Obrázek Obrázek

Maminky a děti

S příchodem novorozence se rodičům v pozitivním slova smyslu změní celý život. S tím souvisí nákup základní výbavy pro miminko nebo zařizování dětského pokojíčku. Komu se by nelíbilo všechny tyto věci koupit ve vysoké kvalitě a navíc za výhodnou cenu? V níže uvedených obchodech si určitě vyberete a potěšíte i svou peněženku.

Nechte se odměnit za každý nákup

Slevové kupóny, letáky nebo jiné akce

S příchodem novorozence se rodičům v pozitivním slova smyslu změní celý život. S tím souvisí nákup základní výbavy pro miminko nebo zařizování dětského pokojíčku. Komu se by nelíbilo všechny tyto věci koupit ve vysoké kvalitě a navíc za výhodnou cenu? V níže uvedených obchodech si určitě vyberete a potěšíte i svou peněženku.

Pečlivě se nachystejte a nic vás nezaskočí

Ještě před tím, než miminko přijde na svět a poprvé se na vás usměje, je dobré se na přírůstek důkladně připravit. Protože až se maminka s miminkem vrátí z porodnice, rozhodně ocení, že bude mít vše pořízené a první dny proběhnou s minimem stresu. Na co by se nemělo zapomenout?

Zařízení dětského pokojíčku

Malé miminko moc nábytku nevyužije, většinou ho stačí přikupovat až postupně. Bez pár základních kousků se však určitě neobejdete.

  • Dětská postýlka - doporučujeme ty, které disponují výškově nastavitelným roštem.
  • Přebalovací pult či komoda - pro přebalování je dobré mít stabilní pult. Do komody můžete umístit přebalovací potřeby a dětské oblečení.

Základní výbavička pro miminko

Spíše než nábytek je důležitější pořízení základní výbavy. Zde je potřeba myslet na oblečení pro miminka, kojení, koupání a přebalování. Dobré je mít připravenou i lékárničku pro nejmenší a věci potřebné pro cestování jako je autosedačka nebo kočárek.

Pokud vás zajímá, co vše konkrétně je vhodné mít předem zakoupené, přečtěte si náš článek “ Výbavička pro miminko”, kde se kromě praktických rad dozvíte i jak nakoupit vše za tu nejlepší cenu.

Ty nejdůležitější potřeby za nejlepší ceny

Malé děti toho moc nepotřebují, přesto takový nákup dětských plen a výživy může být velmi finančně náročný. Jak na těchto nejčastěji pořizovaných věcech ušetřit? Pár tipů bychom pro vás měli.

  • Nakupujte velká balení - vycházejí levněji a vy se delší dobu nebudete muset o nic starat.
  • Využijte e-shopy - internetové obchody většinou nabízejí mnohem nižší ceny, ušetřit můžete až polovinu ceny.
  • Nenechte se ovlivnit reklamami - propagované značky nemusí být ty nejkvalitnější a zároveň patří mezi ty nejdražší.
  • Sledujte akce a aktuální letáky - obchody se v dnešní době ve slevách předhánějí, rozhodně toho využijte.
  • Poraďte si sami - dětské přesnídavky si můžete připravit i sami za pár korun. U přebalování můžete ušetřit při používání látkových, pratelných plen.
  • Cashback - a nakonec to nejlepší. Vyberte si to nejvýhodnější a ještě ušetřete díky cashbacku!

Základní potřeby pro vaše děťátko pořídíte například v internetovém obchodě Feedo, který se maminkám snaží co nejvíce pomoc a usnadnit jim jejich důležitou funkci mateřství. O tom jasně hovoří jejich heslo: “ snazší život maminkám”.

Mezi další obchody, které podporují výhodný cashback, patří například Mimulo, Bezva plenky, Pinkorblue nebo Mami tati.

Péče o děťátko v té nejvyšší kvalitě

Každý rodič chce pro své děťátko to nejlepší. Kromě základního nábytku, oblečení, přebalovacích potřeb a krmení je třeba myslet i na kvalitní dětskou kosmetiku. V tomto případě vás určitě potěší nabídka Rossmánku, kde najdete jen kvalitní prudukty za ty nejlepší ceny. S klubovou kartičkou navíc můžete sbírat body a využívat dalších výhod.

Rádi byste využili cashback? Nakupujte například přes e-shopy jako je Krása.cz, Benu lékárna nebo Dr. Max. Všechny tyto obchody navíc nabízí možnost osobního vyzvednutí na prodejně, ušetřit tak můžete i na poštovném.

Oblečení a hračky pro děti

U malých miminek vám bude stačit několik dupaček, bodíček, ponožek, případně nějaké svetříky a kabátky a doplňky na zimu. U větších dětí již bude oblečení přibývat, a to není vše. Děti hodně rychle rostou, a oblečení je třeba velmi často obnovovat.

Pokud nemáte to štěstí, že byste oblečení po někom zdědili, budete muset vše nakupovat od nuly. A jelikož i tato záležitost může být poměrně finančně náročná, doporučujeme vám využít zahraniční e-shopy jako je eBay nebo Aliexpress. Kromě skvělých cen zde můžete využít i štědrý cashback.

V případě nákupu přes zahraniční obchody počítejte s delší dodací lhůtou. Oblečení a další potřeby nakupujte minimálně s měsíčním předstihem, ať máte jistotu, že vám zboží dorazí včas.

A v neposlední řadě jsou tu hračky pro děti. Ani na ty by se nemělo zapomínat. Rozvíjí dětskou zručnost. Pomáhají jak v logickém myšlení, tak v mobilnosti. V dnešní době se docela rozvinul nešvar v podobě tabletů, které se snaží nahradit klasické hračky.

Nezapomínejte však, že tablet nikdy nenahradí hračky plnohodnotně. Možná se s přístrojem naučí lépe jak vy, ale ostatní dovednosti budou zakrňovat. Dopřejte svým dětem pravé hračky! Pořízení obyčejných hraček navíc přijde i na méně peněz. Levné hračky seženete například na Bambuli.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se