AliExpress

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

AliExpress: Ušetřete na Vašich nákupech

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci, proto nabízí výrobky za bezkonkurenční ceny. Navíc často můžete narazit na různé slevové akce a AliExpress kupony, díky kterým ještě více ušetříte. Obchod patří mezi nejvýznamnější online tržiště na světě, najdete zde miliony produktů. Pořídíte tu vše od elektroniky přes oblečení až po hračky pro děti. U mnoha produktů je vedle ceny dalším bonusem doprava zdarma.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě AliExpress

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu AliExpress.

Slevový kód AliExpress

Peníze zpět až 10 % na vše v obchodě AliExpress

Platí do 26.05.2024

 
 

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech…

Slevy AliExpress až 91 % na krásu a zdraví

Platí do 31.05.2024

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetřete až 91 % v obchodě Aliexpress.

Slevy AliExpress až 86 % na příslušenství k mobilním telefonům

Platí do 31.05.2024

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetřete až 86% v obchodě AliExpress.

Slevy AliExpress až 81 % na jízdní kola a příslušenství na AliExpress

Platí do 31.05.2024

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetřete až 81 % v obchodě AliExpress.

Slevy AliExpress 71 % na dětskou magnetickou stavebnici

Platí do 31.05.2024

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetřete až 71 % v obchodě AliExpress.

Týdenní nabídky: Slevy AliExpress až 70 %

+ 10 % zpět z nákupu

Vybírejte z rozmanitého sortimentu a nakupte se slevou až 70 %

Slevy AliExpress až 50 % na malé porcelánové čajové misky

Platí do 31.05.2024

+ 10 % zpět z nákupu

Ušetřete až 50 % v obchodě Aliexpress.

Široký výběr dámských plavek najdete na AliExpress

+ 10 % zpět z nákupu
 

Nakupujte dámské plavky na Aliexpressu za skvělé ceny.

AliExpress nabízí široký výběr krytů a obalů na mobilní telefony

+ 10 % zpět z nákupu
 

Nakupujte kryty a obaly na mobilní telefony za skvělé ceny na AliExpress.

Jak ušetřit při nákupu zboží s AliExpressem

Přímo na hlavní stránce vidíte mnoho zlevněných produktů. Všechny kategorie zboží si také můžete srovnat od nejlevnějšího či nejdražšího. Sledujte i tzv. týdenní nabídky (weekly deals), kde lze narazit i na 70% slevy. Prohlédněte si také exkluzivní AliExpress slevové kódy (exklusive seller codes) na vybrané výrobky, ty najdete zde na Tipli v horní části obchodu, stačí se jen prokliknout. Až budete procházet jednotlivé kategorie, rozhodně zaškrtněte políčko „Doprava zdarma“ (Free shipping). Tak se vyhnete zbytečným poplatkům za poštovné.

Svátek levného nakupování má název AliExpress Day a koná se každý rok 11. listopadu. Už tak nízké ceny se v tento den ještě sníží a vy tak máte ideální příležitost například pro nákup vánočních dárků za pakatel. Využijte kupony, se kterými během této nákupní akce ušetříte ještě více.

Podobnou akcí, která probíhá akorát na jaře, jsou AliExpress narozeniny. Jde vždy o několikadenní slevové šílenství, při kterém můžete ušetřit nezřídka i 70 %. I během AliExpress Anniversary, jak se narozeniny nazývají anglicky, lze sbírat kupony AliExpress a získat tak ještě větší slevu.

Další možností, jak nakoupit levněji na internetových stránkách obchodu, je nakupování přes Tipli. Jakmile si v tomto obchodě nakoupíte přes Tipli, vrátíme vám zpět část peněz z vaší objednávky.

Jak získat slevový kupon AliExpress a pořídit levněji vánoční dárky i praktické věci do domácnosti

U každého prodejce lze narazit na slevu. Může se jednat o slevový kupon, nebo výhodnou množstevní nabídku, například nakupte více kusů a dostanete slevu.

Podstatné je pravidelně kontrolovat stránky obchodu a také sociální sítě. Sledujte Facebook a Instagram a nenechte si žádnou výhodnou slevu utéct. Slevy jsou samozřejmě součástí i velkých slevových akcí jako je Black Friday.

AliExpress slevy - s populárním Black Friday ušetříte nemalé peníze

Obchod se zapojuje do oblíbené slevové akce Black Friday, která se tradičně odehrává v listopadu. Jelikož se akce koná na podzim, můžete ji využít pro nákup prvních vánočních dárků. Využijte toho a nakupte AliExpress elektroniku, oblečení i hračky pro děti.

Abyste ušetřili, stačí v době konání akce sledovat e-shop a použít AliExpress kupony na slevy. Sledujte e-shop a jeho sociální sítě, jen tak budete stále v obraze.

