Avast

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Avast slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 7,5 % na vše v obchodě Avast

Platí do 28.09.2021

 
   

Chraňte svůj počítač před nežádoucími viry a spolehněte se na Avast - nejlepší bezplatný antivirus. Dopřejte si...

Avast - bezplatný a spolehlivý antivirus

Chraňte svůj počítač nebo mobilní telefon před kybernetickými hrozbami a využijte Avast. Jedná se o jeden z největších poskytovatelů zabezpečení na světě, který používá technologie nové generace k boji proti kyberzločinu v reálném čase. Firma se snaží neustále vylepšovat a zdokonalovat své systémy, proto se o svá data nemusíte bát - Avast antivirus je jistota.

avast logo

Avast v číslech

 • 1988 - rok, který vše odstartoval.
 • Avast míří do světa roku 1997.
 • V roce 2003 získal svůj první milion uživatelů.
 • Od roku 2012 poskytuje zabezpečení i mobilním zařízením a stává se nejlépe hodnocenou bezpečnostní aplikací na Google Play.
 • Ve dvou se to lépe táhne, a proto roku 2016 Avast kupuje druhého českého bezpečnostního giganta AVG, čímž zdvojnásobuje svůj celkový počet uživatelů a získává nové talenty a technologie.
 • Firma má momentálně více než 400 milionů uživatelů po celém světě.
 • V 59 zemích mají více než 1 miliardu uživatelů.
 • Každý měsíc zablokují 1 miliardu útoků.
 • Zaměstnávají více než 1 700 talentovaných lidí.

Avast produkty

Nejrozšířenějším produktem, který firma nabízí, je Avast Free Antivirus. Jak již z názvu vypovídá, jedná se o bezplatné antivirové zabezpečení určené zejména pro domácnost. Jde o mnohokrát oceňovaný antivirus, který vás spolehlivě ochrání před všemi hrozbami, které na vás v kyberprostoru číhají.

Pokud vám nestačí Avast free verze, můžete si zakoupit Avast Premium Security, který navíc máte možnost zkusit na 30 dní zdarma. Jeho součástí je například oblíbený Avast Premier. Mezi další placené služby, které firma nabízí, patří např. Avast Cleanup Premium, který zrychlí a vyčistí váš počítač, aktualizuje aplikace a opraví obtěžující problémy, nebo Avast Battery Saver pro Windows, který prodlouží výdrž baterie vašeho notebooku až o 32 %. Avast Cleanup je možné zakoupit také pro Android.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Avast

Chraňte svůj počítač před nežádoucími viry a spolehněte se na Avast - nejlepší bezplatný antivirus. Dopřejte si kybernetické zabezpečení nové generace, které je přístupné pro všechny. Stáhněte si i vy Avast zdarma a buďte v bezpečí. Efektivní a přizpůsobivé zabezpečení všech zařízení poskytne spolehlivě také firmám.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Avast?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.