Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Husky

Husky

www.huskycz.cz
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Husky je internetový obchod se sportovním oblečením. Nakoupíte zde spacáky, stany, karimatky, batohy, oblečení boty i spotorvní doplňky. Na Husky eshopu najdete příběhy lidí, kteří si sortiment Husky zakoupili a pak s ním vycestovali. Dozvíte se tak, zda je zboží kvalitní a jaké jsou jeho výhody.

O obchodu Husky

Společnost Husky byla založena v roce 1997. Hlavní cíl firmy je vyrábět a dodávat na trh campingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Husky si zakládá na originalitě a kvalitě zpracování výrobků. Je kladen důraz na vývoj, design a pečlivá selekce kvalitních materiálů. Husky se zaměřuje na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách – příznivce outdooru, campingu, lyžování, hor, turistiky.

Navštivte některou z Husky prodejen

V České republice se nachází 16 Husky outdoor shopů a dalších desítek prodejců, kteří výrobky Husky prodávají. Firma převážně působí prostřednictvím poboček, zastoupení a distributorů v dalších více než 20-ti zemích Evropy a Ameriky. Při každé výrobě nového sortimentu je kladen důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny výrobní procesy úspěšně prošly ekologickými normami. Společnost Husky sponzoruje sportovní aktivity a různé outdoorové akce, dále podporuje sportovce, horolezce, vodáky a lyžaře. Než se do některé z prodejen podívate, zabrouzdejte na naše stránky a prohlédněte si nejnovější Husky slevy.

Vyberte si Husky stan, batoh, spacák a outdoor oblečení

Husky eshop je rozdělen do čtyř základních kategorií: stany, batohy, spací pytle a sportovní oblečení. Tyto jednotlivé kategorie se dále dělí do různých podskupin podle toho, na jakou aktivitu jsou určeny. Například stany jsou nabízeny jak campingové, rodinné, rybářské, tak i extrém řady určené pro horské výpravy. V kategorii batohů si vyberete od těch školních, přes batohy na notebook, in-line brusle, kolo, až po turistické a expediční. Mezi spacími pytli můžeme nalézt lehké cyklistické, tradiční campingové, ale i spacáky určené pro pobyt v mrazech kolem 30 stupňů pod nulou.

Nezapomeňte na Husky outdoor

Poslední kategorií je dámské, pánské a dětské outdoor oblečení. Zde Husky nabízí širokou škálu oblečení pro aktivní trávení volného času v přírodě, na horách i ve městě. K dispozici jsou bundy, kalhoty, košile, mikiny, trička, vesty i spodní prádlo určené pro lyžaře, snowboardisty, horolezce a vyznavače extrémních sportů, ale i pro klasické turisty. Dále vyrábí jednotivé doplňky ke všem produktovým kategoriím. Pro vás větší přehled se podívejte na další obchody se sportovním oblečením.

V čem je Husky výjimečný?

Nově vyvíjené výrobky Husky jsou testovány a zkoušeny v laboratorních podmínkách, i na různých expedicích a výpravách. Tyto sdílené příspěvky si můžete přečíst na webu Husky. Stejný důraz, který je kladen na vývoj, výrobu i prodej, je kladen také na podporu prodeje a poprodejní servis.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na O'Neill.sk.

Podobny sklep Nike.pl mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Prasklý displej aneb Jak mi AliExpress zachránil…

Příroda tomu tak chtěla, že věci padají na zem. Každý z nás ale ví, že kombinace chytrého...
6.5.2017 Zobrazit článek

Jak platit přes PayPal: Propojení s kartou

PayPal je v současnosti nejbezpečnějším platebním online systémem a můžete s ním platit v celé...
5.4.2017 Zobrazit článek

Vyhrajte voucher v hodnotě 500 Kč do Vivantis.cz

Sdílejte příspěvek na facebooku a zasoutěžte si o voucher na nákup do e-shopu Vivantis. Vítěz...
9.10.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.