O obchodu Auto Kelly

Auto Kelly náhradní díly a nejen to

Majitelé motorových vozidel nám dají jistě za pravdu, že náhradní díly k dopravním prostředkům jsou potřeba opravdu často. Nikdy nevíte, kdy se vám na autě něco porouchá, proto v nabídce Auto Kelly najdete náhradní díly ke všem značkám aut.

V poklidu mohou být i řidiči nákladních automobilů a motorek, protože i pro ně má Auto Kelly v nabídce spoustu náhradního vybavení. Na cestách se tedy nemusíte obávat žádného defektu.

Rádi si od provozu na silnicích odpočinete někde v přírodě a čerpáte nové zážitky právě zde? Auto Kelly nemá v nabídce pouze vybavení pro auto a moto, ale zaměřila se na dobrodruhy, kteří potřebují na své výlety kvalitní vybavení. A pokud si jen zařizujete garáž a chybí vám potřebné nářadí, určitě vám Auto Kelly pomůže i s tímhle.

Nakupte na Auto Kelly eshopu

Nemusíte pro každou drobnost jezdit na prodejny Auto Kelly. V nabídce eshopu najdete stejně širokou nabídku a buď si vybrané zboží necháte dovézt až k vám domů nebo vám ho doručí na jednu z vybrané Auto Kelly pobočky. V prvním případě za doručení zaplatíte 150 Kč, při doručení na pobočku Auto Kelly za dopravu neplatíte nic.

Pohlídejte si slevy a nabídku v Auto Kelly

Auto Kelly svou nabídku pravidelně zveřejňuje online. Prohlédněte si leták Auto Kelly , zda v něm nenajdete něco, co by se vám mohlo zrovna hodit.

A co Auto Kelly pobočky?

Prodejny Auto Kelly najdete po celé České republice. Výhodou této společnosti je také nabídka služeb autoservisu aut, elektrokol a dokonce i skútrů a motocyklů.

Auto Kelly otevírací doba se u různých prodejen může lišit, proto si ji raději vždy předem ověřte. Pokud je v jednom městě více prodejen Auto Kelly, i mezi nimi může být otevírací doba jiná, to se týká například Auto Kelly Brno.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozrite sa na Autokelly.sk.

Podobny sklep Inter-Cars.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Auto Kelly slevové kódy, které jste zmeškali

Výprodej motopříslušenství | až - 70 %

30.06.2019 - Vaše motorka si zaslouží jen tu nejlepší péči, kterou zaručeně najdete u Auto Kelly. Využijte velký…

Slevy až 77 % na autodoplňky

30.04.2019 - Sháníte autodoplňky pro svého čtyřkolového miláčka? Pak je Auto Kelly ideální volbou! Využijte…

Podobné obchody

Auto Kelly je pro milovníky aut oblíbeným a nezbytným místem pro nákup náhradních dílů do aut, motocyklů, ale i vybavení na camping nebo jen tak do garáže. Projděte si nabídku Auto Kelly a třeba i vy zjistíte, že vám něco přijde vhod.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.