AliExpress

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě AliExpress

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu AliExpress.

Slevový kód AliExpress

Týdenní nabídky: Slevy AliExpress až 70 %

+ 10 % zpět z nákupu

Vybírejte z rozmanitého sortimentu a nakupte se slevou až 70 %

Slevy AliExpress až 30 % na vybavení na motorku

Platí do 30.09.2023

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetřete až 30 % v obchodě AliExpress.

Slevy AliExpress až 30 % na elektrospotřebiče do domácnosti

Platí do 30.09.2023

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetřete až 30 % v obchodě AliExpress.

Slevy Aliexpress až 30 % na dětské hračky a doplňky

Platí do 30.09.2023

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetříte při nákupu dětských hraček až 30 %.

AliExpress nabízí široký výběr krytů a obalů na mobilní telefony

+ 10 % zpět z nákupu
   

Nakupujte kryty a obaly na mobilní telefony za skvělé ceny na AliExpress.

O obchodu AliExpress

Čínský obchod AliExpress nabízí vše, na co si vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku, odolné telefony a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. Jako byste si představili největší obchodní centrum na světě – stojíte uprostřed a nevidíte ani na jeden konec. V tomto online obchodě totiž naleznete přes 100 milionů výrobků. Pokud si nevyberete na AliExpressu, pak pravděpodobně to, co hledáte, bohužel ani neexistuje.

AliExpress slouží k propojení čínských prodejců se zahraničními zákazníky. Naleznete zde zboží od velkých výrobců prodávajících výrobky po tisících, ale i od konkrétních lidí, kteří výrobek vyrábí ručně ve svém volném čase. Díky tomu, že na AliExpressu může prodávat každý spolehlivý čínský prodejce, zde můžete objevit unikátní zboží, které nikde jinde nekoupíte.

Zajímavost: AliExpress je zaměřený na zahraniční spotřebitele, proto čínským zákazníkům neumožňuje jeho služby využívat.

Obrázek

Proč se stal AliExpress fenoménem

Nákupním gigantem, na kterém každý den nakoupí miliony zákazníků, se AliExpress nestal jen tak. Popularitu si zasloužil díky jedinečnému zboží a bezkonkurenčně nízkým cenám

Ceny jsou nízké díky tomu, že vás AliExpress propojí přímo s prodejcem, takže neplatíte žádné přemrštěné marže zprostředkovatelům. Do výsledné ceny se projevují i nízké pracovní náklady a cena vstupů do výroby.

Jako třešničku na dortu získáte dopravu zdarma na drtivou většinu výrobků. Doprava je totiž dotovaná pro podporu čínského exportu.

Co koupit na AliExpressu

Říká se, že co neseženete na AliExpressu, jako by ani neexistovalo. Můžete se pokusit zjistit, zda je to skutečně pravda, ale faktem zůstává, že zde nakoupíte více než 100 milionů produktů za úžasné ceny. Od elektroniky přes oblečení až po hračky pro děti. S nadcházející plavkovou sezónou můžete vybírat i jedinečné střihy plavek, ve kterém oslníte u vody. Aliexpress plavky s extravagantními střihy jsou proto vhodnou volbou.

Na AliExpressu si přijde na své opravdu každý. Populární jsou zejména smartphony a mobilní příslušenství, nejrůznější gadgety, jako jsou například chytré hodinky, originální trendy pánské a dámské oblečení, ale i doplňky do domácnosti a šperky. Čím dál oblíbenější je AliExpress například i na nákup vánočních dárků.

TIP: Jste ohromení nabídkou AliExpress tak, že vlastně nevíte, co si z Číny objednat jako první? Inspirujte se našimi AliExpress tipy, které pro vás připravujeme každé pondělí a pátek.

Jak nakoupit na AliExpressu - platba

Jeden z nejčastějších dotazů se týká platby za zboží. Platba na AliExpressu probíhá pomocí kreditní karty, takže při prvním nákupu musíte zadat údaje vaší platební karty. To vám ušetří čas při opakovaných nákupech. AliExpress využívá nejnovější bezpečnostní technologie a jeho zabezpečení je na perfektní úrovni. Můžete využít též platební metodu PayU.

