Slevový kód Hecht

O obchodu Hecht

Hecht

Obchod Hecht se specializuje na Hecht slevy.

Hecht prodejny

Obchod rozšiřuje svou nabídku produktů obdobně, jako buduje větší distribuční síť prodejen. Centrála společnosti Hecht se nachází v České republice v Mukarově - Tehovci, další prodejny pak naleznete například v České Třebové, Jindřichově Hradci, Kolíně, Liberci, Opavě, Teplicích nebo ve Zlíně . Pobočky firmy Hecht můžete navštívit také v zahraničí na Slovensku a v Polsku. Kromě zboží ve vlastních pobočkách, firma Hecht své produkty prodává v supermarketech jako je Tesco, Globus, Ahold, nebo Hornbach.

Hecht - Liberec, Opava

Prodejna Hecht Liberec je svým zákazníkům k dispozici celý týden od 8-20 hodin. Nachází se v ulici Dr. M. Horákové a lidé si tuto prodejnu velice chválí. Všechny pobočky firmy garantují dodání do 24 hodin. Prodejna Hecht Opava se specializuje na zahradu. Rovněž jako v Liberci vás zaměstnanci obchodu obslouží 7 dní v týdnu vždy od 8-20 hodin na adrese Olomoucká 119.

Sekačky Hecht

Společnost nabízí jedny z nejkvalitnějších sekaček na trhu. Můžete si v Hecht letáku vybrat ze širokého výběru ručních sekaček, elektrických, motorových, akumulátorových, dále firma nabízí sekačky tříhlavňové, robotické, lištové, čepové mulčovací a také veškeré příslušenství k sekačkám včetně náhradních dílů do sekaček (nože, zahradní válce).

Hecht - křovinořez, motorová pila, kompresor

Obchod nabízí široký výběr zahradního zboží. Mezi nejoblíbenější patří například Hecht křovinořez, motorová pila nebo kompresor. Na stránkách obchodu si můžete vybrat ze všech kategorií se zbožím, které firma nabízí. Mimo zahradní zboží si zde můžete zakoupit také chovatelské potřeby, dětské hračky a reklamní předměty.

Hecht motors

Společnost Hecht vyrábí velmi oblíbené a známé Hecht motorky pro dospělé. Jedná se o čtyřkolky, které zakoupíte ve všech prodejnách za skvělé ceny již od 9.790,- Kč.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hej.sk.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Mall.pl.

Hecht slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava zdarma nad 1 499 Kč od Hecht

31.12.2019

Obchody, kde vás odměníme

O Hecht

Obchod Hecht prodává zahradní techniku a dílenské vybavení. Mimo to zde zakoupíte také čtyřkolky, chovatelské potřeby, dětské hračky nebo reklamní předměty. V České republice má hned několik vlastních poboček, a také své zboží dodává do velkých supermarketů.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hecht.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se