Kiwi.com

V současné době se potýkáme s prodlevou připsání odměn z obchodu Kiwi.com O odměny se bát nemusíte, všechny budou připsány dodatečně. Na nápravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Kiwi letenky

Kiwi.com je přední online platforma pro rezervaci levných letenek, která spojuje různé letecké společnosti a nabízí tak širokou škálu možností cestování po celém světě. Můžete zde objednat nejen přímé lety, ale i spojené lety a kombinovat různé letecké společnosti, což vám umožní najít ty nejvýhodnější nabídky. Kiwi letenky nabízí skvělé ceny, díky možnosti kombinovat různé lety. Navíc můžete využít Kiwi promo kódy, které vám pomohou dále snížit cenu vaší rezervace. S těmito kódy můžete získat ještě výhodnější ceny a ušetřit při svých cestách po celém světě.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Kiwi.com

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Kiwi.com.

Slevový kód Kiwi.com

Peníze zpět 1,5 % na vše v obchodě Kiwi.com

Platí do 16.06.2024

 
 

Kiwi.com je přední online platforma pro rezervaci levných letenek, která spojuje různé letecké společnosti a nabízí tak širokou škálu možností...

Kiwi promo kód: Sleva 10 EUR na vaši rezervaci

Platí do 30.06.2024

+ 1,5 % zpět z nákupu

Kupon využijte v košíku obchodu.

Kiwi promo kód: Doporučte Kiwi vašim přátelům a získejte slevu 20 EUR na další rezervaci

Platí do 30.06.2024

+ 1,5 % zpět z nákupu

Stačí, aby si vaši přátelé vytvořili účet a provedli nákup přes váš link. Následně získáte Kiwi slevový kód na slevu 20 € na další rezervaci a… více

Kiwi sleva: Oblíbené zpáteční lety z Prahy do celého světa

Platí do 31.07.2024

+ 1,5 % zpět z nákupu
 

Podívejte se na výběr Kiwi akčních letenek z České republiky do různých destinací a ušetřete!

Výhodná Kiwi sleva: Levné letenky z Prahy do různých destinací již od 885 Kč

+ 1,5 % zpět z nákupu
 

Prohlédněte si seznam destinací, do kterých můžete pořídit na Kiwi akční letenky z Prahy.

Letenky do nejpopulárnějších destinací za skvělé ceny s kiwi.com!

Platí do 15.06.2024

+ 1,5 % zpět z nákupu
 

Cestovatelé, kiwi.com pro Vás má mimořádně levné letenky do oblíbených destinací.

Doporučte přítele a získejte kiwi.com slevový kód

Platí do 15.06.2024

+ 1,5 % zpět z nákupu
 

Získejte kiwi.com slevový kód 20 € za každého přítele, který si přes vás zabookuje let!

Kiwi slevové a promo kódy

Kiwi.com, je český internetový vyhledávač letenek. Jejich unikátní vyhledávací algoritmus umožňuje zákazníkům různě kombinovat lety aerolinek, které spolu nespolupracují, tím vytváří jedinečný plán cesty, často značně levnější než kdekoliv jinde. Pro ještě větší úsporu při nákupu Kiwi letenek se vyplatí využít Kiwi promo kódy. Možnost vyhledat a koupit levné letenky je přesně důvodem, proč Kiwi.com využívá čím dál víc zákazníků.

Jak ušetřit při nákupu Kiwi letenek

Společnost nabízí hned několik možností úspory na vašem cestovním rozpočtu. Levné Kiwi letenky se těší velké oblibě mezi cestovateli nejen kvůli nízké ceně, ale i díky flexibilitě, možnosti kombinovat různé aerolinky, chytrým doplňkovým službám a jednoduchému vyhledávání.

1. Využijte Kiwi promo kódy a slevy

Společnost nabízí pro své zákazníky výhodné nabídky a slevy v průběhu celého roku. Kiwi letenky na dovolenou s dětmi, při které rádi ušetříte peníze rodinného rozpočtu, pracovní cestu či návštěvu známých, jsou dostupné a při jejich nákupu můžete velmi ušetřit na svých cestovních výdajích. Abyste nezmeškali žádný Kiwi.com promo kód či jinou slevovou akci, vyplatí se sledovat sociální sítě této společnosti jako Instagram či Facebook.