TIP: Platba za zboží se vám stále nedaří? Ujistěte se, že máte na platební kartě povolené platby přes internet, což naleznete ve svém internetovém bankovnictví.

Bezpečný nákup na AliExpressu

Nakupujete-li na AliExpressu poprvé, gratulujeme, tímto se vám otevírá cesta do světa výhodných nákupů. Často si budete připadat jako v jiném světě. Ve světě, kde seženete originální zboží za pár korun. Nebojte se, není v tom žádný háček. Pro AliExpress je bezpečnost a spolehlivost nákupů na prvním místě, což mohou potvrdit miliony spokojených zákazníků po celém světě. V některých státech, jako je Brazílie, Rusko nebo Španělsko, je AliExpress jedním z největších e-shopů.

Jak dbá AliExpress na bezpečný nákup

AliExpress veškeré prodejce pečlivě kontroluje, nicméně všude se najde nějaký nepoctivec. Abyste se mu vyhnuli, stačí myslet na pár věcí. Tou první je obsáhlé hodnocení prodejce ostatními zákazníky, díky čemuž zjistíte, zda je prodávající spolehlivý. Máte-li ještě nějaké pochybnosti, přečtěte si komentáře ostatních uživatelů a zjistěte více o konkrétním prodejci. Nedoručené, poškozené či jinak vadné zásilky je samozřejmě možné reklamovat.

Jak na AliExpress reklamace

V případě jakéhokoliv problému s vaší objednávkou se můžete nejprve obrátit na výrobce a problém řešit přímo s ním. Pokud se s prodejcem nedohodnete, tak se do sporu vloží samotný AliExpress. AliExpress reklamace je založena na ochranné lhůtě, do které musí být každá objednávka vyřízena. Pokud není vše v pořádku, tak se sami můžete rozhodnout, zda budete požadovat výměnu zboží, nebo vrácení peněz.

AliExpress mobilní aplikace

Stejně jako z počítače na internetových stránkách Aliexpressu, můžete nakoupit také prostřednictvím Aliexpress mobilní aplikace. V ní si můžete vytvořit účet, nebo se přihlásit do svého stávajícího účtu. Aplikace Aliexpress je dostupná jak pro iPhone, tak i Android zcela zdarma.

Obrázek

Doprava zdarma a rychlost dodávky

Nakupovat na AliExpressu je opravdu radost. Kde jinde byste získali dopravu zdarma i na zboží za pár korun. Jaká příjemná změna oproti českým e-shopům.

To, že je z Číny doprava zdarma, umožňuje státní podpora exportu, na které v konečném důsledku vydělají právě zahraniční zákazníci. Problémem není ani rychlost dodávky. Naprosté většině zákazníků dorazí zboží z AliExpressu do 14 dní. Výjimkou nejsou ani situace, kdy zboží dorazí do týdne. Pokud je poštovné zdarma, může být doba doručení delší (20 až 40 dnů).

Nabízené možnosti dopravy vždy závisí na konkrétním AliExpress prodejci. Cenu dopravy ovlivňují požadavky na rychlost dodání a země, ze které objednáváte.

Máte zkušenosti s dopravou zboží z AliExpressu? Podělte se o ně s ostatními uživateli Tipli.

Clo a DPH

Časté dotazy při nákupu na AliExpressu míří na placení cla a DPH. Pojďme si tedy vysvětlit, jak obojí nově funguje.

Ještě v roce 2021 platila výjimka na malé zásilky do 22 EUR - takto malé zásilky byly osvobozeny od DPH. Nyní ale povinnost platit DPH připadá na všechny zásilky. Ovšem o DPH se nemusíte nijak starat. AliExpress totiž daň započítává rovnou do ceny zboží. Obvykle je tato informace uvedena přímo u konkrétního produktu. V angličtině se DPH označuje VAT (Value added tax).

Co se týče cla, nejjednodušší je objednávat zboží z evropských skladů. Objednáte-li zboží z evropských skladů, tak se celnímu řízení vyhnete. Nevýhodou je, že v evropských skladech nemusí být k dispozici přesně to, co hledáte. Nabídka zboží v těchto skladech je totiž poměrně omezená.

