Albert aktuální letáky na příští týden

Archiv letáků

Informace o letácích Albert

Na Tipli.cz naleznete všechny platné Albert letáky na jednom místě! Ačkoliv Albert rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude tam, kde má své prodejny, my vám nabízíme variantu ještě pohodlnější: online leták Albert! Platnost letáků (papírových i online) je stejná, většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Albert vydává dva druhy letáků, Albert hypermarket leták a Albert supermarket leták. Jde o dva typy prodejen Albert, které mají jinou šíři sortimentu, a tak se liší i slevové akce.

Albert otevírací doba se liší podle velikosti města a potřeb lidí. Většinou bývá otevřeno minimálně od 7:00 do 20:00 hodin. Ve velkých městech někdy až do 22:00. Výjimečně mají Albert supermarkety otevřeno už od 5:30 ráno. Kromě potravin v Albertu seženete i spotřební zboží, například sortiment od značky Tchibo nebo domácí potřeby.

Kromě toho Albert vydává i speciální katalog, tematizovaný podle aktuální sezóny. Neváhejte a vyzkoušejte chutné Albert recepty. Zapomeňte na neekologická papírový leták Albert, u nás najdete online leták Albert. Obsahově je naprosto shodná s letákem Albert v papírové podobě, ale přečtete si ho třeba i z mobilu cestou do obchodu. Vyzkoušejte také Kupi Albert letáky a porovnejte akce různých obchodů.

Albert prodejna

Čerstvé potraviny za výhodné ceny

V Albertu můžete vybírat z široké nabídky čerstvých potravin od regionálních dodavatelů. Obchod trvale nabízí výhodné ceny a u stovek oblíbených produktů je udržuje dlouhodobě nízko. Albert má celou řadu privátních značek, které nabízí dobrý poměr cena/kvalita. Mezi privátní Albert značky patří Albert Excellent, AH Basic, Albert Fresh Bistro. Dále také v sortimentu najdete exkluzivně značky Česká chuť, Nature´s Promise nebo Etos. Na rozdíl od jiných supermarketů Albert také nabízí širokou nabídku výrobků bez lepku a laktózy. Na své si v Albertu přijdou také vegetariáni i vegani, kteří v regálech Albertu naleznou Veggie pomazánky nebo kvalitní BIO produkty. Na akční nabídku upozorňuje akční leták Albert, který oceníte stejně jako Tesco letáky či letáky Kaufland. Pokud chcete pořídit zboží za akční ceny, nenechte si ujít Albert akce.

Nenechte si ujít Albert slevy

V letáku Albert najdete produkty za výhodné akční ceny. V nabídce se pravidelně objevují potraviny, které spotřebujeme na běžné vaření a občerstvení. Ceny se snižují u pečiva, ovoce a zeleniny, nápojů či mléčných výrobků. Nebude chybět ani maso či masné výrobky. V širokém sortimentu si jistě vyberete suroviny, které podtrhnou Vaše kulinářské umění. Pokud rádi tvoříte z exotických surovin, i pro Vás se v akčních nabídkách najde to pravé. Exotické ovoce či netradiční luštěniny jistě oživí Váš pravidelný jídelníček. Nestíháte a potřebujete připravit něco rychlého? Albert pro Vás pravidelně zlevňuje i polotovary, které usnadní shon každodenního života. Na Kupi Albert budete mít jednoduše perfektní přehled o všech slevách a akcích, které hypermarket Albert svým klientům nabízí. Jestli nemá náhodou lepší nabídku konkurence vám prozradí ostatní slevové letáky.

Prodejny Albert

Obchodní řetězec Albert má více než 300 prodejen po celé České republice a naleznete je v téměř každém větším městě. Mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější pobočky nepochybně patří pobočky Albert Praha - jenom zde jich naleznete přes sedmdesát. Další rozšířenou síť poboček Albert naleznete v Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Pardubicích či Českých Budějovicích a ve spoustě dalších měst. Otevírací doba prodejen Albert je v současné době od 7:00 do 20:00 včetně sobot, u některých prodejen se však otevírací doma může lišit. U některých hypermarketů pak Albert provozuje také vlastní

Stojí za to jíst lépe

Tak zní motto Albertu. Pokud hledáte tipy na originální recepty, najdete je v Albert Magazínu, který je k dostání jak v prodejnách, tak online. Seriál Vím, co jím na internetových stránkách Albert.cz případně doplní chybějící inspiraci. Tento šestidílný video seriál se soustředí na zdravý životní styl a zlepšuje orientaci běžného zákazníka ve složení jednotlivých produktů. Například se zde dozvíte, jak vybrat správný druh pečiva, nebo Vám osvětlí, jaké druhy těstovin existují a které z nich jsou nejzdravější.

Albert ocenění

Albert je držitelem řady prestižních ocenění. V letech 2005 - 2008 obdržel ocenění Supermarket roku. V roce 2009 společnost získala, jako první v České republice, BRC logistic and distribution certifikát, který svědčí o tom, že zboží, které řetězec nabízí, prošlo nejpřísnější kontrolou. V roce 2011 a 2014 získala společnost také Národní cenu kvality České republiky a v 2018 zvítězila prodejna Albert dokonce v Diamantové lize kvality.

Albert - nadační fond

V roce 2009 společnost založila Nadační fond Albert, který se snaží o podporu zdravého životního stylu dětí a jejich rodičů a o podporu vzdělávání, integrace a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněných skupin. Nadační fond poskytuje zdarma školám vzdělávací program Zdravá 5, který zábavnou formou učí žáky a žačky zásadám zdravého stravování.

Albert - historie obchodu

V České republice provozuje maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert společnost Albert Česká republika, s. r. o., dříve AHOLD Czech Republic, a.s., která se na českém trhu objevila v roce 1990.

Ahold odstartoval historii supermarketů v Jihlavě, kde otevřel obchod pod značkou Mana. V roce 1999 společnost provozovala hypermarkety Hypernova a supermarkety, které pak byly přejmenovány na Albert. V roce 2005 převzal Ahold padesát sedm prodejen krachující společnosti Julius Meinl a o devět let později, roku 2014, společnost také převzala většinu obchodů Interspar. Roku 2009 došlo ke sjednocení názvu značky na Albert hypermarket a Albert supermarket. V současné době je Albert jedním z největších lídrů maloobchodního trhu v České republice.

Podobné obchody jako Albert s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Albert.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se