Tupperware leták informace

Všechny platné Tupperware katalogy a Tupperware letáky na jednom místě! Tupperware vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Tupperware letáky platí většinou od prvního do posledního dne v měsíci. Nepravidelně také vycházejí tematické letáky pro aktuální období, například Tupperware vánoční leták.

Kromě letáků Tupperware pravidelně vydává i katalogy pro sezónu jaro/léto a podzim/zima. Na papírový leták už nemusíte čekat, protože u nás naleznete Tupperware leták online.

Nejnovější letáky

Archiv letáků

Tupperware nabízí bohatý sortiment zboží do kuchyně. Historie společnosti se začala psát v roce 1946, kdy firmu založil chemik Earl Silas Tupper v Massachusetts, který vyvinul a prodával plastové nádoby na potraviny, které byly vzduchotěsné a vodotěsné. V současné době je možné Tupperware výrobky zakoupit ve více než 100 zemích světa. V České republice firma působí od roku 1996. Nyní najdeme Tupperware pobočky v Hradci Králové, v Brně, Kutné Hoře, Benešově, Jičíně, v Praze, Táboře, Blansku, Liberci, ve Znojmě, v Olomouci, Plzni, ve Zlíně a v Ostravě.

Sortiment Tupperware zahrnuje nádoby do chladniček, spíže, do trouby nebo do mikrovlnné trouby a další výrobky do kuchyně. V Tupperware zakoupíte plastové dózy na skladování potravin, mísy, konvice, formy na bábovku, odměrky, chlebníky, vykrajovátka, termosky, nůžky na potraviny, prkénka, formovače těsta, formy na led, kráječe, struhadla, nádobí, konvičky na pěnu, přístroje na zdobení koláčů nebo dortů, držáky na papírové utěrky, výrobníky těstovin, mlýnky, kelímky, otvíráky, nože, těrky, měchačky, sběračky, obracečky, naběračky, metličky, kleště, mašlovačky, silikonové rukavice, zapékací formy, utěrky, láhve a další.

Tupperware nabízí originální a vysoce kvalitní zboží. Všechny produkty jsou navrhovány a vyvíjeny tak, aby obohatily každodenní život a staly se jeho nezbytnou součástí. Většina výrobků, které zakoupíte v Česku, jsou vyráběny v Belgii nebo ve Francii. Na aktuální nabídku upozorňuje Tupperware akční leták, který si můžete prohlédnout na těchto stránkách. Kromě letáků vychází i Tupperware katalog, buď pro sezónu jaro/léto nebo podzim/zima. V katalogu najdeme tipy, rady, recepty a inspiraci pro aktuální období. Výrobky Tupperware najdeme dokonce v nejrůznějších muzeích po celém světě a společnost také pravidelně získává uznávané ceny za design.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1283 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo