Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Zara

Zara má ve svém sortimentu trendy módu pro dámy, pány (Zara man) i děti (Zara kids). Oblékne vás doslova od hlavy až k patě. A za skvělou cenu! Každý rok se můžete těšit na 20 nových kolekcí, které odrážejí nejnovější módní trendy. Zara vyrábí většinu svého oblečení v Evropě, takže se můžete spolehnout na to, že dlouho vydrží.

Zara prodejny

Společnost Zara otevřela svou první prodejnu v roce 1975 ve španělském městě La Coruña. Nyní jde o jednu z nejznámějších španělských značek ve světe. Provozuje přes 2 100 prodejen v 88 zemích světa. V České republice má v současnosti 6 prodejen – v Praze, Brně a Ostravě.

Jde o neskutečný počin, zvláště, když Zara neinvestuje do marketingu. Módní kolekce Zara oslovují zákazníky i bez sloganů a drahých televizních reklam.

Zara šaty - V obchodě už týden od návrhu

Obchod Zara si může dovolit držet skvělou cenu svého oblečení, protože má dokonale vychytanou svou distribuční síť. Zaře trvá pouhý týden, než nový módní kousek navrhne a uvede ho do prodeje. U konkurenčních společností trvá celý proces až 6 měsíců. To je důvod, proč je oblečení Zara mezi prvními v přijímání módních trendů. Pořiďte si tak například moderní letní šaty, které jsou na prodejně už týden od návrhu.

Zara eshop – nakupovat oblečení Zara online se vyplácí

Od roku 2016 prodává Zara své oblečení online. Zara eshop obsahuje kompletní sortiment, takže ho oceníte zejména, pokud chcete širší výběr módy nebo to máte na prodejnu Zara daleko. Samozřejmostí je možnost vrátit oblečení do 14 dní bez udání důvodu.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Orsay.
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep Bonprix.

O Zara

Oblečení španělské značky Zara je stále populárnější. Módní kolekce Zara se vyznačují barevností, skvělými střihy a kvalitními materiály. Španělská temperamentnost a jižanský vkus pro módu a styl vytváří z oblečení Zara dokonalý outfit do ulic velkoměst. Dejte plně na obdiv svou krásu.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Zara.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se