Přesměrování proběhlo úspěšně.

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 300 Kč. Váš kamarád získá 100 Kč po provedení prvního nákupu.

Sdílet na facebooku Sdílet na twitteru Získat odkaz

Obchody, které by vás mohly zajímat

Zavřít

AliExpress

6 % zpět

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci.

Jak získat peníze zpět z nákupu v obchodě AliExpress?

Při nákupu za 1 000 Kč
v tomto obchodě získáte
60 Kč zpět

Garance nejvyšších odměn ? Registrovat se
 • Registrujte se

  Založte si účet zdarma. Radujte se ze získaných odměn.

 • Přejděte do obchodu

  Stačí přejít do obchodu kliknutím na " Získat až 6 % z nákupu zpět " a nakoupit.

 • Připíšeme vám odměnu

  Odměna za nákup se připíše do 24 hodin na váš účet na Tipli.

Přesměrování proběhlo úspěšně. Podívejte se na obchody, které by vás mohly zajímat.

Po provedení nákupu odměnu registrujeme zpravidla do 48 hodin.
V případě nesrovnalostí můžete využít garanci spokojenosti.

Popis obchodu

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout fenomén AliExpress – nákupy z Číny, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence AliExpress nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci. Proto prodává za bezkonkurenční ceny osvobozené od nadsazených přirážek chamtivých (a dnes již zcela zbytečných) zprostředkovatelů.

Čínský obchod AliExpress nabízí vše, na co si vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. Jako byste si představili největší obchodní centrum na světě – stojíte uprostřed a nevidíte ani na jeden konec. V tomto online obchodě totiž naleznete přes 100 milionů výrobků. Pokud si nevyberete na AliExpressu, pak pravděpodobně to, co hledáte, bohužel ani neexistuje.

Máte obavy z nákupu na zahraničním e-shopu? Nákupy na AliExpressu si můžete usnadnit díky možnosti přepnout webovou stránku do českého jazyka. Nakoupit na AliExpressu v češtině, tak zvládnete levou zadní a své obavy můžete hodit za hlavu.

Návody a tipy, jak nakupovat, jak hledat značky, jak platit na Aliexpressu i okolnosti ohledně cla a DPH naleznete v článcích níže.

Hodnocení obchodu

Petr | 12.03.2017

Na AliExpressu nakupuji pravidelně a musím říct, že se mi zatím nestalo, že bych nedostal odměnu z nákupu. Kupoval jsem kryty na mobil nebo světýlka na Vánoce a vždy byla odměna připsána do 15ti minut. Už jsem ze svých nákupu nasbíral pár stovek.

Podmínky obchodu

Na AliExpress získáte cashback odměnu při nákupu některého ze 60 milionů produktů v nabídce. Cashback odměnu vám připíšeme za nákup většiny produktů AliExpress. Bohužel není možné dopředu identifikovat menší část produktů, kteří v tuto chvíli cashback odměny nenabízí. Pokud je nákup proveden přes mobilní telefon nebo přes mobilní aplikaci, cashback odměna není garantována.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.