JYSK aktuální letáky na příští týden

Archiv letáků

Informace o letácích JYSK

Všechny platné JYSK letáky na jednom místě! Obchod rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Každý leták platí většinou od čtvrtka do středy přespříštího týdne, tedy je v platnosti celé dva týdny. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě letáků obchod nepravidelně vydává i speciální tematický akční leták. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták JYSK.

JYSK prodejna

Historie a vývoj obchodu

Společnost JYSK patří mezi mezinárodní obchodní síť, která nabízí vše pro moderní a bezpečnou domácnost. Zakladatelem společnosti je Lars Larsen, který je dodnes jejím majitelem a také patří k nejbohatším lidem v Dánsku. První obchod byl otevřený roku 1979 v druhém největším městě Dánska, Aarhusu, kde má firma stále sídlo. Původně provozovny vystupovaly pod názvem JYSK Sengetojslager.

Dnes můžeme JYSK pobočky najít v 52 zemích po celém světě. Aktuálně jich je kolem 2 800, nejvíce v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku a také v České republice. U nás se první prodejna otevřela v roce 2003. V současné době v Čechách najdeme více jak 80 poboček a jejich počet stále narůstá. Jsou rozmístěny po celé republice, najít můžeme například JYSK Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Pardubice a mnoho dalších.

Poctivé zboží pro dům, byt a zahradu

Prodejny JYSK nabízí široký výběr kvalitního nábytku, ale také povlečení, kvalitní matrace, dekorace a mnoho dalších výrobků do domácnosti za ceny, které jsou přijatelné pro všechny. Společnost vyznává hodnoty jako skromnost, pečlivost a poctivost. Právě proto společnost nese název JYSK, po dánském slově, které je s těmito hodnotami spojováno.

Obchodní společnost JYSK nábytek svým zákazníkům nabízí opravdu široký sortiment kvalitních produktů do ložnice, koupelny, pracovny, dětského pokoje, jídelny, kuchyně, ale i mnoho příslušenství na zahradu nebo vychytané úložné prostory do domácnosti. Akční nabídku najdete v aktuálním JYSK letáku, který vychází každý týden, jeho platnost je však čtrnáct dní, takže vždy platí dva letáky. Pokud alespoň občas sháníte něco nového do domu či bytu, určitě sledujte nejen aktuální nabídku letáků Möbelix či aktuální letáky OBI, ale také letáky JYSK.

V sortimentu nechybí nejznámější skandinávské značky jako DREAMZONE s nabídkou kvalitních matrací pro lepší spánek, HØIE s kvalitními přikrývkami a polštáři, JUTLANDIA s kvalitními zahradními produkty, KRONBORG® s textilními produkty a WELLPUR® s matracemi a polštáři s paměťovou pěnou.

JYSK e-shop

Produkty z aktuálního letáku můžete zakoupit v kamenných prodejnách nebo online. Bytový či zahradní nábytek JYSK si zakládá na kvalitě a zároveň na výhodné ceně. Chcete koupit zboží v kamenné prodejně, ale máte strach, že se vyprodá, a vy tak přijdete o slevu? Využijte rezervaci Klikni a vyzvedni. Na e-shopu zkontrolujete dostupnost ve vybrané prodejně a zboží si zarezervujete. Personál prodejny vám jej připraví k vyzvednutí a odešle vám SMS i e-mail s potvrzením, že je rezervace připravena. Zboží na vás bude čekat do večera následujícího dne, doporučujeme tedy zkontrolovat otevírací dobu konkrétní prodejny. 

V e-shopu si navíc můžete nastavit zasílání pravidelného newsletteru, ve kterém se dozvíte nejen aktuální akce, ale také novinky a inspiraci ohledně nábytku a vybavení domácnosti. 

Podobné obchody jako JYSK s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod JYSK.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se