2. Přihlaste se k odběru newsletteru a nenechte si ujít žádné Kiwi promo akce

Přihlaste se k odběru newsletteru, nechte si všechny akční nabídky zasílat na e-mail a nenechte si utéct žádný Kiwi slevový kód. Aktuální informace o výhodných nabídkách se při hledání výhodných letenek cení nejvíce.

3. Zvažte delší lety s přestupem

Delší lety s přestupem bývají zpravidla levnější, avšak zaberou více času. Pokud ale nespěcháte, je to skvělá možnost úspory. Pokud budete mít navíc promo kód Kiwi, ušetříte ještě více. Podívejte se na porovnání cen letů se stejnými destinacemi, pouze s přestupem a bez přestupu. Datum odetu i příletu jsme nechali nastavený stejný.

Cena přímých letů

Cena letů s přestupem

Kiwi letenky

4. Stáhnětě si mobilní aplikaci

Mobilní aplikace Kiwi vám zajistí přístup ke skrytým funkcím a speciálním nabídkám. V aplikaci kromě exkuzivních cen, výhodných nabídek a akčních novinek můžete také jedním kliknutím stáhnout palubní vstupenky či si aktivovat oznámení o cestě. Můžete si být jisti, že o váš cestovní itinerář bude opravdu kvalitně postaráno a navíc s exkluzivními Kiwi slevami v aplikaci ušetříte.

5. Vyzkoušejte doplňkové služby od Kiwi.com

Pokud při svém hledání na Kiwi.com narazíte na cestu, která je dražší, než byste si přáli, zvolte na webu tlačítko „Nastavit upozornění na cenu“ (nebo v aplikaci klikněte na ikonu se zvonkem). Pak už jen stačí vyplnit kontaktní údaje a Kiwi vám dá vědět, až cena klesne. Ušetříte tak nejen peníze, ale i čas při hledání levných letenek.

6. Kombinujte lety různých společností

Společnost umožňuje kombinovat lety různých leteckých společností a díky tomu zaručuje nejlevnější letenky na trhu i v případě, že je kupujete na poslední chvíli. Doporučujeme si však vždy ponechat dostatečný čas na případný přestup, jelikož je pravděpodobné, že se v takovém případě budete muset znovu nechat odbavit. Může se také stát, že dojde ke změně odletu jednoho nebo druhého letu a vám nebude vycházet časový plán.

7. Vyhledávejte lety s odletem z různých měst

Pokud můžete, doporučujeme hledat Kiwi letenky s odletem nejen z Prahy, ale i z Vídně, Mnichova či Frankfurtu. Místo odletu může značně ovlivnit výslednou cenu. O aktuálních Kiwi akčních letenkách a cestovatelských hackách informuje společnost dole na své úvodní stránce. Abyste ještě více ušetřili, můžete na tyto lety navíc využít výhodné promo kódy Kiwi.

Obrázek

8. Vyhledávejte letenky do „Kamkoliv“

Kiwi.com myslí i na ty, kteří se ještě nerozhodli, kam se vydat. Stačí do pole cílové destinace zadat „Kamkoliv“ a v interaktivní mapě stránek se objeví nejvýhodnější lety a ceny. A vy si můžete jednoduše vybrat destinaci, která se vám zamlouvá. Samozřejmě nezapomeňte před volbou platby vyplnit Kiwi slevový kód, který vám pomůže ušetřit ještě více.

Využijte Kiwi slev a služeb naplno

Pokud nesháníte letenky na konkrétní datum a destinaci, doporučujeme prozkoumat možnosti úspory na Kiwi.com naplno. Usnadněte si vyhledávání a zúžete si výběr podle svých představ. Použít můžete například filtr podle ceny, místa odletu, data cesty, počtu přestupů nebo zavazadel. Výše zmíněnou možnost „Nastavit upozornění na cenu“ můžete na webu i v aplikaci využít vícekrát a Kiwi.com vám tak ušetři čas při sledování nejlepších cen letenek.

