Přesměrování proběhlo úspěšně.

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 300 Kč. Váš kamarád získá 100 Kč po provedení prvního nákupu.

Sdílet na facebooku Sdílet na twitteru Získat odkaz
Zavřít

AliExpress

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci, proto nabízí výrobky za bezkonkurenční ceny.

Jak získat peníze zpět z nákupu v obchodě AliExpress?

Při nákupu za 1 000 Kč
v tomto obchodě získáte
60 Kč zpět

Garance nejvyšších odměn ? Registrovat se
 • Registrujte se

  Založte si účet zdarma. Radujte se ze získaných odměn.

 • Přejděte do obchodu

  Stačí přejít do obchodu kliknutím na " Získat až 6 % z nákupu zpět " a nakoupit.

 • Připíšeme vám odměnu

  Odměna za nákup se připíše do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Přesměrování proběhlo úspěšně. Podívejte se na obchody, které by vás mohly zajímat.

Po provedení nákupu odměnu registrujeme zpravidla do 48 hodin.
V případě nesrovnalostí můžete využít garanci spokojenosti.

Slevové nabídky

Hodnocení obchodu

pavel | 22.05.2017

Na aliku uz mam pres 100 nakupu,pokazde dopadly vzdy na100%.

Šárka | 21.05.2017

Nakupuji tam dost často. Zboží jednou nepřišlo-vraceny penize. Zrovna tak, pokud je spatna barva, nefunkcni, vrati penize. Dokonce i prstynky jsem kupovala, bohuzel byli jen postribrene, ale mne drzí krasne uz nekolik mesicu ( za 75 :o)) , jen dceri zčernal... napsala jsme a poslali novy . Takze za mne spokojenost. Jen to cekani.... jen jednou mi prislo po tydnu. Jinak tak 14-30dni, nekdy i dele..dle obchodnika.

Katka | 18.05.2017

Věra | 18.05.2017

Jsem spokojená ,peníze se vracejí za nákup i když trvá delší doba dodání ale pokaždé to dojde v pořádku. .

Olga Hrubá | 15.05.2017

Podmínky obchodu

Na AliExpress získáte cashback odměnu při nákupu některého ze 60 milionů produktů v nabídce. Cashback odměnu vám připíšeme za nákup většiny produktů AliExpress. Bohužel není možné dopředu identifikovat menší část produktů, kteří v tuto chvíli cashback odměny nenabízí. Pokud je nákup proveden přes mobilní telefon nebo přes mobilní aplikaci, cashback odměna není garantována.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Popis obchodu

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout fenomén AliExpress – nákupy z Číny, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence AliExpress nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci. Proto prodává za bezkonkurenční ceny osvobozené od nadsazených přirážek zprostředkovatelů.

AliExpress – vše co si jen můžete přát

Čínský obchod AliExpress nabízí vše, na co si vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. Jako byste si představili největší obchodní centrum na světě – stojíte uprostřed a nevidíte ani na jeden konec. V tomto online obchodě totiž naleznete přes 100 milionů výrobků. Pokud si nevyberete na AliExpressu, pak pravděpodobně to, co hledáte, bohužel ani neexistuje.

AliExpress v češtině

Máte obavy z nákupu na zahraničním e-shopu? Nákupy na AliExpressu si můžete usnadnit díky možnosti přepnout AliExpress do češtiny. Nakoupit na AliExpressu v češtině, tak zvládnete levou zadní a své obavy můžete hodit za hlavu.

Jak nakoupit na AliExpress?

Rádi byste se s nákupy na AliExpress připojili ke zbytku světa? Nevíte si rady s angličtinou, způsobem platby a jak je to s tím DPH a clem? Všechno víme a povíme! Připravili jsme sérii článků, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o nakupování na AliExpress.