Albert leták informace

Všechny platné Albert letáky na jednom místě! Albert rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny a jejich platnost je většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Albert vydává dva druhy letáků. Jeden je platný pouze pro supermarkety Albert a ten druhý pro hypermarkety Albert.

Kromě toho Albert vydává i speciální katalog, který se vztahuje k současné sezóně. Zapomeňte na papírový leták, u nás najdete Albert leták online.

V České republice provozuje maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert společnost AHOLD Czech Republic, a.s., která se na českém trhu objevila v roce 1990.

Ahold odstartoval historii supermarketů v Jihlavě, kde otevřel obchod pod značkou Mana. V roce 1999 společnost provozovala hypermarkety Hypernova a supermarkety, které pak byly přejmenovány na Albert. V roce 2005 převzal Ahold padesát sedm prodejen krachující společnosti Julius Meinl a o devět let později, roku 2014, společnost také převzala většinu obchodů Interspar. Roku 2009 došlo ke sjednocení názvu značky na Albert supermarket a Albert hypermarket. V současné době je Albert jedním z největších lídrů maloobchodního trhu v České republice.

V Albertu můžete vybírat z široké nabídky čerstvých potravin od regionálních dodavatelů. Obchod trvale nabízí výhodné ceny a u stovek oblíbených produktů je udržuje dlouhodobě nízko. Albert má celou řadu svých vlastních privátních značek (AH Basic, Albert Excellent, Albert Veggie, atd.), které nabízí dobrý poměr cena/kvalita. Na rozdíl od jiných supermarketů Albert také nabízí širokou nabídku výrobků bez lepku a laktózy. Na své si také v Albertu přijdou vegetariáni i vegani, kteří v regálech Albertu naleznou Veggie pomazánky a další zajímavé produkty. Na akční nabídku upozorňuje Albert leták. Pokud chcete pořídit zboží za akční ceny, nenechte si ujít Albert slevy.

Kromě potravin v Albertu seženeme i spotřební zboží, například sortiment od značky Tchibo nebo domácí potřeby. Albert v letech 2005 - 2008 obdržel ocenění Supermarket roku. V roce 2009 společnost získala, jako první v České republice, BRC Logistic and Distribution certifikát, který svědčí o tom, že zboží, které řetězec nabízí, prošlo nejpřísnější kontrolou.

V roce 2009 společnost založila Nadační fond Albert, který se snaží o podporu zdravého životního stylu dětí a jejich rodičů a o podporu vzdělávání, integrace a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněných skupin. Nadační fond poskytuje zdarma školám vzdělávací program Zdravá 5, který zábavnou formou žáky učí zásadám zdravého stravování.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.