Zkušenosti zákazníků

Jestliže se bojíte nákupů z Číny, pak si přečtěte AliExpress recenze od reálných uživatelů cashbackového portálu Tipli. Zákazníci nejčastěji chválí obří výběr, originální produkty, které nikde v Česku nekoupí, skvělé ceny a dopravu zdarma. Kladné hodnocení získal také zákaznický servis AliExpressu, který se stará o každý podnět a vyřizuje případné reklamace. Díky cashback portálu Tipli získáte část peněz z nákupu zpět, což je další kladně hodnocená položka.

Jediným zmiňovaným negativem je o něco delší doba dodání, což je ale kompenzováno právě cenou a širokým výběrem.

Co je správně – AliExpres, AliExpress, nebo AliExpre?

Zahraniční e-shopy mají mnohdy netradiční názvy a především zdvojené souhlásky dokážou Čechy pěkně potrápit. Poměrně často se tedy setkáte s různými zkomoleninami jako AliExpres či AliExpre. Jediná správná varianta je však ta se dvěma „S“ na konci, čili AliExpress.

Historie AliExpressu

Dnes znají AliExpress lidé na celém světě. Jak to ale vypadalo, když AliExpress vznikl? Spuštění AliExpressu proběhlo v roce 2009, tedy v době, kdy vrcholila finanční krize a lidé preferovali výhodné zboží. Růst AliExpressu byl skutečně raketový a už za pouhý rok zde zákazníci mohli nakoupit více než 5 milionů produktů. Úspěchy sklízí zejména na ruském, brazilském, španělském a americkém trhu, ale i u nás v Česku na AliExpressu nakupuje čím dál více lidí.

AliExpress spadá pod čínského giganta Alibabu. Zakladatelem společnosti Alibaba je Jack Ma, který se narodil v roce 1964 v čínském městě Hangzhou. Zajímavostí je, že se Jack Ma poprvé dotkl počítače v roce 1995 a už o pouhé čtyři roky později založil obchodní B2B platformu Alibaba.com.

Dnes pod Alibabu kromě AliExpressu a platformy Alibaba.com patří také internetová galerie Taobao, která se zaměřuje primárně na čínské spotřebitele nebo online platební systém AliPay.

AliExpress Day

Svátek levného nakupování na AliExpressu má název AliExpress Day a koná se každý rok 11. listopadu. Už tak nízké ceny se v tento den ještě sníží a vy tak máte ideální příležitost například pro nákup vánočních dárků za pakatel.

TIP: Připravte se na AliExpress Day s Tipli v předstihu. Na jednom místě jsme pro vás už teď sepsali návod, jak sbírat AliExpress kupony, se kterými během AliExpress Day ušetříte ještě více.

AliExpress narozeniny

Podobnou akcí, která probíhá akorát na jaře, jsou AliExpress narozeniny. Jde vždy o několikadenní slevové šílenství, při kterém můžete ušetřit nezřídka i 70 %. I během AliExpress Anniversary, jak se AliExpress narozeniny nazývají anglicky, lze sbírat kupony a získat tak ještě větší slevu. 

Pravidelné tipy od Tipli na nákupy

AliExpress je plný jedinečných produktů, které nikde jinde nenajdete. Jenže to má jeden háček – takových produktů na AliExpressu naleznete tisíce a mezi ostatními se snadno ztratí.

Naštěstí je tu Tipli, které za vás hlídá nejnovější trendy, novinky a zajímavé kousky, které by vám rozhodně neměly uniknout. Přečtěte si tipy na nákupy na AliExpress od Tipli a inspirujte se na vaše další nákupy na AliExpressu.

Náš seriál o AliExpressu

Pokud se chcete o nákupech na AliExpressu dozvědět ještě více, projděte si Tipli seriál o AliExpressu, kde se dozvíte první poslední o tomto čínském fenoménu, a získáte tak mnoho rad a tipů na výhodné nákupy na AliExpressu.

Věděli jste, že v obchodě AliExpress můžete nakoupit i na Slovensku?

Obchod AliExpress máme pro vás přichystaný i v Polsku.

