Aktuální letáky a letáky na příští týden JYSK

Archiv letáků

JYSK leták informace

Všechny platné JYSK letáky na jednom místě! JYSK rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Každý JYSK leták platí většinou od čtvrtka do středy přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě letáků JYSK nepravidelně vydává i speciální akční leták. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete JYSK leták online.

Historie a vývoj obchodu

Společnost JYSK patří mezi mezinárodní obchodní síť, která nabízí vše pro moderní a bezpečnou domácnost. Zakladatelem společnosti je Lars Larsen, který je dodnes jejím majitelem a také patří k jedním z nejbohatších lidí v Dánsku. První obchod byl otevřený roku 1979 v druhém největším městě Dánska, Aarhusu, kde má firma stále sídlo. Původně provozovny vystupovaly pod názvem JYSK Sengetojslager.

Dnes můžeme JYSK pobočky najít ve 49 zemích po celém světě. Aktuálně jich je kolem 2 500, nejvíce v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku a také v České republice. U nás se první prodejna JYSKu otevřela v roce 2003. V současné době v Čechách najdeme více jak 80 poboček a jejich počet stále narůstá. Jsou rozmístěny po celé republice, prodejny najdeme například JYSK Praha, JYSK Brno, JYSK Ostrava, JYSK Plzeň, JYSK České Budějovice a dalších městech.

Poctivé zboží pro dům, byt a zahradu

Prodejny JYSK nabízí široký výběr kvalitního nábytku, lůžkovin, kvalitních JYSK matrací, dekorací a mnoho dalších výrobků do domácnosti za ceny, které jsou přijatelné pro všechny. Společnost vyznává hodnoty jako skromnost, pečlivost a poctivost. Právě proto společnost nese název JYSK, po dánském slově, které je s těmito hodnotami spojováno.

Obchodní společnost JYSK nábytek svým zákazníkům nabízí opravdu široký sortiment kvalitních produktů do ložnice, koupelny, pracovny, dětského pokoje, jídelny, kuchyně, ale i mnoho příslušenství na zahradu nebo moderní doplňky do domácnosti. Akční nabídku najdete v aktuálním JYSK letáku, který vychází každý týden, jeho platnost je však čtrnáct dní, takže vždy platí dva letáky. Pokud alespoň občas sháníte něco nového do domu či bytu, určitě sledujte nejen aktuální nabídku letáků Möbelix či aktuální letáky OBI, ale také letáky JYSK.

V sortimentu nechybí nejznámější skandinávské značky jako DREAMZONE s nabídkou kvalitních JYSK matrací pro lepší spánek, HØIE s kvalitními přikrývkami a polštáři, JUTLANDIA s kvalitními zahradními produkty, KRONBORG® s textilními produkty a WELLPUR® s JYSK matracemi a polštáři s paměťovou pěnou.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod JYSK.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.