Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Dm active beauty: Bod za bodem k výhodným nákupům!

Od kosmetiky přes potraviny až po produkty pro vaši domácnost. To vše nakoupíte ještě výhodněji v dm drogerii díky novému programu dm active beauty. Zaregistrujte se a sbírejte body při každém nákupu.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

DM drogerie leták informace

Všechny platné DM drogerie letáky na jednom místě! DM drogerie leták pro tento i příští týden. DM drogerie rozesílá letáky pravidelně 1x měsíčně všem registrovaným zákazníkům. DM drogerie letáky platí většinou celý kalendářní měsíc. Letáky upozorňují na akční ceny zboží z oblasti drogerie a parfumerie.

Pokud vám leták do schránky nechodí, můžete si prohlédnout DM drogerie leták online. Kromě letáků DM drogerie vydává i magazín Active Beauty.

DM drogerie - historie a vývoj obchodu

Německý drogistický řetězec DM drogerie, německy DM drogerie markt, byl založen v roce 1973 profesorem Götzem Wolfgangem Wernerem v Karlsruhe. Prodejny najdeme i v Rakousku, České republice, Maďarsku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Chorvatsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Rumunsku, Bulharsku, v Itálii, Makedonii a v Číně.

Na našem území byla první DM drogerie prodejna otevřena v roce 1993 v Českých Budějovicích. Nyní v Čechách najdeme přes 220 obchodů. V roce 2005 firma spustila program Active beauty svět výhod, ve kterém věrní zákazníci získávají za věrnost různé odměny. Drogerie DM také pravidelným zákazníkům zasílá pětkrát ročně magazín Active beauty. Magazín je zdarma k dispozici i na prodejnách nebo si ho můžete prolistovat online na těchto stránkách.

DM drogerie - světová kosmetika za super cenu

Kromě magazínu pravidelně vychází i DM drogerie leták, který nabízí akční ceny kosmetiky, parfému, bio potravin, dětské výživy, potravinových doplňků nebo krmiv pro vaše domácí mazlíčky. DM drogerie má širokou řadu svých privátních značek jako přírodní kosmetika Alverde, Balea a Balea MEN, Ebelin, Jessa, dekorativní kosmetiku S.he stylezone, S-quitofree, Sundance, prevenci proti nemocem DAS gesunde PLUS, biopotraviny dm BIO, péči o zuby Dontodent, Visiomax, pro děti Babylove, Prinzessin Sternenzauber, SauBär, pro domácnost Denkmit, Profissimo, Sanft&Sicher, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, pro zvířata Dein Bestes a punčochy Fascíno. Chcete-li nakupovat sortiment produktů z oblasti drogerie, určite prostudujte také aktuální letáky Teta Drogerie, letáky Top Drogerie nebo výhodné ceny z letáků Rossmann.

V drogerii DM si také můžete nechat vyvolat fotografie, vytvořit fotodárky nebo fotoknihy. DM drogerie foto nabízí i prodej fotoalb, datových médií a jednorázových fotoaparátů.

O oblíbenosti obchodu svědčí i řada ocenění. DM drogerie se několikrát umístila na předních příčkách v soutěži MasterCard obchodník roku. Produkty značky Balea byly několikrát oceněny Volbou spotřebitelů jako nejlepší novinky roku.

Ušetřete v podobných obchodech. Pohlídejte si akční nabídky. Stačí prolistovat AGEO leták nebo Teta drogerie leták. Spoustu drogistického zboží seženete se slevou i díky Dr. Max letáku.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod dm drogerie.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.