DobrePneu.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

DobrePneu.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,05 % na vše v obchodě DobrePneu.cz

Platí do 28.11.2021

 
   

Sháníte pneumatiky za nízké ceny? Navštivte e-shop DobrePneu.cz. Na výběr máte z pneumatik pro osobní, užitková i nákladní...

O obchodu DobrePneu.cz

Sháníte pneumatiky za nízké ceny? Navštivte e-shop DobrePneu.cz. Na výběr máte z pneumatik pro osobní, užitková i nákladní vozidla, motorky nebo speciální vozy. Kromě pneumatik si v e-shopu můžete koupit také disky nebo kompletní kola či příslušenství. Společnost Dobré Pneu, s. r. o., je jedním z největších velkoobchodních distributorů pneumatik v České republice, můžete se tedy spolehnout na kvalitní služby i zboží. V nabídce mají více než 30 000 položek pneumatik 40 značek, takže si vybere opravdu každý.

Obrázek

Doprava a platba

Svoje nové pneu si můžete nechat doručit jedním z těchto způsobů:

 • Česká pošta,
 • DPD,
 • doručení do vybraného servisu.

Objednávku můžete uhradit buď na dobírku, kartou online nebo na fakturu.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete e-shop jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 388 324 019 (Po–Pá: 8:00–16:30) nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@dobrepneu.cz.

Obchod  Dobré pneu je také na sociálních sítích – sledujte jejich Facebook, ať už vám nic neunikne.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Dobré pneu. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Dobré pneu vás odměníme až 1,05 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O DobrePneu.cz

Sháníte pneumatiky za nízké ceny? Navštivte e-shop DobrePneu.cz. Na výběr máte z pneumatik pro osobní, užitková i nákladní vozidla, motorky nebo speciální vozy. Kromě pneumatik si v e-shopu můžete koupit také disky nebo kompletní kola či příslušenství. Společnost Dobré Pneu s.r.o. je jedním z největších velkoobchodních distributorů pneumatik v České republice, můžete se tedy spolehnout na kvalitní služby i zboží.

Podmínky nákupu

Odměna se nevztahuje na dlouhodobé zákazníky, kteří nakupují za velkoobchodní ceny.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,05 % zpět z ceny nákupu v obchodě DobrePneu.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.