WOLT

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě WOLT

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu WOLT.

Slevový kód WOLT

Peníze zpět až 95 Kč na vše v obchodě WOLT

Platí do 30.03.2023

 
   

Máte chuť si nechat doručit skvělé sushi přímo domů nebo do kanceláře? Potřebujete inspiraci, kde si vyzvednout ten nejlepší burger ve městě a...

-150 Kč

Exkluzivně Slevový kód WOLT 150 Kč pro nově registrované na WOLT

Platí do 31.03.2023

+ 95  zpět z nákupu

Slevový kód WOLT 150 Kč platí pro nově registrované. Při registraci zadejte tento kód a při objednávání na Woltu dostanete 3x slevu 50 Kč na… více

TIPLI

O obchodu WOLT

Máte hlad, ale nechce se Vám vařit ani jít do restaurace? Ještě jste se neseznámili s aplikací Wolt? Pokud ne, tak je na čase to napravit. O co vlastně jde? Wolt je novinkou mezi doručovacími službami. Propojuje restaurace s hladovými zákazníky a zároveň dává pružně vydělat partnerským kurýrům. Společně s nimi tak dělá vaše město lepším místem pro život.

Jak uplatnit promo kupon Wolt? 

 1. Na stránce Wolt.cz kliknete na „Přihlásit". Nezapomeňte si nastavit jazyk „Čeština".
 2. Přihlásit se můžete přes váš e-mail nebo přes Apple a Facebook.
 3. Potvrďte vaše telefonní číslo a vaši e-mailovou adresu
 4. V části "Promo code" vložte slevový kupon TIPLI a získáte slevu až 150 Kč (3x 50 Kč)
Obrázek

Jak ušetřit s Woltem v roce 2022

Nejlepší způsob jak ušetřit je využít promo kupon přímo v aplikace, která je dostupná pro Apple i Android. Nakupovat přes Wolt můžete v Praze, Brně i dalších velkých městech. Dalším způsobem jak ušetřit je využívat nabídky na dopravu zdarma, akční nabídky jídel nebo sezónních slev. Ušetřit lze také doporučením aplikace svým přátelům. Pokud doporučíte alespoň 3 přátelé a Wolt využijí získáte promo kupon. 

TIP: Rozvoz jídla nabízí i společnost Dáme jídlo. Využijte některý z Dáme jídlo kuponů a vychutnejte si oblíbený pokrm za nižší cenu.

Wolt promo kód – odměna za doporučení

Doporučte objednávku jídla přes Wolt a získejte 3 doručení zdarma (dohromady v hodnotě 117 Kč). Stačí jen nasdílet svému kamarádovi nebo známému svůj osobní Wolt promo kód z aplikace Wolt.

Kde zadat Wolt slevové kódy

Wolt kupon zadáte ve svém zákaznickém profilu přímo do formuláře „Zadejte promo kód". Kromě slevy můžete také získat dáreček. 

Obrázek

Wolt: Oblíbené jídlo až k vám domů

Najděte ty nejlepší pokrmy ve vašem městě a nechte si je doručit až domů. Nebo si je v oblíbené restauraci rovnou vyzvedněte, či objednejte přímo ke stolu. S Woltem můžete vybírat z více než 45 000 restaurací v České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Gruzii, Maďarsku, Lotyšsku, Litvě, Norsku a Švédsku a dalších zemích.

Co je navíc na této službě tak skvělého? Nechte Wolt zařídit každé vaše jídlo a ušetřete týdně několik hodin, které můžete využít k tomu, co opravdu chcete dělat.

Wolt již funguje v 13 českých městech. Nejprve od roku 2018 fungoval Wolt v Praze, po půl roce se otevřel
i pro Brno. V druhé polovině roku 2020 začal rozvážet i v Ostravě a Olomouci a od té doby expanduje i do dalších měst.

Wolt

Wolt expanduje

Finský technologický start-up na doručování jídla reaguje na neustále se zvyšující poptávku zákazníků a rozšiřuje své služby. Objednat si na Woltu můžete i snídani. Všichni zákazníci tak mohou již od 8 hodin ráno objednávat voňavé croissanty, čerstvou kávu nebo třeba snídaňové menu ze svého oblíbeného podniku. Stačí si vybrat z nabídky 1 100 podniků a do 30 minut je snídaně na stole (nebo v posteli). Společnost zahrnula oblíbené podniky a bistra, a každý zákazník si tak přijde na své, ať už má chuť na lehkou nebo vydatnou snídani, klasiku nebo něco speciálního.

Wolt Brno

Od 7. února 2019 byl oficiálně spuštěn i rozvoz v Brně. Brno se tak stalo 39. městem, v němž Wolt působí. Rozváží tu do centra, Nových sadů, Veveří, Ponavy, Králova Pole, Židenic, Bohunic, Řečkovic a Štýřic.

V Brně můžete objednávat z mnoho super restaurací, mezi kterými nechybí oblíbené podniky jako Gỗ Brno, Pizza Punk, Veselá Vačice, Bistro Bastardo, Pastificio, Fabric urban house, Mlsná holka, SHŌYU, Forky’s i restaurace sítí Subway a Bageterie Boulevard.

Cena doručení pro Brno a ostatní města

 • Základní doručení (do 1 km) stojí 29 Kč. Ať už jste tedy od restaurace vzdáleni 5 nebo 999 m, zaplatíte 29 Kč.
 • Pokud se nacházíte dále než 1 km, doplatíte ještě dalších 10 Kč za každý kilometr.
 • Maximálně za doručení zaplatíte 79 Kč (v případech, kdy jste od restaurace vzdáleni 5-6 km).

Wolt Praha 

Kde Wolt doručuje? Aktuálně se rozváží do centra, do oblastí Praha 2, Praha 3, Praha 4 (Nusle, Podolí, Michle, Bohdalec, Motol, ) a Prahy 5 (Smíchov, Strahov, Radlice a Ořechovka, Košíře, Malvazinky, Jinonice), Praha 6 (kromě Ruzyně), Praha 7, Praha 8 (Karlín, Palmovka, Libeň, Kobylisy, Troja, Vysočany),Praha 9 (Střížkov, Nové Vysočany, Starý Prosek, Přední Hloubětín), Praha 10 (Vršovice, Strašnice, Bohdalec, Malešice, Rybníčky a Jarov), Praha 11, Praha 12 (Modřany, Kamýk), Praha 13 (Stodůlky, Ohrada a část Řeporyjí), Praha 15 (Hostivař, Slunečný Vršek), a také část Prahy Kunratic.

Navštivte Wolt.com a ujistěte se, že společnost doručuje i k vám.

Cena doručení pro Prahu

 • Základní doručení (do 2 km) stojí 39 Kč. Ať už jste tedy od restaurace vzdáleni 5 nebo 1999 m, zaplatíte 39 Kč.
 • Pokud se nacházíte dále než 2 km, doplatíte ještě dalších 20 Kč za každý kilometr.
 • Maximálně za doručení zaplatíte v Praze 99 Kč (stává se to jen v případech, kdy jste od restaurace vzdáleni 4-6 km).

Doporučení pro Prahu

V Praze můžete objednávat například pečivo a dorty z Bakeshopu Praha, domácí donuty z Donut shopu, veganské pochoutky z Veggie Garden, sladké i slané speciality z cukrárny Myšák, vydatné brunche ze SmetanaQ Cafe & Bistro, oblíbenou Francinovu snídani v Cafe Francin či raw snídani v MyRaw Café. Ve Woltu je možné objednávat také potraviny, tedy vše od kvalitních sýrů a čerstvé zeleniny, až po křupavé pečivo. Takže na své si přijdou i ti, kdo se chtějí do přípravy snídaně pustit sami. Kromě potravin vám Wolt doručí například také kosmetiku, květiny, hračky, výběrová vína atd.
Navíc si zákaznící a příznivci ekologie mohou objednat ekologická balení za lepší ceny a jídlo Vám doručí v recyklovatelných papírových taškách.

