Radynacestu.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Radynacestu.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 3 % na vše v obchodě Radynacestu.cz

Platí do 16.10.2021

 
   

Chystáte se na dovolenou či prodloužený víkend u nás nebo v zahraničí? Pak rozhodně vyzkoušejte chytrý vyhledávač zájezdů Radynacestu.cz...

O obchodu Radynacestu.cz

Nemáte rádi masové dovolené? Cestovní kancelář Radynacestu.cz se již 5 let specializuje na zájezdy pro cestovatele. CK vám pomůže vyhnout se všem pastem na turisty a poznat místa kam se klasické zájezdy nikdy nedostanou. Zajímavosti z celého světa ukázala více než 36 tisícům cestovatelů. Každý zájezd provází profesionální průvodce, který je v destinaci jako doma, poradí si v každé situaci, předá dobré a užitečné rady na cestu.

CK Radynacestu.cz pořádá poznávací zájezdy do Anglie, Francie, Itálie, Holandska, Irska, Skandinávie, Ruska, Turecka, Spojených Arabských Emirátů, USA nebo na Island. Organizuje pobytově poznávací zájezdy, např. na Kanárské ostrovy, Mallorcu, Sardinii i jiných míst. Pro milovníky historie, sportu, hradů a zámků, nákupů, květin, vína… připravuje speciálně tematické zájezdy.

Mezi více než 400 jejími vlastními zájezdy najdete i letecké eurovíkendy do evropských metropolí, např. do Londýna, Paříže, Říma, Barcelony, Lisabonu, Stockholmu, Florencie, Athén a dalších.

Obrázek

Zákaznická linka

Máte konkrétní dotaz? Kontaktujte cestovní kancelář na telefonní číslo:+420 775 303 633 nebo email:zajezdy@radynacestu.cz 

Navštívit můžete i pobočku v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Cestovní kancelář můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Radynacestu.cz

Chystáte se na dovolenou či prodloužený víkend u nás nebo v zahraničí? Pak rozhodně vyzkoušejte chytrý vyhledávač zájezdů Radynacestu.cz. Vybrat si můžete z několika desítek destinací po celé Evropě podle toho, jestli toužíte po dovolené u moře či poznávacím zájezdu ve městě. Zvolit si můžete také preferovaný způsob dopravy a pak už si jen stačí vybrat některý z vybraných zájezdů a užít si svou vysněnou dovolenou. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Radynacestu.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.