FlixBus

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě FlixBus

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu FlixBus.

Slevový kód FlixBus

Peníze zpět 3 % na vše v obchodě FlixBus

Platí do 24.07.2024

 
 

Rádi cestujete, ale neradi řídíte a letadlům nevěříte? Výlet s partou přátel si představujete na zadním pětisedadle autobusu a...

Flixbus kupón 10 % /exkluzivně pro držitele karty Sphere/

Platí do 24.07.2024

+ 3 % zpět z nákupu
 

Jako majitel karty Sphere si můžete dopřát o 10% levnější cestu s Flixbusem. Jednoduše si vytvořte váš slevový kód, který vám odešlou na email,… více

Flixbus slevy na jízdenky

+ 3 % zpět z nákupu
 

V eshope Flixbus.cz nyní získate slevy při včasné rezervaci jízdenky.

O obchodu FlixBus

Využijte pro své cestování známé zelené autobusy Flixbus! Flixbus byl založen v roce 2013 a od té doby se mu povedlo vybudovat největší síť dálkových autobusů v Evropě. Důvod jejich oblíbenosti jsou kromě opravdu jednoduché rezervace i levné jízdenky. Evropu tak můžete objevovat doslova za pár korun. Další výhodou je, že cestu můžete zrušit nebo změnit až do 15 minut před odjezdem.

S Flixbus dojedete včas a pohodlně

Při rezervaci se dozvíte i předpokládanou dobu cesty. A v naprosté většině se do cíle dostanete opravdu včas, protože 9 z 10 autobusů Flixbus dojede do cíle bez zpoždění. Do své destinace se dostanete nejen včas, ale i pohodlně. Autobusy Flixbus jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami. Tolik místa na nohy jste ještě v autobuse nezažili!

Při rezervaci vaší cesty si můžete vybrat také konkrétní sedadlo. Flixbus jízdenky ani nemusíte mít vytištěné. Postačí předložit potvrzení na vašem chytrém mobilu. Do autobusu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo a dvě cestovní zavazadla.

Procestujte Evropu s autobusy Flixbus

Naplánujte si během pár minut cestu k moři, dovolenou na horách nebo jen víkend v nějaké evropské metropoli. Obvolejte přátele, kolik jste schopni, a vyrazte do světa s dálkovými autobusy FlixBus.cz! Jakmile je jednou zkusíte, jinou službuchtít nebudete.Výhodou může být také studentská nebo sezónní Flixbus sleva, díky které je možné cestovat ještě výhodněji. 

TIP: Chystáte se letos k moři? Podívejte se na 5 nejlepších destinací, kde si dovolenou užijete naplno.

FlixBus autobus

Bez mobilu ani ránu!

Máme skvělou zprávu pro ty, kteří si jízdenky nakupují raději přes svůj chytrý telefon. Celý proces totiž můžete urychlit díky aplikaci "FlixBus - cestujte autobusem", kterou si můžete stáhnout zdarma v App Store nebo Google Play

Tipy na cestování s Flixbusem

Chcete jet lyžovat, na turistiku nebo nákupy, ale nevíte, kam byste vyrazili? Na Flixbus.cz se můžete inspirovat zajímavými tipy na výlety. Najdete zde několik kategorií podle zájmů - pláže, hrady a zámky, zábavní parky, lyžařské destinace a další.

Užijte si spoustu aktivit, dobrodružství a zážitků – po celý rok, pro všechny příležitosti. Inspirujte se tipy na destinace a zarezervujte si jízdenku již dnes! V České republice můžete vyrazit do světa s autobusy Flixbus z Prahy Florenc, z Ostravy, Pardubic, Olomouce, Plzně nebo Karlových Varů. Vyzkoušejte také FlixBus Brno.

Flixbus Praha

 • Autobusová jízdenka: od 29 Kč
 • Počet spojů z Prahy: 343
 • Počet zastávek ve městě Praha: 10

Flixbus Brno

 • Autobusová jízdenka: od 29 Kč
 • Počet spojů z Brna: 158
 • Počet zastávek ve městě Brno: 2

Flixbus sleva, která se vyplatí!

Cestujte s Flixbusem a získejte 25 % z ceny jízdenky zpět v podobě poukazu. Ten můžete uplatnit při rezervaci další cesty skrze mobilní aplikaci a webové stránky FlixBusu.