Hoďte obavy za havu s Kiwi Guarantee

Bát se s Kiwi nemusíte ani toho, že byste kvůli zpoždění letu nebo jeho zrušení nestihli let navazující. Pro tyto případy je zde záruka Kiwi.com Guarantee. Tato záruka vás chrání před:

 • zpožděním letu,

 • zrušením letu,

 • změnou harmonogramu.

Pokud nastane některý z uvedených problémů, společnost Kiwi.com vám nabídne alternativní let do vaší destinace nebo vrácení peněz za nevyužité letenky. A pokud byste někde uvízli, Kiwi vám přispěje také na přesun na jiné letiště, ubytování přes noc a na jídlo a pití.Kiwi.com slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Kiwi.com pro slevu 30€

26.11.2023

Zľava 13.5€ na nákup leteniek v kiwi.com!

30.04.2023

Slevový kód Kiwi.com 360 Kč na nákup

31.01.2023

Slevový kód Kiwi.com 1 250 Kč na lety z Vídně

30.04.2023

Slevový kód Kiwi.com 750 Kč na lety z Vídně

30.04.2023

Slevový kód Kiwi.com 500 Kč na lety

30.04.2023

Slevový kód Kiwi.com 1 200 Kč na nákup

28.11.2022

Slevový kód Kiwi.com 480 Kč na nákup

28.11.2022

Slevový kód Kiwi.com 250 Kč

31.10.2022

Slevový kód Kiwi.com 20 $ na nákup

30.04.2023

Jaké destinace Kiwi.com nabízí?

Úplný seznam destinací, kam se díky Kiwi.com můžete podívat, naleznete zde, kde jsou třízeny podle kontinentů.

Jak najdu aktuální Kiwi slevové a promo kódy?

Pečlivě pro vás Kiwi promo kódy sledujeme a naleznete je přímo na této stránce. Dále doporučujeme odběr newsletteru, stažení Kiwi mobilní aplikace či například sledování sociálních sítí společnosti. 

Jaké jsou Kiwi.com recenze zákazníků?

Kiwi.com recenze zákazníků vyzdvihují rychlé a snadné pořízení levných letenek, možnost vysokých úspor, nízké ceny, širokou možnost vyhledávání a také Kiwi mobilní aplikaci, která cestování velmi usnadňuje. 

Jak uplatnit Kiwi promo kódy?

Jak postupovat pro uplatnění Kiwi slevových kódů naleznete níže:

 1. Zadejte destinaci odletu a příletu a vyplňte požadovaný termín. Vyberte let a klikněte na tlačítko Rezervovat.
 2. Vyplňte požadované údaje, vyberte doplňkové služby a klikněte na tlačítko Pokračovat.
 3. Text "Využijte promokód" nyní naleznete nad volbou platební metody. Klikněte na něj, do textového pole vložte Kiwi promo kód a zvolte Použít.
 4. Kiwi sleva bude odečtena od výsledné ceny vaší objednávky.
 5. Pro jistotu si projděte všechny vámi zvolené a vyplněné detaily a klikněte na tlačítko Zaplatit.
Obrázek

Recenze Kiwi.com

Vít D.

25.07.2023 5.0

Tomáš F.

25.10.2017 5.0

Lukáš T.

15.07.2017 5.0

Kiwi.com používám vždycky jako první volbu při hledání letenek. Často nabízí mnohem lepší cenu, ale vždycky je dobré si ověřit ještě cenu u aerolinky jestli není náhodou lepší. Ze všech vyhledávačů na levné letenky mi Kiwi přijde nejlepší.

Obchody, kde vás také odměníme

V současné době se potýkáme s prodlevou připsání odměn z obchodu Kiwi.com O odměny se bát nemusíte, všechny budou připsány dodatečně. Na nápravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Kiwi.com v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kiwi.com?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se