WOLT

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Wolt promo kód

Objednejte si jídlo přes online kurýrní službu až k vám domů a využijte při nákupu Wolt promo kód, se kterým získáte slevu na celou objednávku. V aplikaci nebo na webových stránkách si můžete objednat jídlo, potraviny a další produkty. Na každou objednávku lze uplatnit kód či kupon, abyste měli nákup levnější. Šetřete peníze, objednejte si rozvoz jídla až k vám domů a využijte Wolt slevový kód.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě WOLT

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu WOLT.

Slevový kód WOLT

Peníze zpět až 81 Kč na vše v obchodě WOLT

Platí do 02.10.2023

 
   

Objednejte si jídlo přes online kurýrní službu až k vám domů a využijte při nákupu Wolt promo kód, se kterým získáte slevu...

-300 Kč

Wolt kupon 6x50 Kč pro všechny!

Platí do 01.10.2023

+ 81  zpět z nákupu

Tento kód zatím platí pro všechny! Získáte 50 Kč slevu na vašich 6 objednávek!

AGRAELUS
-150 Kč

-150 Kč pro nově registrované | Wolt kupon

Platí do 01.10.2023

+ 81  zpět z nákupu

Při registraci zadejte tento Wolt kupon a při objednávání na Woltu dostanete 3 x 50 Kč na vaše první 3 objednávky! Je to jednoduché, šetřete s… více

2QGSWUK

Wolt sleva 200 Kč při objednávce nad 499 Kč z Albert Křižíkova

+ 81  zpět z nákupu

Ušetřete až 200 Kč při nákupu nad 499 Kč z Albert Křižíkova na Wolt.

Slevy až 55 % při objednání na Wolt Market

+ 81  zpět z nákupu

Ušetřete až 55 % v obchodě WOLT při nakupování na Wolt Market.

Slevy s Wolt+ až 40 % do vybraných restaurací a obchodů

+ 81  zpět z nákupu

Ušetřete až 40 % ve vybraných restauracích a obchodech s Wolt+.

Slevy s Wolt+ až 40 % do vybraných restaurací a obchodů

+ 81  zpět z nákupu

Ušetřete až 40 % ve vybraných restauracích a obchodech s Wolt+.

Sleva Wolt 20 % ve vybraných podnicích

+ 81  zpět z nákupu

Ušetřete až 20 % v obchodě WOLT při nákupu ve vybraných podnicích.

Wolt sleva až 20 % ve vybraných obchodech

+ 81  zpět z nákupu

Ušetřete až 20 % v obchodě WOLT při nákupu ve vybraných obchodech.

Doprava zdarma s Wolt+

+ 81  zpět z nákupu

Staňte se členem Wolt+ a neplaťte za doručení. Členství si můžete vyzkoušet na první měsíc zdarma.

Wolt kredity a kódy

Wolt je online kurýrní služba založená v roce 2014 ve Finsku a nyní působí ve 23 zemích. Přes tuto službu si mohou zákazníci objednat Wolt jídlo z vybraných restaurací, potraviny, květiny a další zboží. Tato rozvážková služba si zakládá na pečlivém a kvalitním výběru restaurací s tím nejzajímavějším konceptem z daného města.

Obrázek

Jak ušetřit při objednávání jídla přes Wolt.cz

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je využít promo kupon přímo v aplikaci. Dalším způsobem, jak ušetřit, je využívat nabídky na dopravu zdarma, akční nabídky jídel nebo sezónních slev. Ušetřit lze také doporučením aplikace svým přátelům. Za toto doporučení získáte 3 doručení zdarma nebo promo kódy.

Nezapomeňte pravidelně sledovat sociální sítě a webové stránky tohoto obchodu, kde se může kdykoliv v průběhu roku objevit kód či kupon. Na hlavní stránce naleznete také kategorii s názvem "Slevy, slevy, slevy!", ve které jsou podkategorie rozdělené podle výše slevy. Hned pod touto kategorií se nachází další, která má název "Wolt Market slevy". V případě, že si objednáte přes Tipli, získáte z každého nákupu část peněz zpět. Pokud se zaregistrujete do Wolt+, získáte dopravu zdarma a další výhodné nabídky.

Jak získat slevový kupon Wolt

Kupon můžete získat tak, že se přihlásíte k odběru newsletteru. Vyplatí se také sledovat sociální sítě, kde se může kód či kupon v průběhu roku objevit. Čas od času jsou na sociálních sítích organizovány soutěže, při kterých je možné slevu vyhrát. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci, můžete získat kód pro získání slevy na celou objednávku.

Doporučte Wolt.cz svým přátelům, kteří jej ještě nevyužili a poté, co si objednají, získáte za jejich doporučení slevový kupon. Při nákupních akcích, kterých se tato online kurýrní služba účastní, můžete využívat kódy a kupony, které si pro nakupující tato společnost připravila.

