Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Lidl

Lidl

lidl.cz
Chcete ochutnat potraviny z každého koutu Evropy? Lidl vám přání splní, aniž byste museli přejet hranice. Každý týden se můžete těšit na potraviny z jiného státu – ať už jde o Španělský týden, Řecký týden nebo oblíbený Retro týden. Diskontní řetězec Lidl se zaměřuje na nízkou cenu svých produktů, ale při zachování vysoké kvality. Důkazem je, že produkty privátních značek Lidl se pravidelně umísťují na předních příčkách v nejrůznějších spotřebitelských testech.

O obchodu Lidl

Neztrácejte se v záplavě nejrůznějších akcí a choďte nakupovat na jistotu. Stačí si projít nejnovější Lidl leták, kde objevíte ty nejzajímavější Lidl akce každý týden. Letáky jsou tematicky stylizované podle akčního týdne, který právě probíhá - italský týden, francouzský týden, český týden, XXL týden nebo oblíbený retro týden. Omrkněte také další letáky hypermarketů a supermarketů a nakupujte ještě výhodněji.

Lidl shop: Nákupy z pohodlí domova

Novinka, kterou Lidl představil je možnost nakupovat online spotřební zboží v Lidl shopu. Nový Lidl e-shop nabízí pánskou, dámskou i dětskou módu, vybavení pro sport, domácí potřeby a náčiní, bytové dekorace nebo hračky pro děti. Jistě potěší, že pro nákupy přes Lidl e-shop můžete při objednávce nad 1 000 Kč využít dopravu zdarma.

Lidl otevírací doba

V Lidlu koupíte vždy čerstvé potraviny. Prodejny Lidl najdete téměř na každém rohu po celé České republice. Otevírací doba většiny prodejen je od pondělí do soboty v čase 7:00 až 20:00 a v neděli v čase 9:00 až 20:00. Pro dotazy a přání je tu vstřícný a nezávislý zákaznický servis, který můžete kontaktovat na telefonním čísle 800 115 435 vždy od pondělí do soboty v čase 8:00 až 18:00 hodin.

Lidl online: Recepty z kuchyně Lidlu

Vyzkoušejte každý týden nové recepty na lahodná jídla za skvělé ceny. Nechte se inspirovat tím, co si můžete doma uvařit nebo upéct. Kulinářská akademie Lidlu vás naučí základy vaření a nejdůležitější kulinářské techniky, které by měl znát každý, kdo chce proniknout do světa vaření. Celé video recepty najdete na kuchynelidlu.cz.

Privátní značky Lidlu

Lidl patří mezi řetězce s největším zastoupením privátních značek, celkem jich používá více než stovku. Výhodou privátních značek je obvykle nižší cena v porovnání se značkovým výrobkem. Sortiment privátních značek zahrnuje potraviny, drogerii, elektroniku, sportovní potřeby i běžné spotřební zboží. Mezi nejznámější privátní značky Lidlu patří například Argus, SilverCrest nebo Crivit.

Lidl kariéra

Chcete stabilní práci, ve které se nebudete nudit? Sháníte dobře placenou brigádu při studiu? Podívejte se na nabídky práce v Lidlu a najděte si pracovní místo v dynamické mezinárodní obchodní společnosti. Vybírejte z volných pozic na různých odděleních a najděte pro sebe to pravé. Přijďte se podívat na některý z podzimních pracovních veletrhů a pobavit se se zástupci této společnosti o zajímavých pracovních příležitostech!

Podobné obchody

Články

Nové akční letáky #3. týden: Kokosové…

Jaké slevy si obchody připravily pro tento týden? Chcete znát nejlepší akční nabídky? Přinášíme...
16.1.2019 Zobrazit článek

Nové akční letáky #2. týden: Mléko v…

Chcete nakupovat za nízké ceny? Poradíme kde! Co si tento týden připravili obchody Penny, Lidl,...
9.1.2019 Zobrazit článek

Nové akční letáky #1. týden: Vejce v…

Jaké potraviny nakoupíte nejvýhodněji v první týdnu roku 2019? Přinášíme to nejlepší, co nabízí...
3.1.2019 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1344 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo