Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Hecht

Hecht

cz.hecht.cz
Obchod Hecht prodává zahradní techniku a dílenské vybavení. Mimo to zde zakoupíte také čtyřkolky, chovatelské potřeby, dětské hračky nebo reklamní předměty. V České republice má hned několik vlastních poboček, a také své zboží dodává do velkých supermarketů.

O obchodu Hecht

Hecht

Obchod Hecht se specializuje na zahradu, zahradní techniku a dílenské vybavení. Značka byla na trh uvedena ihned po založení společnosti, aby dodávala kvalitní produkty za ty nejlepší ceny. Nejdříve firma pod značkou Hecht nabízela pouze zahradní techniku, ale postupně svůj sortiment rozšířila na další produkty jako je zahradní nábytek, vybavení a nářadí do dílen. Firma se může chlubit hned několika oceněními jak v EU, tak v Německu. Při vývoji produktů se společnost snaží vycházet z moderních trendů, technologií, zkušeností i požadavků zákazníků. Na našem portále můžete pravidelně sledovat Hecht slevy.

Hecht prodejny

Obchod rozšiřuje svou nabídku produktů obdobně, jako buduje větší distribuční síť prodejen. Centrála společnosti Hecht se nachází v České republice v Mukarově - Tehovci, další prodejny pak naleznete například v České Třebové, Jindřichově Hradci, Kolíně, Liberci, Opavě, Teplicích nebo ve Zlíně . Pobočky firmy Hecht můžete navštívit také v zahraničí na Slovensku a v Polsku. Kromě zboží ve vlastních pobočkách, firma Hecht své produkty prodává v supermarketech jako je Tesco, Globus, Ahold, nebo Hornbach.

Hecht - Liberec, Opava

Prodejna Hecht Liberec je svým zákazníkům k dispozici celý týden od 8-20 hodin. Nachází se v ulici Dr. M. Horákové a lidé si tuto prodejnu velice chválí. Všechny pobočky firmy garantují dodání do 24 hodin. Prodejna Hecht Opava se specializuje na zahradu. Rovněž jako v Liberci vás zaměstnanci obchodu obslouží 7 dní v týdnu vždy od 8-20 hodin na adrese Olomoucká 119.

Sekačky Hecht

Společnost nabízí jedny z nejkvalitnějších sekaček na trhu. Můžete si v Hecht letáku vybrat ze širokého výběru ručních sekaček, elektrických, motorových, akumulátorových, dále firma nabízí sekačky tříhlavňové, robotické, lištové, čepové mulčovací a také veškeré příslušenství k sekačkám včetně náhradních dílů do sekaček (nože, zahradní válce).

Hecht - křovinořez, motorová pila, kompresor

Obchod nabízí široký výběr zahradního zboží. Mezi nejoblíbenější patří například Hecht křovinořez, motorová pila nebo kompresor. Na stránkách obchodu si můžete vybrat ze všech kategorií se zbožím, které firma nabízí. Mimo zahradní zboží si zde můžete zakoupit také chovatelské potřeby, dětské hračky a reklamní předměty.

Hecht motors

Společnost Hecht vyrábí velmi oblíbené a známé Hecht motorky pro dospělé. Jedná se o čtyřkolky, které zakoupíte ve všech prodejnách za skvělé ceny již od 9.790,- Kč.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hej.sk.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Mall.pl.

Podobné obchody

Články

Co je cashback aneb Nakupování v 21.…

Cashback je velmi populární v zahraničí. V Čechách je s principem cashbacku obeznámen jen málokdo...
31.1.2017 Zobrazit článek

Bleskové pečení: Zdravé koláče na každou…

Dnes už dávno neplatí, že zdravé recepty nejsou chutné. Právě naopak, ze základních surovin,...
2.6.2018 Zobrazit článek

Tipy z Číny #13

Potřebujete nové rukavice na zahradu, stylové letní šaty nebo obleček pro vašeho malého raubíře?...
25.4.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1283 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo