Získejte 100 Kč na první objednávku z WOLT! Stačí přejít do obchodu a při registraci zadat kód GZJHK

Pro obchod WOLT právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů SushiTime.cz nebo Pan Alfréd.

Sleva na další nákup pro členy věrnostního programu na Sushitime.cz

+ 3,5 % zpět z nákupu
   

Zaregistrujte se na Sushitime.cz a získejte mnoho výhod! Za každý online nákup získáte body, kterými můžete platit při nejbližší objednávce přes… více

Doprava zdarma nad 500 Kč u Pana Alfréda

+ 1,5 % zpět z nákupu

Nakupujte nápoje z celého světa u Pana Alfréda za více než 500 Kč a dopravu po Praze máte zdarma. více

O obchodu WOLT

Už jste se seznámili s novým obchodem Wolt? Pokud ne, tak je na čase to napravit. O co vlastně jde? Wolt je žhavou novinkou mezi doručovacími službami. Propojuje restaurace s hladovými zákazníky a zároveň dává pružně vydělat partnerským kurýrům. Společně s nimi tak dělá vaše město lepším místem pro život.

Wolt: Oblíbené jídlo až k vám domů

Najděte ty nejlepší pokrmy ve vašem městě a nechte si je doručit až domů. Nebo si je v oblíbené restauraci rovnou vyzvedněte, či objednejte přímo ke stolu. S Woltem můžete vybírat z více než 3 000 restaurací v České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Gruzii, Maďarsku, Lotyšsku, Litvě, Norsku a Švédsku.

Co je navíc na této službě tak skvělého? Nechte Wolt zařídit každé vaše jídlo a ušetřete týdně několik hodin, které můžete využít k tomu, co opravdu chcete dělat.

Wolt Praha

Kde Wolt doručuje? Zatím je to celé centrum Prahy, Praha 2, Praha 3, část Prahy 4 (Nuslí) a Prahy 5 (Smíchov a Ořechovka), potom Praha 6 (oblast okolo Kulaťáku), Praha 7, Praha 8 (Karlín, Palmovka, Libeň) a část Prahy 10. Navštivte Wolt.com a ujistěte se, že společnost doručuje i k vám.

Od 7. února 2019 byl oficiálně spuštěn i rozvoz v Brně, kde můžete objednávat z jedné ze 35 super restaurací. Rozváží tu do centra, Nových sadů, Veveří, Ponavy, části Králova Pole a Štýřic.

Jak přes Wolt objednat?

Objednávka je možná jak přes Wolt.com, tak přes aplikaci dostupnou pro iOS i Android. Zde si vyberete mezi doručením domů, vyzvednutím jídla v restauraci, nebo jeho vychutnáním přímo v oblíbené restauraci. Na všechny tři varianty lze využít předobjednávku, kdy si jídlo můžete objednat až 7 dní dopředu.

Wolt rozvoz: Cena doručení a platba

Takzvané standardní doručení (do 1,5 km) stojí 39 Kč. Ať už jste tedy od restaurace vzdáleni 5 nebo 1 500 metrů, zaplatíte 39 Kč. Pokud se nacházíte dále, doplatíte ještě dalších 15 Kč za každých 500 metrů.

Jak za svou objednávku zaplatíte? Přes Wolt lze platit jen kartou, kterou máte v aplikaci zadanou. Je to totiž mnohem rychlejší a bezpečnější.

Wolt promo kód - odměna za doporučení

Doporučte objednávku jídla přes Wolt a získejte 3 doručení zdarma (dohromady v hodnotě 117 Kč). Stačí jen nasdílet svému kamarádovi nebo známému svůj osobní promo kód z aplikace Wolt.

Jakmile daná osoba dokončí svou první objednávku s doručením, budou vám připsány 3 žetony na 3 základní doručení zdarma (doručení do 1,5 km od restaurace). Váš kamarád díky tomuto promokódu nebude u této ani u dalších 2 objednávek platit 39 Kč za základní doručení. Tipy, jak na Wolt ušetřit najdete na stránce Wolt slevy.

Jaký je na Wolt kontakt

Máte nějaký dotaz nebo připomínku? Použijte live chat v aplikaci Wolt – tam dostanete odpověď nejrychleji a na všechno do 40 sekund. Napsat můžete také emailem na adresu support@wolt.com nebo poslat zprávu na Facebooku nebo Instagramu.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Bistro.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Telepizza.

Podobné obchody

O WOLT

Máte chuť si nechat doručit skvělé sushi přímo domů nebo do kanceláře? Potřebujete inspiraci, kde si vyzvednout ten nejlepší burger ve měste? Wolt je tu pro vás! Ulehčete si život a dopřejte si jídlo včas. Objednávejte a získávejte skvělé jídlo s doručením až domů.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod WOLT.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.