Wolt sleva – Black Friday

Tato rozvážková služba se pravidelně účastní akce Black Friday, při které má pro všechny zákazníky připravené výhodné nabídky. Společnost tyto dny pojmenoval jako Blue & Black Friday. Jakmile se koná Wolt Blue & Black Friday, je možné získat dopravu zdarma na celou objednávku, slevový kód pro získání slevy a další výhodné nabídky, se kterými nakupující ušetří peníze.

Wolt kurýr vám doveze teplé jídlo, květiny, potraviny a mnoho dalšího

Přes tuto kurýrní službu si můžete vybrat restauraci, ze které vám kurýr doveze vámi vybrané jídlo. Dopřát si můžete sushi, čínskou kuchyni, thajskou, indickou a také burgery, saláty, steaky a mnoho dalších pokrmů. Na každou objednávku lze uplatnit Wolt promo kód, který jste získali za doporučení přátel. Kromě jídla z restaurace si můžete objednat i květiny, domácí potřeby, potraviny, alkohol, lékárenské produkty, kosmetiku, elektroniku a další zboží, které vám budou doručeny na vámi vybranou adresu. Nezapomeňte při objednávání uplatnit slevový kód nebo kupon, se kterým ušetříte peníze.

Přes tuto kurýrní službu si můžete objednat zboží z těchto kategorií:

 • Wolt market
 • Potraviny
 • Květiny
 • Vína
 • Lékárna
 • Alkohol
 • Pekařství
 • Kosmetika / Drogerie
 • Elektronika
 • Zdravé / Bio
 • Design
 • Dárky
 • Knihy / Papírnictví
 • Sladkosti
 • Káva a čaj
 • Hračky
 • Erotika
 • Zmrzlina
 • Řeznictví
 • Farmářské výrobky
Obrázek

Levnější nakupování jídla a dalších produktů s Wolt promo kódy a Wolt+

Nakupovat přes tuto online službu se vyplatí všem, kteří by rádi využili rozvozu a nechali si doručit jídlo, potraviny, květiny, domácí potřeby nebo další produkty, které lze přes tuto kurýrní službu objednat. Objednávat můžete přes mobilní aplikaci s názvem Wolt Delivery. Aplikace je ke stažení na Google Play a App Store. V aplikaci si můžete prohlížet obchody a restaurace, jejich nabídku a také si objednat.

V aplikaci lze sledovat průběh a zpracování objednávky. Zákazník při objednání přesně ví, kdy restaurace zahlédne jeho objednávku, kdy ji přijme, kdy na ní začne pracovat, kdy dorazí kurýr a kdy se kurýr začne blížit ke dveřím. Pohyb kurýra je zkrátka a dobře možné sledovat přímo v aplikaci. Kurýr pak donese jídlo až ke dveřím. Kurýři doručují jídlo v tepelně regulovaných boxech, a to v autech, na kolech a skútrech. Doručení zabere okolo 30 minut od objednávky.

Aby bylo nakupování přes tuto online kurýrní službu výhodné, můžete si předplatit Wolt+. Díky tomuto předplatnému získáte dopravu zdarma a rychlejší doručení. Pro zákazníky, kteří si tuto službu zaplatí, má tento rozvozce jídla připravené speciální slevové kódy, výhodné akce a kupony, se kterými získají nakupující slevu na objednávku. V případě, že byste měli jakýkoliv dotaz nebo potíže, máte přednostní přístup k zákaznické podpoře.

Sdílejte se svými přáteli, kteří ještě neobjednali přes tuto online kurýrní službu, váš Wolt promo kód a poté získáte vy i vaši přátelé kredity na další nákupy. Kredity lze uplatnit jako sleva na další objednávku.

Wolt Brno, Praha, Olomouc a další města

Tato společnost spolupracuje v České republice s více než 2 000 prodejnami a své kurýrní služby provozuje ve 14 městech. Objednávku přes aplikaci Wolt Delivery si můžete nechat doručit nebo si ji osobně vyzvednout ve vámi vybrané restauraci. Přes tuto službu si můžete nechat doručit nejen jídlo z restaurace, ale i potraviny z Wolt Marketu.

