy je závislá na výši poplatku. Levné letenky do celého světa na jednom místě. Rezervace…

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Pelikán.cz

Pelikán.cz se řadí mezi největší prodejce letenek na českém území. Za svou více než 12 let dlouhou tradici obsloužili bezmála milion cestujících.

Podmínky nákupu

Cashback se vypočítává z celkové ceny letenek.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 100  zpět z ceny nákupu v obchodě Pelikán.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.