Wolt Olomouc a další města

V současné době působí Wolt už v 13 českých městech. Kromě pražské a brněnské pobočky, najdete Wolt i zde:

 • Wolt Ostrava
 • Wolt Zlín
 • Wolt České Budějovice
 • Wolt Liberec
 • Wolt Plzeň
 • Wolt Hradec Králové
 • Wolt Mladá Boleslav
 • Wolt Pardubice
 • Wolt Kladno
 • Wolt Ústí nad Labem

Jak funguje Wolt

Wolt je technologický startup založený v roce 2014 ve Finsku. Nyní působí ve 23 zemích a má přes 4 000 zaměstnanců, 12 000 000 registrovaných uživatelů, 45 000 partnerských restaurací a 90 000 partnerských kurýrů. Vedle jídla zároveň rozváží i potraviny a další zboží.
Wolt si zkrátka zakládá na pečlivém a kvalitním výběru restaurací s tím nejzajímavějším konceptem z daného města. Jejich aplikace i web má krásný a čistý design s přehlednými kategoriemi od pizzy, vietnamské kuchyně, Indie, street food, kde najdete bageterie, pelmeně i polévkárny. V apce můžete také sledovat ubíhající čas i pohyb kurýra na mapě.

Wolt si klade především důraz na rychlosti doručení objednávky. Tak zajistí, že k vám dorazí pokrm co nejčerstvější a ještě teplý. A jak toho dosáhli? Kurýr nemá od restaurace až k vám žádné zastávky a jede přímo na vaši adresu. Zároveň je synchronizován s restaurací a ve chvíli, kdy má restaurace jídlo hotové, tak už tam kurýr je nachystaný. Doba doručení je obvykle 15 – 45 minut. Závisí to samozřejmě na době přípravy jídla, vzdálenosti od restaurace a i vytíženosti restaurace nebo kurýrů.

Stáhněte si aplikaci nebo navštivte web, vyberte jídlo, zadejte kód a počkejte cca 30 minut, než přifrčí kurýr. S voucherem dostanou noví uživatelé slevu na první 3 doručení (3x50 Kč) zdarma.

Wolt objednávka

Než si objednáte rozvoz jídla až domů, je potřeba se na Wolt zaregistrovat. Udělat to můžete přes Facebook, ale také klasicky pomocí emailové adresy. Objednávka je možná jak přes Wolt.com, tak přes aplikaci dostupnou pro iOS i Android. Zde si vyberete mezi doručením domů, vyzvednutím jídla
v restauraci, nebo jeho vychutnáním přímo v oblíbené restauraci. Na všechny tři varianty lze využít předobjednávku, kdy si jídlo můžete objednat až 7 dní dopředu.

Samotné objednávání probíhá poměrně intuitivně. Jakmile budete mít v košíku požadovaná jídla, vložíte číslo své platební karty (jiný způsob platby není možný), zadáte adresu (můžete přidat poznámku pro kurýra) a objednáte. Po vytvoření objednávky můžete stále sledovat její stav a předpokládaný čas doručení. I pokud opustíte aplikaci, můžete objednávku sledovat v notifikační liště, kde vám navíc vyskočí upozornění ve chvíli, kdy se kurýr bude blížit.

Wolt zpracování, rozvoz a platba objednávky

V aplikaci je možné detailně sledovat průběh a zpracování objednávky. Zákazník při objednání přesně ví, kdy restaurace zahlédne jeho objednávku, kdy ji přijme, kdy na ní začne pracovat, kdy dorazí kurýr a kdy se kurýr začne blížit ke dveřím. Pohyb kurýra je zkrátka a dobře možné sledovat přímo v aplikaci. Kurýr pak donese jídlo až ke dveřím. Partnerští kurýři a kurýrky Wolt doručují jídlo v tepelně regulovaných boxech, a to v autech, na kolech a skútrech. Doručení zabere okolo 30 minut od objednávky a cena dopravy začíná už od 29 Kč.