Pro studenty a seniory je tu navíc 75% státní Flixbus sleva, kterou obdržíte během rezervačního procesu. Spolu s věrnostním bonusem 25 % tak cestujete úplně zadarmo.

Nezapomeňte, že pokud svoji jízdenku zakoupíte přes portál Tipli, získáte zpět další 3 % z nákupu!

Flixbus kontakt

Potřebujete se dozvědět více? Rezervovat jízdenky? Neváhejte se obrátit přímo na vstřícnou zákaznickou podporu Flixbusu, která vám odpoví na každý dotaz. Následující Flixbus kontakty vám to snadno umožní.

Oficiální název a sídlo firmy: FlixBus CZ s.r.o., Karolinská 650/1, Karlín, 186 00 Praha 8.

Pro bližší informace neváhejte použít telefonní číslo +420 228 880 001 nebo vyplňte kontaktní formulář na stránkách FlixBus.cz.

Doporučujeme také sledovat novinky a akce, které Flixbus pravidelně zveřejňuje na Facebooku nebo Instagramu.

FlixBus cestování

Když už dojde na storno rezervace...

Co dělat, když si jízdenku zaplatíte, avšak na poslední chvíli zjistíte, že daným spojem nemůžete jet? No stress! Svoji rezervaci můžete stornovat až 15 minut před plánovaným časem odjezdu. Změnu provedete ve správě své rezervace. Nicméně čím dříve tak učiníte, tím lépe. Pokud se stornem budete otálet, může se stát, že vám bude účtován stornovací poplatek. Po zrušení vaší rezervace vám společnost FlixBus vygeneruje poukaz, který je platný po dobu 12 měsíců.

Historie Flixbusu

Flixbus svou činnost zahájil v roce 2013 poté, co byl v Německu zrušen zákon zakazující dálkovou autobusovou dopravu. Tři mladí podnikatelé přišli s myšlenkou nabídnout zákazníkům pohodlné cestování za super ceny. Z původních několika tras v Bavorsku během krátké doby vyrostla největší síť dálkových autobusů v Evropě.

V Česku se Flixbus objevil poprvé v roce 2015, když u některých mezinárodních spojů zavedl mezizastávky v Praze či Plzni. Naplno však na český trh vstoupil v roce 2017, když nabídl spojení do více destinací a zavedl i vnitrostátní trasy. Českou veřejnost zaujal především svou strategií plovoucí ceny podle obsazenosti autobusu, kdy včas objednaná jízdenka vycházela mnohdy výrazně levnější než u konkurence.

Aktuálně Flixbus obsluhuje více než 2 500 destinací ve 29 zemích Evropy, z toho 61 destinací najdeme v České republice.

TIP: Nezapomeňte si před výletem sjednat cestovní pojištění.

 • Společnost Flixbus poskytuje své služby i na Slovensku.
 • Nakupujte levně jízdenky také v Polsku! Objednávejte přes Flixbus.

Jak uplatnit slevové kupóny na FlixBus

Uplatnění kupónu je velmi jednoduché. Každý poukaz obsahuje kód, který jen zadáte při koupi jízdenky v rezervačním systému společnosti FlixBus.

Recenze FlixBus

Hang L.

15.05.2024 5.0

Michaela M.

26.02.2024 5.0

Svyatoslav T.

26.01.2024 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O FlixBus

Rádi cestujete, ale neradi řídíte a letadlům nevěříte? Výlet s partou přátel si představujete na zadním pětisedadle autobusu a stejně tak zájezd na hory s rodinou? Tak si to přesně tak naplánujte! FlixBus.cz vám nabízí řadu spojení vhodných přesně pro vás! Cestujte se společností FlixBus do 2 500 destinací ve 29 zemích světa. Každý den na vás čekají nabité jízdní řády s více než 400 000 autobusovými spoji. FlixBus sleva, která za to stojí - kde jinde byste mohli při včasné rezervaci jízdenky pravidelně ušetřit až 70 % z původní ceny? FlixBus vám nabízí ty nejlevnější jízdenky po Evropě, již od 29 Kč. A třešničkou na dortu je pak 3% cashback od Tipli!

Podmínky nákupu

Odměna se nevztahuje na jízdné zakoupené prostřednictvím voucherů za předešlé neuskutečněné cesty.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

FlixBus v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě FlixBus?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se