FlixBus
3 %
Rádi cestujete, ale neradi řídíte a letadlům nevěříte? Výlet s partou přátel si představujete na zadním pětisedadle autobusu a stejně tak zájezd na hory s rodinou? Tak si to přesně tak naplánujte! FlixBus.cz vám nabízí řadu spojení vhodných přesně pro vás!

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Martina Jarošová Všechno funguje skvěle. Taky jsem měla technický problém a nepřipsaly se mi…
Alexandra Kostková AHOJ VŠICHNI, jsem takový nevěřící Tomáš, ale i přesto jsem si zkusila objednat…

O obchodu FlixBus

Rádi cestujete, ale neradi řídíte a letadlům nevěříte? Výlet s partou přátel si představujete na zadním pětisedadle autobusu a stejně tak zájezd na hory s rodinou? Tak si to přesně tak naplánujte! FlixBus.cz vám nabízí řadu spojení vhodných přesně pro vás!

Největší síť dálkových autobusů v Evropě

Kdo z nás nezná zelené autobusy Flixbus? Flixbus byl založen v roce 2013 a od té doby se mu povedlo vybudovat největší síť dálkových autobusů v Evropě. Důvod jejich oblíbenosti jsou kromě opravdu jednoduché rezervace i levné jízdenky. Evropu tak můžete objevovat doslova za pár korun. Další výhodou je, že cestu můžete zrušit nebo změnit až do 15 minut před odjezdem.

S Flixbus vám zpoždění nehrozí

Při rezervaci se dozvíte i předpokládanou dobu cesty. A v naprosté většině se do cíle dostanete opravdu včas, protože 9 z 10 autobusů Flixbus dojede do cíle bez zpoždění. Do své destinace se dostanete nejen včas, ale i pohodlně. Autobusy Flixbus jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami. Tolik místa na nohy jste ještě v autobuse nezažili!

Co je dobré vědět před cestou

Při rezervaci vaší cesty si můžete vybrat konkrétní sedadlo. Flixbus jízdenky ani nemusíte mít vytištěné. Postačí předložit potvrzení na vašem chytrém mobilu. Do autobusu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo a dvě cestovní zavazadla. Zaujal vás Flixbus, ale nevíte, kam byste vyrazili? Na jejich stránkách se můžete inspirovat tipy, kam vyrazit. V České republice můžete vyrazit s autobusy Flixbus například z Prahy Florenc, Ostravy, Pardubic, Olomouc, Plzně nebo Karlových Varů.

Procestujte Evropu s autobusy Flixbus

Naplánujte si během pár minut cestu k moři, dovolenou na horách či jen víkend v nějaké evropské metropoli. Obvolejte přátel, kolik jste schopni, a vyrazte do světa s dálkovými autobusy FlixBus.cz! Jakmile je jednou zkusíte, jinou službuchtít nebudete.

  • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Flixbus.

Podobné obchody

Recenze FlixBus

Tomáš Ježek 13.07.2017

FlixBus doporučuji. Konečně pohodlné cestování, oproti Studentu mají více místa pro nohy a pohodlnější sedačky. Vyzkoušeno v Itálii (mezi Milánem a Benátkami) a brzy si koupím další jízdenky do Budapešti. Ceny srovnatelné jako Student (mnohdy výhodnější), ale rozdíl dělá cashback, takže za mě super.

Články

Jak získat nejlevnější Leo Express jízdenku?

Cestujete s Leo Express? Vyberte si ty nejlevnější jízdenky! Vychytejte slevy této luxusní...
2.3.2018 Zobrazit článek

Parkování Praha: Jak na levné parkování před…

Dovolenou máte naplánovanou do puntíku. Levné letenky zabookované, podrobně rozepsaný plán pobytu...
6.2.2018 Zobrazit článek

Lidl e-shop - Nyní akční zboží i bez letáku

Vyhovuje vám obchodní řetězec Lidl? Neradi čekáte ve frontách a upřednostňujete klidný výběr...
31.1.2018 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1134 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.