Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Huawei slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 4 % na vše v obchodě Huawei

Platí do 31.07.2021

 
   

Sny o budoucnosti vypusťte nadobro z hlavy. Huawei je tady a teď! Seznamte se s nejnovějšími modely chytrých telefonů Huawei a...

HUAWEI MateStation S na Huawei

Platí do 31.08.2021

+ 4 % zpět z nákupu
   

HUAWEI MateStation S + HUAWEI Display AD80 + HUAWEI Bluetooth myš za 14 999 Kč více

O obchodu Huawei

Huawei je předním globálním poskytovatelem infrastruktury informačních a komunikačních technologií (ICT) a chytrých zařízení. Společnost je odhodlána poskytnout digitální prostředky každé osobě, domácnosti či organizaci, aby tak vytvořila zcela propojený a inteligentní svět.

Objednávejte Huawei P10 ještě dnes

Vybírejte z široké nabídky mobilních telefonů Huawei a dopřejte si dokonalý zážitek v každé vteřině díky nejmodernějším technologiím. Na Huawei.com najdete podrobné informace o všech chytrých telefonech, tabletech i dalším příslušenství Huawei. Tyto produkty sice na Huawei.com nekoupíte, stránka vás ale odkáže na známé obchody s elektronikou, kde je možné zboží objednat.

Huawei P9 Lite: Nadupaný smartphone plný stylu

Sny o budoucnosti vypusťte nadobro z hlavy. Huawei P9 Lite je tady a teď! Seznamte se s nástupcem původního modelu P8 Lite, který si nejen na českém trhu vydobyl obrovskou přízeň. Nový model je však o úroveň výš a přináší řadu dech beroucích inovací, jakou je například pevnější konstrukce nebo čtečka otisků prstů. Jakmile jeho štíhlé tělo jednou uchopíte, nebudete jej chtít pustit. Soužití s tímto smartphonem pro vás bude opravdu silným zážitkem.

Huawei kontakt

Chcete se na něco zeptat? Pošlete email se svými dotazy ohledně výrobku značky Huawei. Formulář pro emailovou zprávu najdete na internetových stránkách obchodu Huawei.com. Prohlédněte si také letáky s elektronikou a zjistěte, jaké moderní technologie vám doma rozhodně nesmí chybět.

Historie společnosti Huawei

Huawei je čínská nadnárodní telekomunikační a hardwarová společnost. Podle obratu byl roku 2010 největší čínskou a druhou největší světovou společností vyrábějící telekomunikační zařízení a v roce 2012 se stal jedničkou. V roce 2015 prodal přes 100 milionů chytrých telefonů, čímž se stal jedničkou v Číně a celosvětově se řadí v roce 2018 za Samsung na druhou pozici.

V České republice působí Huawei Technologies od roku 2005. Na český trh dodává služby a infrastrukturu pro telekomunikační společnosti a mobilní operátory. Nabízí také chytré mobilní telefony, tablety a modemy pro koncové uživatele. Mezi největší zákazníky Huawei v České republice dlouhodobě patří především telekomunikační operátoři O2 Czech Republic, T-Mobile, Vodafone, GTS a Dial Telecom.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hej.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić MediaExpert.

Huawei slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 15 % při nákupu nad 599 Kč

28.07.2021 - Využijte dodatečnou slevu 15 % při nákupu nad 599 Kč

Slevový kupon 4000 Kč

30.06.2021 - Dodatečná sleva 4000 Kč při nákupu nad 20 000 Kč

Slevový kupon 2000 Kč

30.06.2021 - Dodatečná slevu 2000 Kč při nákupu nad 15 000 Kč

Slevový kupon 1000 Kč

30.06.2021 - Dodatečná sleva 1000 Kč při nákupu nad 8000 Kč

Slevový kupon 800 Kč

30.06.2021 - Dodatečná sleva 800 Kč při nákupu nad 5000 Kč

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Huawei

Sny o budoucnosti vypusťte nadobro z hlavy. Huawei je tady a teď! Seznamte se s nejnovějšími modely chytrých telefonů Huawei a dopřejte si dokonalý zážitek na každém kroku. Pořiďte si také stylový tablet, chytrý fitness náramek nebo reproduktor Huawei a užívejte si moderní technologie naplno.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  4 %
Peníze zpět z nákupu  4,5 %
Tablety 3 %
Smartphony, síťové zařízení, smartwatches 3,5 %
Doplňky Audio, ostatní doplňky 4,5 %
Ostatní 4 %
Huawei Mate 20 Pro 2,5 %
Laptopy 2,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Huawei?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.