AliExpress

AliExpress

  5.0

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci, proto nabízí výrobky za bezkonkurenční ceny.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Sabina Dudová Funguje přesně tak, jak má. Sem tam koruna navíc z nákupu potěší.
Marťáás Švajnerová Pro mě osobně byl Tipli portál a obecně cashbackový portál úplnou novinkou a…

O obchodu AliExpress

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout fenomén AliExpress – nákupy z Číny, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence AliExpress nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci. Proto prodává za bezkonkurenční ceny osvobozené od nadsazených přirážek zprostředkovatelů.

AliExpress – vše co si jen můžete přát

Čínský obchod AliExpress nabízí vše, na co si vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. Jako byste si představili největší obchodní centrum na světě – stojíte uprostřed a nevidíte ani na jeden konec. V tomto online obchodě totiž naleznete přes 100 milionů výrobků. Pokud si nevyberete na AliExpressu, pak pravděpodobně to, co hledáte, bohužel ani neexistuje.

AliExpress v češtině

Máte obavy z nákupu na zahraničním e-shopu? Nákupy na AliExpressu si můžete usnadnit díky možnosti přepnout AliExpress do češtiny. Nakoupit na AliExpressu v češtině, tak zvládnete levou zadní a své obavy můžete hodit za hlavu.

Jak nakoupit na AliExpress?

Rádi byste se s nákupy na AliExpress připojili ke zbytku světa? Nevíte si rady s angličtinou, způsobem platby a jak je to s tím DPH a clem? Všechno víme a povíme! Připravili jsme sérii článků, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o nakupování na AliExpress.

Podobné obchody

Recenze AliExpress

Pavel Skulil 20.07.2017

Na Aliexpressu se mi líbí, že jakmile na Ali potvrdím příjem zboží, do několika minut mám na Tipli potvrzenou odměnu. Na jiném cashbackovém portále to tak rychle a operativně nešlo.

Pavlína Tichá 18.07.2017

super nákup

Články

TOP 5 produktů z AliExpress #9

Bojíte se, že při tak velkém množství produktů na Aliexpress vám ty nejlepší vychytávky uniknou?...
19.7.2017 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #8

Nakupování v nákupních centrech vám nic neříká? Nediviíme se! Dejte ádié čekání ve frontách a...
30.6.2017 Zobrazit článek

AliExpress návod: 9.díl - Sledování zásilky

Objednávku zboží máte úspěšně za sebou a teď netrpělivě čekáte, kdy se v nových šatech budete...
30.6.2017 Zobrazit článek

Cashback nabídky

Peníze zpět z nákupu 6 %
Mobilní telefony 3,6 %
Ostatní 6 %
Zobrazit všechny nabídky

Podmínky obchodu

Na AliExpress získáte cashback odměnu při nákupu některého ze 60 milionů produktů v nabídce. Cashback odměnu vám připíšeme za nákup většiny produktů AliExpress. Bohužel není možné dopředu identifikovat menší část produktů, kteří v tuto chvíli cashback odměny nenabízí. Pokud je nákup proveden přes mobilní telefon nebo přes mobilní aplikaci, cashback odměna není garantována.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zjistěte, jak Tipli funguje