Albert leták informace

Všechny platné Albert letáky na jednom místě! Albert rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny a jejich platnost je většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Albert vydává dva druhy letáků. Jeden s názvem Albert hypermarket leták a ten druhý pro Albert supermarket leták. Každý má jiné slevové akce, jinak Albert otevírací doba se příliš neliší.

Kromě toho Albert vydává i speciální katalog, který se vztahuje k současné sezóně. Neváhejte a vyzkoušejte chutné Albert recepty. Zapomeňte na papírový leták, u nás najdete Albert leták online. Prolistujte si i v jejich magazínu, kde najdete levné Albert recepty.

V České republice provozuje maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert společnost AHOLD Czech Republic, a.s., která se na českém trhu objevila v roce 1990.

Albert - historie obchodu

Ahold odstartoval historii supermarketů v Jihlavě, kde otevřel obchod pod značkou Mana. V roce 1999 společnost provozovala hypermarkety Hypernova a supermarkety, které pak byly přejmenovány na Albert. V roce 2005 převzal Ahold padesát sedm prodejen krachující společnosti Julius Meinl a o devět let později, roku 2014, společnost také převzala většinu obchodů Interspar. Roku 2009 došlo ke sjednocení názvu značky na Albert hypermarket a Albert supermarket. V současné době je Albert jedním z největších lídrů maloobchodního trhu v České republice.

Čerstvé potraviny za výhodné ceny

V Albertu můžete vybírat z široké nabídky čerstvých potravin od regionálních dodavatelů. Obchod trvale nabízí výhodné ceny a u stovek oblíbených produktů je udržuje dlouhodobě nízko. Albert má celou řadu svých vlastních privátních značek (AH Basic, Albert Excellent, Albert Veggie, atd.), které nabízí dobrý poměr cena/kvalita. Na rozdíl od jiných supermarketů Albert také nabízí širokou nabídku výrobků bez lepku a laktózy. Na své si také v Albertu přijdou vegetariáni i vegani, kteří v regálech Albertu naleznou Veggie pomazánky a další zajímavé produkty. Na akční nabídku upozorňuje akční leták Albert, který oceníte stejně jako Tesco letáky či letáky Kaufland. Pokud chcete pořídit zboží za akční ceny, nenechte si ujít Albert akce.

Kromě potravin v Albertu seženeme i spotřební zboží, například sortiment od značky Tchibo nebo domácí potřeby. Albert v letech 2005 - 2008 obdržel ocenění Supermarket roku. V roce 2009 společnost získala, jako první v České republice, BRC logistic and distribution certifikát, který svědčí o tom, že zboží, které řetězec nabízí, prošlo nejpřísnější kontrolou.

Albert - nadační fond

V roce 2009 společnost založila Nadační fond Albert, který se snaží o podporu zdravého životního stylu dětí a jejich rodičů a o podporu vzdělávání, integrace a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněných skupin. Nadační fond poskytuje zdarma školám vzdělávací program Zdravá 5, který zábavnou formou žáky učí zásadám zdravého stravování.

Za zmínku stojí i magazín, který vychází každý měsíc. Díky kterému si můžete uvařit levné Albert recepty.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1864 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo