Lidl

Lidl

lidl.cz
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Chcete ochutnat potraviny z každého koutu Evropy? Lidl vám přání splní, aniž byste museli přejet hranice. Každý týden se můžete těšit na potraviny z jiného státu – ať už jde o Španělský týden, Řecký týden nebo oblíbený Retro týden. Diskontní řetězec Lidl se zaměřuje na nízkou cenu svých produktů, ale při zachování vysoké kvality. Důkazem je, že produkty privátních značek Lidl se pravidelně umísťují na předních příčkách v nejrůznějších spotřebitelských testech.

O obchodu Lidl

Chcete ochutnat potraviny z každého koutu Evropy? Lidl vám přání splní, aniž byste museli přejet hranice. Každý týden se zde můžete těšit na potraviny z jiného státu – ať už jde o Španělský týden, Řecký týden nebo oblíbený Retro týden. Diskontní řetězec Lidl se zaměřuje na nízkou cenu svých produktů, ale při zachování vysoké kvality. Důkazem je, že produkty privátních značek Lidl se pravidelně umísťují na předních příčkách v nejrůznějších spotřebitelských testech.

Lidl leták pro výhodnější nákupy

Neztrácejte se v záplavě nejrůznějších akcí a choďte nakupovat na jistotu. Stačí si projít Lidl leták a dozvíte se o těch nejzajímavějších Lidl akcích a jedinečných produktech prodávaných v rámci Lidl tematického týdne. Zjistit, co si na vás Lídl tento týden připravil můžete i na jejich webových stránkách Lidl.cz.

Lidl eshop, přináší nákupy z pohodlí domova

Novinka, kterou si pro vás Lidl představil je možnost nakoupit nepotravinový sortiment na internetu. V Lidl eshop naleznete pánskou, dámskou i dětskou módu, vybavení pro sport, domácí potřeby a náčiní, bytové dekorace nebo hračky pro děti. Jistě vás potěší, že pro nákupy přes eshop Lidl můžete využít 90 dní na rozmyšlenou nebo dopravu zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

Podobné obchody

Články

Slevový kupón Elnino a jak nakupovat levněji

Kdo by se nechtěl obklopit příjemnou vůní, která o něm mnohdy vypoví víc než samotná slova?...
22.11.2017 Zobrazit článek

Spodní prádlo Astratex - tabulky velikostí [Kompletní…

Bojíte se koupit si podprsenku online, aby vám správně sedla a neškrtila? Už nemusíte! Přinášíme...
15.2.2018 Zobrazit článek

Tipy z AliExpress - 5 pomocníků pro vaše předsevzetí

Ať chceme nebo se tomu bráníme zuby nehty, nový rok svádí k novým začátkům. Můžeme nad sebou...
1.1.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1095 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.