AliExpress kupony vám ušetří desítky korun

Čínský obchod nabízí vše, na co si vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku, odolné telefony, autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. V tomto online obchodě naleznete přes 100 milionů výrobků. Pokud si nevyberete na zde, pak pravděpodobně to, co hledáte, bohužel ani neexistuje.

Online obchod slouží k propojení čínských prodejců se zahraničními zákazníky. Naleznete zde zboží od velkých výrobců prodávajících výrobky po tisících, ale i od konkrétních lidí, kteří výrobek vyrábí ručně ve svém volném čase. Díky tomu, že na e-shopu může prodávat každý spolehlivý čínský prodejce, zde objevíte unikátní zboží, které nikde jinde nekoupíte. Navyše AliExpress kupony vám ušetří desítky korun.

Obrázek

AliExpress.com nabízí široký sortiment za skvělé ceny

Říká se, že co neseženete na tomto e-shopu, jako by ani neexistovalo. Nakoupíte zde totiž více než 100 milionů produktů za úžasné ceny. Od elektroniky přes oblečení až po hračky pro děti. Oblečení zde koupíte na každou roční sezónu, pořiďte zimní bundy, podzimní pláštěnky i skvělé Aliexpress plavky. Můžete zde doplnit šatník i vašemu dítěti, a to bez ohledu na jeho věk.

Na e-shopu si přijde na své opravdu každý. Populární jsou zejména smartphony a mobilní příslušenství, nejrůznější gadgety, jako jsou například chytré hodinky, Aliexpress obaly na mobil, originální trendy pánské a dámské oblečení, ale i doplňky do domácnosti a šperky. Čím dál oblíbenější je tento čínský gigant například i na nákup vánočních dárků.

Na e-shopu pořídíte například:

 • dámskou, pánskou i dětskou módu
 • kabelky, batohy, doplňky, šperky
 • hračky pro děti
 • elektroniku
 • papírenské produkty
 • bytové doplňky
 • sportovní vybavení

Široký výběr zboží za nízké ceny i praktická mobilní aplikace

Obchod je populární zejména díky jedinečnému zboží a bezkonkurenčně nízkým cenám. Ceny jsou nízké díky tomu, že vás společnost propojí přímo s prodejcem, takže neplatíte žádné přemrštěné marže zprostředkovatelům. Jako třešničku na dortu získáte dopravu zdarma na drtivou většinu výrobků. Doprava je totiž dotovaná pro podporu čínského exportu.

Problémem není ani rychlost dodávky. Naprosté většině zákazníků dorazí zboží do 14 dní. Výjimkou nejsou ani situace, kdy zboží dorazí do týdne. Pokud je poštovné zdarma, může být doba doručení delší (20 až 40 dnů). Nabízené možnosti dopravy vždy závisí na konkrétním prodejci. Cenu dopravy ovlivňují požadavky na rychlost dodání a země, ze které objednáváte.

Tento online prodejce nabízí cestu do světa výhodných nákupů. Často si budete připadat jako v jiném světě. Ve světě, kde seženete originální zboží za pár korun. Nebojte se, není v tom žádný háček. Pro firmu je bezpečnost a spolehlivost nákupů na prvním místě, což mohou potvrdit miliony spokojených zákazníků po celém světě. V některých státech, jako je Brazílie, Rusko nebo Španělsko, je jedním z největších e-shopů.

Společnost veškeré prodejce pečlivě kontroluje, nicméně všude se najde nějaký nepoctivec. Abyste se mu vyhnuli, stačí myslet na pár věcí. Tou první je obsáhlé hodnocení prodejce ostatními zákazníky, díky čemuž zjistíte, zda je prodávající spolehlivý. Máte-li ještě nějaké pochybnosti, přečtěte si AliExpress recenze ostatních uživatelů a zjistěte více o konkrétním prodejci. Nedoručené, poškozené či jinak vadné zásilky je samozřejmě možné reklamovat.

Zahraniční e-shopy mají mnohdy netradiční názvy a především zdvojené souhlásky dokážou Čechy pěkně potrápit. Poměrně často se tedy setkáte s různými zkomoleninami jako AliExpres či AliExpre. Jediná správná varianta je však ta se dvěma „S“ na konci, čili AliExpress. Chcete-li mít AliExpress česky, jednoduše si jazyk nastavte v e-shopu na hlavní stráce pomocí ikonky vlaječky.

Zboží můžete nakoupit také prostřednictvím Aliexpress mobilní aplikace. V ní si můžete vytvořit účet, nebo se přihlásit do svého stávajícího účtu. Aplikace je dostupná jak pro iPhone, tak i Android zcela zdarma. V aplikaci můžete nakupovat kdykoli a kdekoli a navíc s použitím promo code Aliexpress ušetříte ještě více.

