Aktuální letáky a letáky na příští týden DM drogerie

Dm active beauty: Bod za bodem k výhodným nákupům!

Dm active beauty: Bod za bodem k výhodným nákupům!

Od kosmetiky přes potraviny až po produkty pro vaši domácnost. To vše nakoupíte ještě výhodněji v dm drogerii díky novému programu dm active beauty. Zaregistrujte se a sbírejte body při každém nákupu.

Archiv letáků

Informace o letácích DM

Všechny platné letáky na jednom místě! Aktuální DM drogerie leták je rozesílán pravidelně 1x měsíčně všem registrovaným zákazníkům. Letáky platí většinou celý kalendářní měsíc a upozorňují na akční ceny zboží z oblasti drogerie a parfumerie.

Pokud vám leták do schránky nechodí, můžete si prohlédnout aktuální online leták DM drogerie. Kromě letáků vychází také magazín Active Beauty.

DM drogerie prodejna

DM drogerie - historie a vývoj obchodu

Německý drogistický řetězec DM drogerie, německy DM drogerie markt, byl založen v roce 1973 profesorem Götzem Wolfgangem Wernerem v Karlsruhe. Prodejny najdeme i v Rakousku, České republice, Maďarsku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Chorvatsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Rumunsku, Bulharsku, v Itálii, Makedonii a v Číně.

Na našem území byla první prodejna otevřena v roce 1993 v Českých Budějovicích. Nyní v Čechách najdeme přes 230 obchodů. V roce 2005 firma spustila program Active beauty svět výhod, ve kterém věrní zákazníci získávají za věrnost různé odměny. Drogerie také pravidelným zákazníkům zasílá pětkrát ročně magazín Active beauty, kde si můžete přečíst o aktuálních trendech a zajímavých tipech jak pro kosmetiku a domácnost, tak i pro žiotosprávu. Magazín je zdarma k dispozici i na prodejnách nebo si ho můžete prolistovat online na těchto stránkách. Pravidelní zákazníci mohou získávat body, které jim zúročí DM karta, která body promění v nejrůznější výhody či slevy.

DM drogerie - světová kosmetika za super cenu

Kromě magazínu pravidelně vychází i DM drogerie leták, který nabízí akční ceny kosmetiky, parfémů, bio potravin, dětské výživy a plenek, potravinových doplňků nebo krmiv pro vaše domácí mazlíčky. V nabídce můžete najít také svíčky, vykrajovátka nebo třeba čisticí produkty. Drogerie má širokou řadu svých privátních značek jako přírodní kosmetika Alverde, Balea a Balea MEN, Ebelin, Jessa, dekorativní kosmetiku S.he stylezone, S-quitofree, Sundance, prevenci proti nemocem DAS gesunde PLUS, biopotraviny dm BIO, péči o zuby Dontodent, Visiomax, pro děti Babylove, Prinzessin Sternenzauber, SauBär, pro domácnost Denkmit, Profissimo, Sanft&Sicher, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, pro zvířata Dein Bestes a punčochy Fascino. Chcete-li nakupovat sortiment produktů z oblasti drogerie, určitě prostudujte také aktuální letáky Teta Drogerie, letáky Top Drogerie nebo výhodné ceny z letáků Rossmann.

V nabídce drogerie najdete spoustu různých značek kosmetiky. Například Vichy je kosmetika, která využívá termální prameny. Laboratoře Vichy byly založeny v roce 1931, první dermokosmetická řada nesla název Les Secrets de Vichy. Mineralizující termální voda je tak hlavní aktivní ingrediencí všech přípravků. Mezi ty se řadí například produkty pro pleť, vlasy, tělo a také dekorativní kosmetika. Drogerie dává důraz na péči o zdraví a tak v síti prodejen najdete také pánské ochranné pomůcky mnoha druhů a značek. Mimo jiné zde také naleznete těhotenské i ovulační testy nebo lubrikační gely.

Zde jsem člověkem, zde nakupuji

Již samotné moto volá do světa, že zákazník tu bude v centru dění. Právě pro vyjádření individuality a jedinečnosti naleznete v jednotlivých prodejnách široký výběr produktů té nejvyšší kvality. Další bod, na kterém si filozofie DM drogerie zakládá, je přátelský přístup spolupracovníků a personálu prodejen. O oblíbenosti obchodu svědčí i řada ocenění. DM drogerie se několikrát umístila na předních příčkách v soutěži MasterCard obchodník roku. Produkty značky Balea byly několikrát oceněny Volbou spotřebitelů jako nejlepší novinky roku. 

Můžete si zde nechat také vyvolat fotografie, vytvořit fotodárky nebo fotoknihy. DM drogerie foto nabízí i prodej fotoalb, datových médií a jednorázových fotoaparátů.

Naleznete také širokou síť poboček po celé České republice - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové a další města. Otevírací doba je k dispozici na stránkách drogerie. Využít můžete také e-shop a nakoupíte v pohodlí domova. Doprava je zdarma při nákupu nad 1290,-.

Ušetřete také v podobných obchodech. Pohlídejte si akční letáky. Na Tipli najdete mimo jiné AGEO leták nebo Teta drogerie leták. Spoustu drogistického zboží seženete se slevou i díky Dr. Max letáku.

DM active beauty - DM karta

S programem DM active beauty získáte za každý nákup odměny v podobě bodů. Za každých 25 Kč, které utratíte v drogerii DM, získáte 1 bod. Po získání minimálně 200 bodů můžete uplatnit slevu na váš nákup. Po registraci do programu DM active beauty získáte svou vlastní kartu, ke které dostanete druhou, spárovanou kartu. Tu následně může používat kdokoliv z rodiny nebo přátel. Zapojte se do programu a nakupujte výhodněji. 

Podobné obchody jako DM drogerie s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod DM drogerie.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se