AliExpress slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód AliExpress 32 $ na nákup

27.08.2023

Slevový kód AliExpress 24 $ na nákup

27.08.2023

Slevový kód AliExpress 18 $ na nákup

27.08.2023

Slevový kód AliExpress 12 $ na nákup

27.08.2023

Slevový kód AliExpress 5 $ na nákup

27.08.2023

Slevový kód AliExpress 24 $ na nákup

01.07.2023

Slevový kód AliExpress 20 $ na nákup

15.05.2023

Slevový kód AliExpress 10 $ na nákup

15.05.2023

Slevový kód AliExpress 30 $ na nákup

15.05.2023

Slevový kód AliExpress 35 $ na nákup

26.03.2023

Jak uplatnit slevové kupóny na AliExpress

Sledujete pravidelně AliExpress Black Friday nebo Flash Deals, ale zatím vám nic nepadlo do oka? Slevové kupony jsou další skvělou možností, jak v tomto internetovém obchodě ušetřit. Jejich použití je mimořádně jednoduché. Nevíte, jak fungují slevové kupóny na AliExpress? Podívejte se na postup, jak uplatnit slevové kupony AliExpress a začněte šetřit ihned.

1. Výběr slevového kódu

Portál AliExpress přijímá tři druhy slevových kupónů:

 • AliExpress kupony - tyto poukazy můžete použít na jakoukoli nezlevněnou položku na webu a v aplikaci
 • Kupony od obchodníků - tyto slevové vouchery vydávají pouze prodejci a můžete je použít pouze u položek v obchodě prodejce
 • Slevové kupony na vybrané zboží - tyto kupóny můžete použít na vybrané položky a prodejce na webu a v aplikaci obchodu AliExpress

Vyberte si nejlepší slevový kód (celou aktuální nabídku naleznete v horní části profilu obchodu), který byste chtěli na AliExpress uplatnit.

2. Zobrazení slevového kuponu

Klikněte na symbol nůžek a zkopírujte slevový kód. Pokud chcete přejít přímo na stránky AliExpressu, klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Obrázek

3. Zadání slevového kódu

Vyberte si produkt, o který máte zájem, a klikněte na tlačítko „Add to cart“ nebo přejděte přímo k platbě pomocí tlačítka „Buy now“. Budete přesměrováni do nákupního košíku. V prvním kroku vaší objednávky přichází čas na váš zkopírovaný slevový kód, který vložíte do pole „Promo Code“. Pro automatické uplatnění AliExpress slevy stiskněte „Apply“. Teď už stačí jenom dokončit nákup.

Obrázek

Využijte slevové kupóny na Tipli.cz

V Tipli neleníme a denně pro vás vyhledáváme desítky nových slevových kupónů a různých slev včetně kupónů na dopravu zdarma. Všechny platné výhody, kupóny a slevy najdete vždy přímo v horní části profilu obchodu AliExpress - vše hezky pohromadě.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O AliExpress

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci, proto nabízí výrobky za bezkonkurenční ceny.

Aliexpress patří mezi nejvýznamnější online tržiště na světě, najdete zde miliony produktů za nejlepší možné ceny. Pořídíte tu vše od elektroniky přes oblečení až po hračky pro děti. U mnoha produktů je vedle ceny dalším bonusem doprava zdarma. Levné nakupování tak nikdy nebylo snadnější.

Podmínky nákupu

Každý z produktů má nastavenou odlišnou odměnu a její výška závisí na konkrétním typu produktu.

Na některé zboží se odměna nevztahuje. Níže nabízíme možnost ověřit si pomocí URL odkazu, zda na Vámi vybrané zboží odměnu získáte.

Nezapomeňte při doručení zboží potvrdit jeho doručení ve svém Aliexpress účtu. V opačném případě by mohlo dojít k nepotvrzení odměny.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  10 %
Příslušenství k mobilům, móda, zahrada, domácnost  5 %
Speciální objednávky 5 %
Mobilní telefony, počítačové doplňky, monitory, tablety, notebooky, počítače, domácí audio a video zařízení, externí a interní úložiště  1,5 %
Ostatní  3,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Ověřte si, zda k produktu získáte odměnu:

AliExpress v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  10 % zpět z ceny nákupu v obchodě AliExpress?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se