Snídani, oběd, večeři nebo nákup si můžete objednat například v těchto městech:

 • Wolt Brno
 • Wolt Praha
 • Wolt Olomouc
 • Wolt Plzeň
 • Wolt Ostrava

Wolt Reklamace a vrácení zboží

V případě, že byste rádi reklamovali nebo vrátili objednávku, která vám byla doručena, otevřete si aplikaci nebo webové stránky Woltu a najděte si kontaktní informace na zákaznickou podporu této společnosti. Poté jim do chatu nebo e-mailu popište problém, kvůli kterému chcete jídlo vrátit / reklamovat. Uvést můžete také vaše jméno, číslo objednávky, název restaurace / obchodu a přiložit můžete i fotografie. Poté už jen počkejte na odpověď od zákaznické podpory. V případě, že by po vás zákaznická podpora chtěla více informací, poskytněte jim je, aby bylo možné váš případ vyřešit. 

Dárkový poukaz na kredity

Pokud chcete někoho obdarovat, darujte mu Wolt dárkový poukaz. Dotyčnému tak ušetříte čas vařením a pokaždé si bude moct vybrat, na co má zrovna chuť. Dárkový poukaz vám po koupi dorazí ve formě PDF e-mailem. Dárkový poukaz obsahuje promo kód, který se zadá do aplikace, poté se načtou kredity a lze objednávat. Promo kód lze sdílet s ostatními prostřednictvím e-mailu, Facebooku nebo WhatsAppu. Dárkové poukazy můžete zakoupit v hodnotě od 100 Kč do 2 500 Kč.

Wolt práce či Wolt brigáda

Jestliže vás zaujala tato rozvážková služba a rádi byste byli její součástí, můžete začít pro tuto společnost pracovat jako partnerský kurýr. Ať už se této práci budete věnovat celý den nebo jen pár hodin, tak u této společnosti si můžete sami určit, jak dlouho, kdy a kde budete rozvážet. Veškeré informace o této pozici naleznete na webových stránkách této společnosti.

WOLT slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava zdarma při nákupu vybraných dvou balení Alpro nápojů z Wolt Market Holešovice

10.09.2023

Nejrychlejší rozvoz z vybraných obchodů

30.09.2023

Nejrychlejší dovoz jídla ve vybraných restauracích

30.09.2023

Slevový kód WOLT 200 Kč na nákup KFC

16.05.2023

Wolt promo kód až 150 Kč na nákup

30.09.2023

Slevový kód WOLT 150 Kč na nákup pro nové zákazníky

16.05.2023

Velikonoční nadílka na Woltu

17.05.2022

Odměna za doporučení na Wolt

31.12.2019

Jak získat Wolt kredity?

Abyste získali Wolt kredity a mohli uplatnit slevu na objednávku, klikněte na váš profil a poté na "Získejte Wolt kredity". Zde uvidíte váš zvací kód, který je potřeba zkopírovat. Tento kód poté odešlete vašim přátelům, kteří tuto kurýrní službu ještě nevyužili. Ti, kteří využijí váš kód, získají 150 Kč na první 3 objednávky s doručením (3x50Kč). Za každou dokončenou objednávku z prvních 3 získáte 50 Kč i vy.

  Jak uplatnit Wolt promo kód

  Pokud si nevíte rady s uplatněním promo kódu u této společnosti, postupujte podle tohoto návodu. Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu jídla uplatnit. Kliknutím na symbol „nůžek" zkopírujte kód. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon". V aplikaci / na webových stránkách si vyberte jídlo, na které máte chuť a vložte jej do košíku. Přejděte do nákupního košíku. Ve spodní části prvního kroku objednávky naleznete kolonku s nápisem „Promo kód", do které vložte zkopírovaný slevový kód. Sleva bude odečtena z celkové částky objednávky. Objednávku pak dokončete zvolením způsobu platby a doručení.

  Obrázek

  Pokud vám nepůjde kupon uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že jeho platnost již vypršela, a proto vám nepůjde uplatnit. Některé slevy lze využít pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního kódu Wolt je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

  Obchody, kde vás také odměníme

  Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

  Podmínky nákupu

  Odměna bude připsána, jakmile dojde k nové registraci na webových stránkách obchodníka po přesměrování z Tipli. Pokud bude objednávka uskutečněna během následujících 30 dnů po registraci, bude odměna potvrzena. Pokud však do 30 dnů nebude uskutečněna žádná objednávka, bude odměna za registraci zrušena.

  Na opakované objednávky se odměna nevztahuje.

  Všeobecné podmínky

  • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
  • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
  • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
  • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
  • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
  Zobrazit celé podmínky
  Peníze zpět z nákupu  81 
  Nová registrace + první objednávka 81 
  Stávající zákazník, který již má vytvořenou registraci 0 
  Zobrazit všechny nabídky ↓

  WOLT v jiných zemích

  Přesměrování proběhlo úspěšně.

  Připsání odměny na váš účet

  Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

   Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

   Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

   Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

  Skutečně chcete přijít o  81  zpět z ceny nákupu v obchodě WOLT?

  Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

  Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

  - nebo -
  Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
  Máte již účet? Přihlaste se