Slevy a slevové kupóny pro vás

Platí do 09.04.2020

Slevový kupon 3,5 % na vše v obchodě Bezva plenky.

 

Bezva Plenky jsou specializovaným obchodem na veškeré dětské hygienické potřeby,… Zobrazit více

Bezva plenky

09.04.2020

O obchodu Bezva plenky

Čím jsou Bezva Plenky výjimečné?

Nejběžnější potřebou každého miminka je plenka, která dobře sedí, nehrozí u ní vznik opruzenin a především perfektně saje. Na e-shopu Bezva Plenky nakoupíte pleny pro novorozence, batole i větší miminko, které už se pomalu od nošení plen snažíte odnaučit.

Co v nabídce najdete

V nabídce najdete mimo klasické plenky také ekologické, které neobsahují žádná barviva, latex a parfémy. Díky tomu jsou perfektní pro děti s alergiemi a ekzémy. Nakoupíte zde také zubní pasty pro mléčné zoubky a dětskou kosmetiku.

Plenky Baby Charm

Baby Charm plenky jsou vyrobeny z ECG celulózy, která poskytuje ochranu životního prostředí. Plenky jsou zároveň bez chlóru a parfemací. Dětskému zadečku tak nehrozí žádné alergické reakce. Plenky Baby Charm velmi dobře sají, zároveň jsou prodyšné, aby pokožka mohla dýchat a nehrozil vznik opruzenin.

Bezva Plenky recenze pomohou při rozhodování

Chcete si být jisti, že nakoupíte správně? Přesvědčte se recenzemi zákazníků, kteří u Bezva Plenky nakoupili před vámi. Chválí si vysokou kvalitu plenek a rychlost dodání. Mimo tyhle výhody ale můžete mít celý nákup výhodnější. Sledujte pravidelně Bezva Plenky leták a nakupte produkty v akci.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Teta-drogerie.sk.

Podobny sklep Rossmann.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Bezva plenky slevové kódy, které jste zmeškali

Podobné obchody

Recenze Bezva plenky

5.0

Petra G.

09.11.2018 5.0

Tereza B.

21.08.2018 5.0

Veronika S.

03.07.2018 5.0

Bezva Plenky jsou specializovaným obchodem na veškeré dětské hygienické potřeby, které během přebalování běžně využíváte a dětskou kosmetiku. Na prvním místě jde však o pohodlí miminka, proto si můžete vybírat z různých velikostí plenek a provedení.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.