Lidl slevové kupóny a slevy

Aktuální nabídka za skvělé ceny na Lidl.cz

Platí do 15.07.2020

 
   

Týdenní akční zboží za skvělé ceny na Lidl.cz. více

O obchodu Lidl

Neztrácejte se v záplavě nejrůznějších akcí a choďte nakupovat na jistotu. Stačí si projít nejnovější Lidl leták, kde objevíte ty nejzajímavější Lidl akce každý týden. Letáky jsou tematicky stylizované podle akčního týdne, který právě probíhá - italský týden, francouzský týden, český týden, XXL týden nebo oblíbený retro týden. Omrkněte také další letáky hypermarketů a supermarketů a nakupujte ještě výhodněji.

Lidl shop: Nákupy z pohodlí domova

Novinka, kterou Lidl představil je možnost nakupovat online spotřební zboží v Lidl shopu. Nový Lidl e-shop nabízí pánskou, dámskou i dětskou módu, vybavení pro sport, domácí potřeby a náčiní, bytové dekorace nebo hračky pro děti. Jistě potěší, že pro nákupy přes Lidl e-shop můžete při objednávce nad 1 000 Kč využít dopravu zdarma.

Lidl prodejny 

Prodejny Lidl najdete ve všech větších městech. Pouze v Praze je bez mála 30 prodejen. Kompletní seznam Lidl prodejen si můžete přečíst ZDE

Lidl prodejna

Lidl otevírací doba

V Lidlu koupíte vždy čerstvé potraviny. Prodejny Lidl najdete téměř na každém rohu po celé České republice. Otevírací doba většiny prodejen je od pondělí do soboty v čase 7:00 až 20:00 a v neděli v čase 9:00 až 20:00. Pro dotazy a přání je tu vstřícný a nezávislý zákaznický servis, který můžete kontaktovat na telefonním čísle 800 115 435 vždy od pondělí do soboty v čase 8:00 až 18:00 hodin.

Lidl online: Recepty z kuchyně Lidlu

Vyzkoušejte každý týden nové recepty na lahodná jídla za skvělé ceny. Nechte se inspirovat tím, co si můžete doma uvařit nebo upéct. Kulinářská akademie Lidlu vás naučí základy vaření a nejdůležitější kulinářské techniky, které by měl znát každý, kdo chce proniknout do světa vaření. Celé video recepty najdete na kuchynelidlu.cz.

Privátní značky Lidlu

Lidl patří mezi řetězce s největším zastoupením privátních značek, celkem jich používá více než stovku. Výhodou privátních značek je obvykle nižší cena v porovnání se značkovým výrobkem. Sortiment privátních značek zahrnuje potraviny, drogerii, elektroniku, sportovní potřeby i běžné spotřební zboží. Mezi nejznámější privátní značky Lidlu patří například Argus, SilverCrest nebo Crivit.

Lidl kariéra

Chcete stabilní práci, ve které se nebudete nudit? Sháníte dobře placenou brigádu při studiu?  Podívejte se na nabídky práce v Lidlu a najděte si pracovní místo v dynamické mezinárodní obchodní společnosti. Vybírejte z volných pozic na různých odděleních a najděte pro sebe to pravé. Přijďte se podívat na některý z podzimních pracovních veletrhů a pobavit se se zástupci této společnosti o zajímavých pracovních příležitostech! Lidl kariéra - nastartujte svoji kariéru u úspěšné firmy.

Lidl kontakty 

Pro vaše dotazy, přání a podněty má Lidl vstřícný a nezávislý ZÁKAZNICKÝ SERVIS. Můžete ho kontaktovat pomocí formuláře nebo na telefonním čísle: 800 115 435, chatu, od pondělí do soboty 8:00 - 18:00 hodin (bezplatná linka pouze na území České republiky). Dále má Lidl mobilní aplikaci, kterou lze stáhnout zdarma na Google Play a App Store. Buďte v obraze a mějte Lidl vždy při sobě díky přehledné mobilní aplikaci anebo Facebooku a Instagramu

V podobném eshopu můžete nakupovat také na Slovensku Lidl.sk a v Polsku Lidl.pl.

Podobné obchody

O Lidl

Chcete ochutnat potraviny z každého koutu Evropy? Lidl vám přání splní, aniž byste museli přejet hranice. Každý týden se můžete těšit na potraviny z jiného státu – ať už jde o Španělský týden, Řecký týden nebo oblíbený Retro týden. Diskontní řetězec Lidl se zaměřuje na nízkou cenu svých produktů, ale při zachování vysoké kvality. Důkazem je, že produkty privátních značek Lidl se pravidelně umísťují na předních příčkách v nejrůznějších spotřebitelských testech.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Lidl.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.