Jak za svou objednávku zaplatíte? Přes Wolt lze platit jen kartou (Google Pay a Apple Pay fungují taky), kterou máte v aplikaci zadanou. Je to totiž mnohem rychlejší a bezpečnější. 

Wolt aplikace

Wolt dárkový poukaz na kredity

Pokud chcete někoho obdarovat něčím praktickým, darujte mu Wolt dárkový poukaz. Dotyčnému tak ušetříte čas vařením a pokaždé si bude moct vybrat, na co má zrovna chuť. Dárkový poukaz vám po koupi dorazí ve formě PDF e-mailem. Dárkový poukaz obsahuje promo kód, který se zadá do aplikace, poté se načtou kredity a lze objednávat. Promo kód lze sdílet s ostatními prostřednivtvím e-mailu, Facebooku nebo WhatsAppu. Dárkové poukazy můžete zakoupit v hodnotě od 100 Kč do 2 500 Kč.

Wolt kontakt

Máte nějaký dotaz nebo připomínku? Použijte live chat v aplikaci Wolt – tam dostanete odpověď nejrychleji a na všechno do 40 sekund. Napsat můžete také emailem na adresu support@wolt.com nebo poslat zprávu na Facebooku nebo Instagramu.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Bistro.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Telepizza.

WOLT slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód WOLT 200 Kč na nákup KFC

21.03.2023

Slevový kód WOLT až 150 Kč na nákup

21.03.2023

Slevový kód WOLT 150 Kč na nákup pro nové zákazníky

29.03.2023

Velikonoční nadílka na Woltu

17.05.2022

Odměna za doporučení na Wolt

31.12.2019

Wolt promo kód

Nevíte si rady s uplatněním Wolt promo kódu u společnosti Wolt? Vyberte si vaši slevu a ušetřete. Vyzkoušejte Wolt promo kód. Následujte několik jednoduchých kroků a Wolt sleva bude vaše.

1. Vyberte Wolt promo kód

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu jídla na Wolt uplatnit.

2. Zobrazte Wolt promo kód

Kliknutím na symbol „nůžek" zkopírujte Wolt slevový kód. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon".

3. Zadejte Wolt promo kód

Na Wolt si vyberte jídlo, na které máte chuť a vložte jej do košíku. Přejděte do nákupního košíku. Ve spodní části prvního kroku objednávky naleznete kolonku s nápisem „Promo kód", do které vložte zkopírovaný slevový kód. Sleva bude odečtena z celkové částky objednávky. Objednávku pak dokončete zvolením způsobu platby a doručení.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli.cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodů, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Pokud jste si na Woltu nevybrali, podívejte se po něčem dobrém na Damejidlo nebo KFC Rozvoz.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte Wolt promo kód

Máte chuť si nechat doručit skvělé sushi přímo domů nebo do kanceláře? Potřebujete inspiraci, kde si vyzvednout ten nejlepší burger ve městě a ještě ušetřit. Wolt je tu pro vás! Ulehčete si život i vaši peněženku a využijte promo kód Wolt exkluzivně od Tipli se slevou až 150 Kč. Objednávejte a získávejte skvělé jídlo s doručením až domů.

Podmínky nákupu

Odměna bude připsána, jakmile dojde k nové registraci na webových stránkách obchodníka po přesměrování z Tipli. Pokud bude objednávka uskutečněna během následujících 30 dnů po registraci, bude odměna potvrzena. Pokud však do 30 dnů nebude uskutečněna žádná objednávka, bude odměna za registraci zrušena.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  95 
Nová registrace + první objednávka 95 
Stávající zákazník, který již má vytvořenou registraci 0 
Zobrazit všechny nabídky ↓

WOLT v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  95  zpět z ceny nákupu v obchodě WOLT?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se