Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Hecht

Hecht

cz.hecht.cz
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Obchod Hecht prodává zahradní techniku a dílenské vybavení. Mimo to zde zakoupíte také čtyřkolky, chovatelské potřeby, dětské hračky nebo reklamní předměty. V České republice má hned několik vlastních poboček, a také své zboží dodává do velkých supermarketů.

O obchodu Hecht

Hecht

Obchod Hecht se specializuje na zahradu, zahradní techniku a dílenské vybavení. Značka Hecht byla na trh uvedena ihned po založení společnosti, aby dodávala na trh kvalitní produkty za ty nejlepší ceny. Nejdříve firma pod značkou Hecht nabízela pouze zahradní techniku, ale postupně svůj sortiment rozšířila na další produkty jako je zahradní nábytek, vybavení a nářadí do dílen. Hecht se může chlubit hned několika oceněními jak v EU, tak v Německu. Pří vývoji produktů se společnost Hecht snaží vycházet z moderních trendů, technologií, zkušeností i požadavkům zákazníků. Na našem portále můžete pravidelně sledovat Hecht slevy.

Hecht prodejny

Stejně tak obchod Hecht rozšiřuje svou nabídku produktů, tak buduje větší distribuční síť prodejen. Centrála společnosti Hecht se nachází v České republice v Mukarově - Tehovci, další prodejny pak naleznete například v České Třebové, Jindřichově Hradci, Kolíně, Liberci, Opavě, Teplicích nebo ve Zlíně . Pobočky firmy Hecht můžete navštívit také v zahraničí na Slovensku a v Polsku. kromě zboží ve vlastních pobočkách, firma Hecht své produkty prodává v supermarketech jako je Tesco, Globus, Ahold, nebo Hornbach.

Sekačky Hecht

Společnost Hecht nabízí jedny z nejkvalitnějších sekaček na trhu. Můžete si v Hecht letáku vybrat ze širokého výběru ručních sekaček, elektrických, motorových, akumulátorových, dále společnost Hecht nabízí sekačky tříhlavňové, robotické, lištové, čepové mulčovací a také veškeré příslušenství k sekačkám včetně náhradních dílů do sekaček (nože, zahradní válce).

Hecht - Liberec, Opava

Prodejna Hecht Liberec je svým zákazníkům k dispozici celý týden od 8-20 hodin. Nachází se v ulici Dr. M. Horákové a lidé si tuto prodejnu velice chválí. Všechny pobočky firmy Hecht garantují dodání do 24 hodin. Prodejna Hecht Opava se specializuje na zahradu. Rovněž jako v Liberci vás zaměstnanci obchodu Hecht obslouží 7 dní v týdnu vždy od 8-20 hodin na adrese Olomoucká 119.

Hecht - křovinořez, motorová pila, kompresor

Obchod Hecht nabízí široký výběr zahradního zboží. Mezi nejoblíbenější patří například Hecht křovinořez, motorová pila nebo kompresor. Na stránkách obchodu si můžete vybrat ze všech kategorií se zbožím, které Hecht nabízí. Mimo zahradní zboží si zde můžete zakoupit také chovatelské potřeby, dětské hračky a reklamní předměty.

Hecht motors

Společnost Hecht vyrábí velmi oblíbené a známé Hecht motorky pro dospělé. Jedná se o čtyřkolky, které zakoupíte ve všech Hecht prodejnách za skvělé ceny již od 9.790,- Kč.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hej.sk.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Mall.pl.

Podobné obchody

Články

Tipy z Číny #14

Kdy jindy potěšit drahou polovičku než v měsíci lásky? A že žádnou nemáte? Udělejte radost sami...
2.5.2017 Zobrazit článek

Nový PEPCO leták? Pojďte si ho prohlédnout

Prodejny PEPCO lákají ve svých letácích hlavně na levné dětské oblečení a zboží pro útulnější...
6.2.2018 Zobrazit článek

Tekuté jídlo MANA! Opravdu nahradí tuhou stravu?

Podle tekutého pokrmu MANA je tady evoluce jídla. Může být ale MANA úplnou náhradou celodenní...
26.2.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.