Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Husky

Husky

www.huskycz.cz
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Husky je internetový obchod se sportovním oblečením. Nakoupíte zde spacáky, stany, karimatky, batohy, oblečení boty i spotorvní doplňky. Na Husky eshopu najdete příběhy lidí, kteří si sortiment Husky zakoupili a pak s ním vycestovali. Dozvíte se tak, zda je zboží kvalitní a jaké jsou jeho výhody.

O obchodu Husky

Společnost Husky byla založena v roce 1997. Hlavní cíl firmy je vyrábět a dodávat na trh campingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Husky si zakládá na originalitě a kvalitě zpracování výrobků. Je kladen důraz na vývoj, design a pečlivá selekce kvalitních materiálů. Husky se zaměřuje na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách – příznivce outdooru, campingu, lyžování, hor, turistiky.

Navštivte některou z Husky prodejen

V České republice se nachází 16 Husky outdoor shopů a dalších desítek prodejců, kteří výrobky Husky prodávají. Firma převážně působí prostřednictvím poboček, zastoupení a distributorů v dalších více než 20-ti zemích Evropy a Ameriky. Při každé výrobě nového sortimentu je kladen důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny výrobní procesy úspěšně prošly ekologickými normami. Společnost Husky sponzoruje sportovní aktivity a různé outdoorové akce, dále podporuje sportovce, horolezce, vodáky a lyžaře. Než se do některé z prodejen podívate, zabrouzdejte na naše stránky a prohlédněte si nejnovější Husky slevy.

Vyberte si Husky stan, batoh, spacák a outdoor oblečení

Husky eshop je rozdělen do čtyř základních kategorií: stany, batohy, spací pytle a sportovní oblečení. Tyto jednotlivé kategorie se dále dělí do různých podskupin podle toho, na jakou aktivitu jsou určeny. Například stany jsou nabízeny jak campingové, rodinné, rybářské, tak i extrém řady určené pro horské výpravy. V kategorii batohů si vyberete od těch školních, přes batohy na notebook, in-line brusle, kolo, až po turistické a expediční. Mezi spacími pytli můžeme nalézt lehké cyklistické, tradiční campingové, ale i spacáky určené pro pobyt v mrazech kolem 30 stupňů pod nulou.

Nezapomeňte na Husky outdoor

Poslední kategorií je dámské, pánské a dětské outdoor oblečení. Zde Husky nabízí širokou škálu oblečení pro aktivní trávení volného času v přírodě, na horách i ve městě. K dispozici jsou bundy, kalhoty, košile, mikiny, trička, vesty i spodní prádlo určené pro lyžaře, snowboardisty, horolezce a vyznavače extrémních sportů, ale i pro klasické turisty. Dále vyrábí jednotivé doplňky ke všem produktovým kategoriím. Pro vás větší přehled se podívejte na další obchody se sportovním oblečením.

V čem je Husky výjimečný?

Nově vyvíjené výrobky Husky jsou testovány a zkoušeny v laboratorních podmínkách, i na různých expedicích a výpravách. Tyto sdílené příspěvky si můžete přečíst na webu Husky. Stejný důraz, který je kladen na vývoj, výrobu i prodej, je kladen také na podporu prodeje a poprodejní servis.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na O'Neill.sk.

Podobny sklep Nike.pl mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Cestovní pojištění po ČR: Kdy a jak ho…

Věděli jste, že cestovní pojištění lze sjednat i pro cesty po České republice? Ani „pár kroků“ od...
8.1.2019 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo