nejlevnejsiPNEU.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

nejlevnejsiPNEU.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1 % na vše v obchodě nejlevnejsiPNEU.cz

Platí do 28.11.2021

 
   

Udělejte radost svému miláčkovi na čtyřech kolech a vyšperkujte ho kvalitními pneumatikami, protože nejen manželka si zaslouží...

Vyhrajte VW Golf 8 na nejlevnejsiPNEU.cz

Platí do 31.12.2021

+ 1 % zpět z nákupu
   

Kupte 4 ks pneumatik TOMKET a získejte šanci vyhrát VW Golf 8! více

O obchodu nejlevnejsiPNEU.cz

Pneumatiky na autě máte už sjeté a potřebujete rychle koupit nové? Obraťte se na internetový obchod Nejlevnějšípneu.cz! V nabídce najdete osobní, nákladní i offroad pneumatiky. Vybírat můžete letní, zimní nebo celoroční. Široký sortiment zboží zahrnuje také alu kola, plechové disky, agro a industrial nebo sportovní a závodní pneumatiky. Navštivte ještě dnes stránky obchodu Nejlevnějšípneu.cz a nakupujte za akční ceny.

Nejlevnější pneu: Za zničenou pneumatiku novou zdarma

Jen v obchodě Nejlevnějšípneu.cz si můžete díky unikátnímu pneupojištění nechat zdarma vyměnit jakkoliv zničenou pneumatiku za novou! To platí i pro zničené disky díky pojištění disků. K pneumatikám TOMKET rozdává obchod navíc zdarma podložky pod SPZ. Stačí si o ní napsat do poznámky v objednávce.

Otestujte bez rizika pneumatiky TOMKET

Jako jediný prodejce v České a Slovenské republice vám TOMKET nabízí jedinečnou službu vyzkoušet bezplatně kompletní sortiment značky TOMKET TIRES nazuté na vašem voze v provozu po dobu 30 dnů. Zažijte bezplatně a na vlastní kůži vlastnosti revoluční novinky. Navštivte stránky obchodu Nejlevnějšípneu.cz a zjistěte více.

Nejlevnější pneu kontakt

Chcete se na něco zeptat? Své dotazy pište na emailovou adresu info@nejlevnejsipneu.cz. Obchod se snaží odpovídat obratem, běžně dostanete odpověď do 10 minut. Máte-li rádi telefonický kontakt, je připraveno 15 pracovníků zákaznického servisu na telefonním čísle +420 245 009 925, kteří vám ochotně poradí a odpoví na otázky.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze nejlevnejsiPNEU.cz

5.0

Tomáš D.

19.10.2020 5.0

Rychlé dodání a nízké ceny. Komunikace s obchodem byla skvělá.

Jana I.

19.03.2020 5.0

Maximálně, nákup zimních pneu, a vše k naprosté spokojenosti.

Marie M.

07.02.2020 5.0

naprostá spokojenost,pneu dorazily brzy a v pěkné kvalitě

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O nejlevnejsiPNEU.cz

Udělejte radost svému miláčkovi na čtyřech kolech a vyšperkujte ho kvalitními pneumatikami, protože nejen manželka si zaslouží vaši pozornost. Na Nejlevnějšípneu.cz najdete široký výběr osobních i nákladních pneumatik za skvělé ceny. Pneumatiky skladem jsou expedovány do 24 hodin.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1 % zpět z ceny nákupu v obchodě nejlevnejsiPNEU.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.