Mallpay

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Mallpay slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 400 Kč na vše v obchodě Mallpay

Platí do 06.12.2021

 
   

Neplaťte za věci předem. S MALL Pay máte na zaplacení 14 dní. Odložená platba je zcela zdarma, bez...

O obchodu Mallpay

Neplaťte za věci předem. S MALL Pay máte na zaplacení 14 dní. Odložená platba je zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Jedná se o bezpečný a pohodlný způsob online nakupování. Místo abyste za nákup platili rovnou svými penězi, zaplatíte s MALL Pay. A až když jste se vším spokojení, použijete své finance. S každým nákupem navíc sbíráte věrnostní body, které následně můžete vyměnit za atraktivní výhody. Stáhněte si aplikaci, kde najdete přehled všech odměn a možnost rychlé výměny za výhody.

Obrázek

Jak MALL Pay funguje?

Jednoduše. Vy nakupujete, MALL Pay za vás platí. Dostanete finanční limit na nákupy na e‑shopech i v kamenných obchodech, který můžete vyčerpat. Na začátku dalšího měsíce pak dostanete vyúčtování, ve kterém najdete přehledně všechny své nákupy. Platíte do 20. dne v měsíci. Na blížící se datum k platbě vás upozorní e-mail a notifikace v aplikaci, nemusíte se tedy bát. A v případě, že se vám to nebude hodit, můžete zaplatit jen část a zbytek další měsíc. Až 90 % z celkové útraty si můžete převést k platbě do dalšího měsíce.

Plaťte s MALL Pay na e-shopech

Nakoupit můžete na mnoha různých e-shopech s platební metodou MALL Pay, nikoliv jen na MALL.cz, jak by se mohlo zdát. Jednoduše si vyberete zboží, jak jste zvyklí, a v košíku pak vyberete způsob platby MALL Pay. Po odeslání objednávky potvrdíte nákup SMS kódem a je objednáno.

Jakmile zásilka dorazí domů, vše si v klidu prohlédnete a vyzkoušíte. Pokud se vám něco nehodí, zdarma to vrátíte přímo do e‑shopu. Na zaplacení poté máte až 50 dní. Svůj nákup snadno zaplatíte převodem či kartou v zákaznické zóně i v mobilní aplikaci.

Obrázek

Mobilní aplikace MALL Pay

Pro ještě snadnější orientaci využijte mobilní aplikaci MALL Pay. S ní budete mít všechny informace, nákupy a odměny hezky na jednom místě a vždy po ruce. Zkrátka už vám neunikne jediný pohyb na účtu nebo nejnovější odměna. Aplikace je dostupná jak na iOS, tak Android.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na MALL Pay. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět

V obchodě MALL můžete nakoupit také na Slovensku na Mall.sk.

Mallpay slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 100 Kč na první objednávku s MALL Pay

31.12.2020 - Minimální hodnota objednávky je 101 Kč. Kupon se zadává v selfcare zoně na Mallpay.cz při platbě…

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Mallpay

Nevíte, jak využít slevové kupony na MALL Pay? Podívejte se na jednoduchý návod a MALL Pay sleva bude vaše.

1. Výběr slevového kuponu

V horní části profilu MALL Pay si vyberte kupon, který byste chtěli použít.

2. Použití kuponu

Klikněte na „Získat slevu“ a budete přesměrováni na web MALL Pay. Zde si založte kartu MALL Pay a sleva vám bude automaticky odečtena.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Recenze Mallpay

5.0

Alena P.

04.12.2020 5.0

Skvělá aplikace, kde si člověk v klidu nakoupí a zaplatí, až po doručení do 14 dnů :) jen by tam mohlo být více obchodů (eshopu)

Pavla H.

17.04.2021 5.0

Matěj .

14.03.2021 5.0

Iveta M.

28.11.2020 5.0

Vít H.

29.09.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Mallpay

Neplaťte za věci předem. S MALL Pay máte na zaplacení 14 dní. Odložená platba je zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Jedná se o bezpečný a pohodlný způsob online nakupování. Místo abyste za nákup platili rovnou svými penězi, zaplatíte s MALL Pay. A až když jste se vším spokojení, použijete své finance.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměna se vztahuje na založení kreditky MALL PAY

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  400 
Nová registrace 5 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  400  zpět z ceny nákupu v obchodě Mallpay?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.