Zonky

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Zonky slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 1 % na vše v obchodě Zonky

Platí do 06.12.2021

 
   

Půjčky peněz nejsou nic příjemného, ale někdy to prostě jinak nejde. Když už do toho musíte jít, půjčte si tam, kde máte...

O obchodu Zonky

Než se uvážete k nějaké půjčce, vždy si ověřte spolehlivost dané společnosti. Rychlá půjčka může na první pohled vypadat lákavě, ale také se můžete dost spálit. Vsaďte na nejlepší podmínky a kvalitní služby, které získáte se Zonky! Se slevovým kupónem Zonky navíc dostanete další odměnu!

TIP: Nevíte si rady, jak postupovat v případě vyřizování půjčky? Přečtěte si našeho rádce, jak na půjčku, aby nebolela.

Půjčte si levněji přímo od lidí

Zonky kalkulačka pomůže rychle zjistit, kolik si můžete půjčit, jak dlouho bude trvat splácení a kolik peněz s jakým úrokem přeplatíte. Všechno vyřídíte online během pár minut a peníze dostanete hned po podpisu smlouvy. Splácení funguje stejným způsobem – všechny vaše splátky jdou přes Zonky, které je přerozděluje zpět těm lidem, kteří vám půjčili.

Na Zonky můžete předčasně splatit zdarma

Půjčit si můžete na nové auto, na vybavení domácnosti nebo na vzdělání pro své děti. Zároveň je možné si svůj současný úvěr na Zonky refinancovat a ušetřit díky výhodnějšímu úroku. Na Zonky můžete získat úrok od 2,99 %. Výše úroku se liší podle vašeho ratingu, neboli úvěruschopnosti. Půjčit si lze od 20 000 do 750 000 Kč na dobu 6 měsíců až 7 let. Předčasné splacení je na Zonky zdarma.

zonky

Zonkyho záchranná vesta vás vytáhne z potíží

Nechcete se vázat půjčkou, protože máte strach, že v případě ztráty zaměstnání nebo delší nemoci nebudete schopni splácet? I na tyto situace Zonky myslí, a proto nabízí pojištění schopnosti splácet. To s sebou nese hned několik výhod:

 • možnost odložit si splátky z důvodu nemoci či ztráty práce – stačí doložit neschopenku nebo potvrzení z úřadu práce
 • nejvýhodnější sazba pojištění na trhu – 6,9 % z měsíční splátky
 • finanční odměna při nevyužití pojištění – za každých 12 po sobě jdoucích měsíců, kdy pojištění platíte, ale nevyužíváte, dostanete měsíční poplatek zpět.

Půjčit si na Zonky je výhodnější a pohodlnější než v bance

Díky Zonky nemusíte chodit do žádné banky, svou půjčku získáte kdykoliv z pohodlí domova. Pouze si vyberete, kolik peněz chcete půjčit a kolik můžete měsíčně splácet, nahrajete požadované doklady a zpravidla během pár minut vám Zonky vytvoří nabídku na míru. Pokud s ní souhlasíte, tak podepíšete smlouvu a Zonky vám hned pošle peníze. Poplatek za službu Zonky je pouze 2 %. Urychlete si splnění svých snů díky Zonky.

TIP: Ani na Zonky není půjčka bez registru možná. A buďte za to rádi, protože tím je chráněné nejen Zonky, ale i vy samotní. Zařídit si půjčku a nemít na splátky není dobré ani pro jednu stranu.

Zonky recenze

Nenechte se nachytat a vsaďte na jistotu. Zonky půjčka je fér. Nikde na vás nebudou číhat žádné skryté podmínky pod čarou, ani jiné další záludnosti. Se Zonky službami je spokojena většina lidí, jen u nás dosáhly na spolehlivých 5 hvězdiček! Využijte jejich "půjčka kalkulačku", ihned se dozvíte třeba informaci, kolik přeplatíte.

POZOR: Při vyhledávání si dejte pozor na překlepy. Velmi často dochází k chybě ve tvaru "Zoonky". Zapamatujte si tedy správně Zonky.

Půjčka od Zonky - jak ji zařídit?

Půjčku od Zonky si zařídíte během pár kliků, navíc z pohodlí svého domova. Stačí vám k tomu klidně jen chytrý telefon. Pokud půjčku uzavřete s Tipli.cz, můžete využít Zonky slevový kupón. Jaké jsou podmínky, abyste půjčku dostali?

 • Musí vám být více jak 18 let.
 • Jste občanem ČR, EU nebo Ukrajiny a máte zde trvalý pobyt.
 • Vlastníte bankovní účet v ČR.

A co vše je třeba doložit ke schválení půjčky?

 • Kopie dvou dokladů totožnosti.
 • Bankovní výpis z internetového bankovnictví dokazující vaše příjmy.
 • Případně další doklady.

Pokud něčemu nebudete rozumět, stačí se obrátit na jejich infolinku zdarma 800 449 999 nebo jim pošlete email na info@zonky.cz.

Historie Zonky

Peer-to-peer služba Zonky v Česku funguje od roku 2015, kdy se silná finanční skupina PPF rozhodla využít stoupajícího trendu sdíleného ekonomiky, jehož dalším příkladem je Airbnb, a propojila spotřebitelské úvěry se start-upem.

Zpočátku byl provoz služby sponzorován převážně ze strany úvěrové společnosti Home Credit, která je rovněž součástí PPF. V prvním roce si přes Zonky lidé půjčili 600 miliónů Kč, v roce 2017 však suma půjčených peněz dosahovala již téměř 2 miliardy Kč.

 • Podobný obchod Zaplo můžete navštívit i v Polsku
 • Hledáte podobný obchod na Slovensku? Můžeme Vám doporučit  Commerzbank.

Obchody, kde vás také odměníme

Výhodné nabídky na Zonky

Potřebujete půjčit? Využijete služby Zonky? Máme nápad, jak při tom zároveň ušetřit! Získejte zpět odměnu ve výši až 2 %. Stačí si sjednat půjčku skrze portál Tipli.cz. Klikněte na oranžové tlačítko "Získat nabídku". To Vás přesměruje na zonky.cz a můžete si vyřídit půjčku s cashbackem.

zonky cashbackRecenze Zonky

4.9

David

11.12.2018 5.0

Super. Doporučuji.

Jana J.

17.10.2018 5.0

ano

Adéla K.

06.07.2018 4.0

Zonky je presne to co jsem bledala .Co se vstřícnosti týče tak i flexibility nabízených produktu,diky

Jaroslava

15.07.2017 5.0

Na Zonky mi refinancování úvěru přineslo nižší úrok a možnost prodloužit dobu splacení. Všechno bylo rychle zařízené a cashback funguje v pohodě, přece jenom 1200 Kč je velice příjemný bonus!

Myra H.

22.12.2019 5.0

Martin

24.07.2019 5.0

Michal Š.

19.11.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Zonky

Půjčky peněz nejsou nic příjemného, ale někdy to prostě jinak nejde. Když už do toho musíte jít, půjčte si tam, kde máte jistotu. Na Zonky se nebudete dohadovat s žádnou velkou bankou o výši úroku, půjčujete si zprostředkovaně od obyčejných lidí. Vše funguje zcela anonymně, Zonky za vás všechno zařídí. S Tipli navíc můžete použít slevový kupón a získat odměnu.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Maximální částka k půjčení: 900 000 Kč.
Nová maximální délka splácení: 10 let.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  1 %
Půjčka bez sjednání pojištění  0,75 %
Půjčka s pojištěním  1 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  1 % zpět z ceny nákupu v obchodě Zonky?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.