Pelikán.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Pelikán.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Pelikán.cz.

Slevový kód Pelikán.cz

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě Pelikán.cz

Platí do 20.06.2024

 
 

Pelikán.cz se řadí mezi největší prodejce letenek na českém území. Za svou více než 12 let dlouhou tradici...

Slevy na letenky pro vaši letní dovolenou na Pelikan.cz

+ 10 % zpět z nákupu
 

Nabídka týdne se zvýhodněnou cenou

O obchodu Pelikán.cz

Chystáte se na dovolenou? Získejte letenky za ty nejlepší ceny díky portálu Pelikán.cz. Na tomto portálu najdete srovnání cen letenek v různé časy od různých společností a jednoduše si vyberete ty nejvýhodnější. Jedná se o internetový portál, který vám nabízí bezplatnou rezervaci a následný nákup letenek i bez kreditní karty, kdykoliv potřebujete. Najdete tam nejlepší ceny letenek více než 800 tradičních a nízkonákladových leteckých společností, a navíc je možné využít také sezonní Pelikán akce na vybrané letenky. 

pelikan.cz letadlo

Pelikán.cz aplikace

Vyhledávejte levné letenky ještě jednodušeji. Pelikán nově nabízí bezplatnou mobilní aplikaci Pelipecky, díky které si můžete najít ty nejvýhodnější letenky odkudkoliv během pár kliknutí. Aplikace je dostupná jak na operační systém Android, tak iOS.

Kromě vyhledávače letenek v aplikaci najdete také články s tipy od redaktorů Pelikán.cz, díky kterým bude cestování procházka růžovou zahradou a nic už vás nezaskočí. Samozřejmostí jsou také speciální slevy a exkluzivní nabídky jen pro uživatele aplikace.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete portál jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky (Po-Pá: 09:00-17:00) na číslech +420 226 200 777 (v případě dotazu k letenkám) nebo +420 225 348 510 (pokud máte dotaz ohledně pobytů), nebo prostřednictvím e-mailu na adresách letenky@pelikan.cz či pobyty@pelikan.cz.

Pelikán.cz je také na sociálních sítích. Navštivte jejich Facebook, Twitter nebo Instagram, objevujte novinky, slevy nebo nejrůznější Pelikán akce a nechte se inspirovat.

Pelikán.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Pelikán.cz 250 Kč na letenky

01.09.2023

Slevový kód Pelikán.cz 500 Kč na slovenské pobyty

19.03.2023

Slevový kupon 489 Kč na levné letenky na pelikan.cz

05.08.2020

Recenze Pelikán.cz

Jan S.

06.07.2023 1.0

Dobrý den, nakoupil jsem přes tipli.cz, které uvádí "10% zpět z nákupu". Bohužel až po nakoupení jsem zjistil, že se nejedná o 10% z ceny letenek, ale pouze ze servisního poplatku. Pro mě to bylo obrovské zklamání. Ano, moje chyb, měl jsem si přečíst pozorně podmínky slevy, ale je opravdu tak obtížné uvést do reklamy se slevou, že se jedná o "10% zpět ze servisního poplatku"? Opravdu by se to tam nevlezlo? A lidi by hned věděli na čem jsou. Takhle jsem v domění, že dostanu zpět 10% z ceny letenek nakoupil přes pelikan.cz, ale věřte mi, že kdybych si nemyslel, že nám tipli vrátí 10% zpět, tak přes pelikan.cz nenakoupím a koupím jinde. Jsem opravdu velice zklamán přístupem tipli.cz, se kterými spolupracujete a již jejich služeb nevyužiju. I přesto, že se do hlavy bít mohu pouze já za svoji naivnost v dobré mravy obchodníků, tak se mi opět potvrdilo, že stále jsou obchodníci používající lákající na výhodné podmínky, ale pak pod čarou se dozvíte pravdu.

Tomáš K.

29.03.2023 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Pelikán.cz

Pelikán.cz se řadí mezi největší prodejce letenek na českém území. Za svou více než 12 let dlouhou tradici obsloužili bezmála milion cestujících.

Podmínky nákupu

LCC - letenka zakoupená u nízkonákladové společnosti.

IATA - International Air Transport Association. IATA má 290 členských leteckých společností. Odměna se vztahuje pouze na letenky, které jsou provozovány jednou z IATA společnosti.

Odměna se počítá pouze ze servisního poplatku za nákup letenky.

Na pronájem auta, jachty ani pobytů se odměna nevztahuje.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
LCC (lowcost) letenky 10 %
IATA letenky 50 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Pelikán.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se