AliExpress

AliExpress

  4.9
Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci, proto nabízí výrobky za bezkonkurenční ceny.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Jana Mitizková Je to zaujímavé, že to funguje. Nie je to také strašné. Celkom sa mi darí v tom…
Růžena Pěchová Dobrý den.vážení přátelé.Tipli je skvělý a ohromný obchod,kde si můžete…

O obchodu AliExpress

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout fenomén AliExpress – nákupy z Číny, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence AliExpress nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci. Proto prodává za bezkonkurenční ceny osvobozené od nadsazených přirážek zprostředkovatelů.

AliExpress – vše co si jen můžete přát

Čínský obchod AliExpress nabízí vše, na co si vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. Jako byste si představili největší obchodní centrum na světě – stojíte uprostřed a nevidíte ani na jeden konec. V tomto online obchodě totiž naleznete přes 100 milionů výrobků. Pokud si nevyberete na AliExpressu, pak pravděpodobně to, co hledáte, bohužel ani neexistuje.

AliExpress v češtině

Máte obavy z nákupu na zahraničním e-shopu? Nákupy na AliExpressu si můžete usnadnit díky možnosti přepnout AliExpress do češtiny. Nakoupit na AliExpressu v češtině, tak zvládnete levou zadní a své obavy můžete hodit za hlavu.

Jak nakoupit na AliExpress?

Rádi byste se s nákupy na AliExpress připojili ke zbytku světa? Nevíte si rady s angličtinou, způsobem platby a jak je to s tím DPH a clem? Všechno víme a povíme! Připravili jsme sérii článků, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o nakupování na AliExpress.

Podobné obchody

Recenze AliExpress

Petr 21.09.2017

Super nákupy,vše dorazilo,spokojenost.

Marcela Malkova 19.09.2017

Velice spokojena

Články

DNY Marianne 2017 - aktualizovaný seznam obchodů

Rekordních 7 000 obchodů, slevy až 70 % a více než 600 nabídek po celé ČR a SR, to jsou DNY...
13.9.2017 Zobrazit článek

Týden brutálních slev na AliExpress!

Nakupujete rádi na AliExpress a ještě raději nakupujete se slevou? Pak vás nynější nákupní akce...
29.8.2017 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #12

Máte obavy, že při tak velkém množství produktů na AliExpress přijdete o ty nejlepší vychytávky?...
27.8.2017 Zobrazit článek

Cashback nabídky

Peníze zpět z nákupu 5 %
Mobilní telefony 2,5 %
Ostatní 5 %
Zobrazit všechny nabídky

Podmínky obchodu

Na AliExpress získáte cashback odměnu při nákupu některého ze 60 milionů produktů v nabídce. Cashback odměnu vám připíšeme za nákup většiny produktů AliExpress. Bohužel není možné dopředu identifikovat menší část produktů, kteří v tuto chvíli cashback odměny nenabízí. Pokud je nákup proveden přes mobilní telefon nebo přes mobilní aplikaci, cashback odměna není garantována.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zjistěte, jak Tipli funguje