Obrázek

AliExpress clo a DPH

Časté dotazy při nákupu míří na placení cla a DPH. Pojďme si tedy vysvětlit, jak obojí nově funguje. Ještě v roce 2021 platila výjimka na malé zásilky do 22 EUR - takto malé zásilky byly osvobozeny od DPH. Nyní ale povinnost platit DPH připadá na všechny zásilky. Ovšem o DPH se nemusíte nijak starat. Firma totiž daň započítává rovnou do ceny zboží. Obvykle je tato informace uvedena přímo u konkrétního produktu. V angličtině se DPH označuje VAT (Value added tax).

Co se týče cla, nejjednodušší je objednávat zboží z evropských skladů. Objednáte-li zboží z evropských skladů, tak se celnímu řízení vyhnete. Nevýhodou je, že v evropských skladech nemusí být k dispozici přesně to, co hledáte. Nabídka zboží v těchto skladech je totiž poměrně omezená.

AliExpress reklamace

V případě jakéhokoliv problému s vaší objednávkou se můžete nejprve obrátit na výrobce a problém řešit přímo s ním. Pokud se s prodejcem nedohodnete, tak se do sporu vloží samotná společnost. Reklamace je založena na ochranné lhůtě, do které musí být každá objednávka vyřízena. Pokud není vše v pořádku, tak se sami můžete rozhodnout, zda budete požadovat výměnu zboží, nebo vrácení peněz.

AliExpress vrácení zboží

Podle zákona máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí, a to bez udání důvodu.

AliExpress slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Aliexpress $50 při nákupu nad $369

19.04.2024

Slevový kód Aliexpress $30 při nákupu nad $239

19.04.2024

Slevový kód Aliexpress $20 při nákupu nad $169

19.04.2024

Slevový kód Aliexpress $8 při nákupu nad $69

19.04.2024

Slevový kód Aliexpress $3 při nákupu nad $29

19.04.2024

Slevový kód Aliexpress pro slevu $10 z nákupu nad $79

27.03.2024

Slevový kód Aliexpress pro slevu $80 z nákupu nad $499

27.03.2024

Slevový kód Aliexpress pro slevu $40 z nákupu nad $299

27.03.2024

Slevový kód Aliexpress pro slevu $20 z nákupu nad $159

27.03.2024

Slevový kód Aliexpress pro slevu $5 z nákupu nad $39

27.03.2024

Jak uplatnit AliExpress promo code cz

Vyberte si Aliexpress slevový kód, který byste chtěli na uplatnit. Celou aktuální nabídku naleznete v horní části profilu obchodu. Klikněte na symbol nůžek a zkopírujte slevový kód. Pokud chcete přejít přímo na stránky, klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Vyberte si produkt, o který máte zájem, a klikněte na tlačítko „Add to cart“ nebo přejděte přímo k platbě pomocí tlačítka „Buy now“. Budete přesměrováni do nákupního košíku. V prvním kroku vaší objednávky přichází čas na váš zkopírovaný slevový kód, který vložíte do pole „Promo Code“. Pro automatické uplatnění AliExpress slevy stiskněte „Apply“. Teď už stačí jenom dokončit nákup.

Obrázek

Pokud vám kupon nepůjde uplatnit, je velmi pravděpodobné, že kupon byl již uplatněn, a proto nelze znovu použít. Dalším důvodem může být to, že Aliexpress promo code nelze využít na vámi vybrané značky, nesplnili jste maximální/minimální výši objednávky, kód není správně opsaný nebo slevovému kódu již vypršela platnost. Pokud jste si z široké nabídky nevybrali, tak se podívejte na podobné obchody na Tipli, jako například TEMU nebo Allegro.

Recenze AliExpress

Kateřina P.

18.05.2024 5.0

Vladimir S.

18.05.2024 5.0

Super

Jan K.

14.05.2024 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Podmínky nákupu

Každý z produktů má nastavenou odlišnou odměnu a její výška závisí na konkrétním typu produktu.

Na některé zboží se odměna nevztahuje. Níže nabízíme možnost ověřit si pomocí URL odkazu, zda na Vámi vybrané zboží odměnu získáte.

Nezapomeňte při doručení zboží potvrdit jeho doručení ve svém Aliexpress účtu. V opačném případě by mohlo dojít k nepotvrzení odměny.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  10 %
Příslušenství k mobilům, móda, zahrada, domácnost  5 %
Speciální objednávky 5 %
Mobilní telefony, počítačové doplňky, monitory, tablety, notebooky, počítače, domácí audio a video zařízení, externí a interní úložiště  1,5 %
Ostatní  3,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Ověřte si, zda k produktu získáte odměnu:

AliExpress v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  10 % zpět z ceny nákupu v obchodě AliExpress?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se