Qatar airways

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Qatar airways slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1 % na vše v obchodě Qatar airways

Platí do 30.11.2021

 
   

Katarská aerolinka Qatar Airways má svou základnu v hlavním městě Kataru Dauhá. Mimo linku do domovské destinace létají letadla Qatar do dalších…

O obchodu Qatar airways

Qatar airways online check-in urychlí odbavení zavazadla

Online check-in je u letecké společnosti Qatar dostupný 36 hodin až 90 minut před odletem. Po zakoupení letenky máte díky možnosti online check-in-u možnost výběru vlastního sedadla, odbavení zavazadla a obdržení palubní vstupenky.

Mobil check-in

Tato nová služba je dostupná pro všechny, kteří plnohodnotně fungují i přes mobilní telefon. Mobil check-in můžete provést skrze váš telefon stejnou formou, jako klasický online check-in.

Qatar airways Praha

Qatar airlines zavedla 14 letů týdně mezi Prahou a Dauhá, takže každý den odletí dvě letadla do oblasti Perského zálivu. Vy si můžete letenky obstarat na oficiálních webových stránkách Qatar airways, kde často pořádají slevové akce. Pokud chcete mít o levných letenkách přehled ihned, využijte srovnávače letenek, které hlídají nejnižší ceny a na ty vás průběžně upozorňují.

Qatar airways recenze, pokud stále váháte

Pořád si nejste jisti, že vám na dlouhém letu bude poskytnuto pohodlí, služby na úrovni a především bezpečí? Ujistit by vás mohly recenze na Qatar airlines, které jsou dostupné na webu. Qatar aerolinka z hodnocení zákazníků vychází až nadprůměrně dobře, kdy jsou vyzdvihovány především služby personálu na palubě letadla, moderní letadla, bezpečnost a přesný čas odletu a příletu.

Vyberte si druh pohodlí

Pro větší komfort si můžete vybrat letenku v business a první třídě s obsáhlou nabídkou jídel z celého světa, zábavným programem, filmy a hudbou a především ergonomickými a polohovatelnými křesly i pro spaní.

V ekonomické třídě má každý cestující k dispozici obrazovku, ergonomická sedadla a omezenou i přesto vydatnou nabídku teplých jídel a nápojů.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť AirMalta.sk.

U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Qatar.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Qatar airways

Katarská aerolinka Qatar Airways má svou základnu v hlavním městě Kataru Dauhá. Mimo linku do domovské destinace létají letadla Qatar do dalších 140 zemí celého světa. Co vám Qatar Airlines mohou nabídnout mimo své základní služby?

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1 % zpět z ceny nákupu v obchodě Qatar airways?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.