Otěhotnět.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Otěhotnět.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě Otěhotnět.cz

Platí do 30.11.2021

 
   

Otehotnet.cz je největší specializovaný obchod s produkty na podporu početí v České republice. Již...

O obchodu Otěhotnět.cz

Plánujete v brzké době mít miminko a aktivně se snažíte otěhotnět? Pak pro vás máme skvělý tip. Internetový Otěhotnět.cz je největší specializovaný obchod s produkty na podporu početí v České republice. Již několik let pomáhá párům a nabízí doplňky stravy, tinktury, čaje, lubrikační gely a mnoho jiného. Na e-shopu obchodu Otěhotnět.cz můžete objevit také poradnu a blog, ve kterém se dozvíte nejrůznější užitečné informace o početí i přípravě na miminko.

Obrázek

Plodnost ženy

V nabídce e-shopu Otěhotnět.cz najdete unikátní ovulační test, díky kterému budete dokonale hlídat své plodné dny, ve kterých je největší šance na oplodnění. Samozřejmostí nabídky Otěhotnět.cz jsou také těhotenské testy či nejrůznější vitamíny pro podporu otěhotnění i kojení a mnoho dalšího.

Plodnost muže

Internetový obchod Otěhotnět.cz myslí také na pánské pokolení. Proto v jeho nabídce naleznete širokou nabídku doplňků stravy a vitamínů pro podporu plodnosti, ale také testy plodnosti pro muže s výsledkem již do 15 minut.

Jednoduchý nákup na e-shopu Otěhotnět.cz

Na přeplněné obchodní doby zapomeňte. Pokud hledáte užitečné produkty, které vám pomohou s oplodněním, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Otěhotnět.cz a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Otěhotnět.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů produktů, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Máte dotaz? Nechte si poradit

Nevíte-li si rady s nákupem na e-shopu Otěhotnět.cz, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na e-mailové adrese obchod@otehotnet.cz nebo na telefonním čísle +420 775 780 360 každý všední den od 8:00 do 17:00. Zde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Otěhotnět.cz ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 4 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Otěhotnět.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 10 % na celý sortiment

31.12.2019 - Akce platí při nákupu nad 300 Kč

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Otěhotnět.cz

Jak využít slevový kupón na Otěhotnět.cz? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva Otěhotnět.cz bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu Otěhotnět.cz chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku" přejdete do e-shopu Otěhotnět.cz.

Obrázek

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu Otěhotnět.cz si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Otěhotnět.cz

Otehotnet.cz je největší specializovaný obchod s produkty na podporu početí v České republice. Již několik let pomáhá párům a nabízí doplňky stravy, tinktury, čaje, lubrikační gely a mnoho jiného. Při objednávce nad 2 000 Kč získáte dopravu zdarma.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Otěhotnět.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.