Nejčastější otázky našich uživatelů

Jak Tipli funguje?

Díky Tipli získají registrovaní uživatelé až 33 % zpět z celkové ceny jejich nákupu. K získání odměn je potřebná registrace, jinak nevíme, kam připsat odměnu. Následně si z více než 450 obchodů vyberete ten, kde chcete nakoupit. Proklikem z Tipli se dostanete na stránky obchodu a nakoupíte. Díky prokliku obchodník rozpozná, že jsme vás do jeho obchodu dovedli právě my. Za tuto službu nám zašle odměnu, kterou z větší části připíšeme na váš účet. A to je celé. Žádné háčky u nás nehledejte. Nákupy na Tipli nejsou nijak složité, přečtěte si 6 kroků pro úspěšný nákup na Tipli a začněte nakupovat výhodně s cashback portálem ještě dnes.

Budu muset za registraci a používání služby Tipli něco zaplatit?

Ne. Cashback služba Tipli je zcela zdarma. Zaplatíte jen za zboží, které si objednáte ve vybraných e-shopech.

Mám oblíbený e-shop, kde nakupuji dlouhá léta, ale na Tipli ho nemůžu najít.

Tak to nenecháme jen tak! Napište nám, jak se jmenuje váš oblíbený obchod. My se s daným obchodem spojíme a pokusíme se navázat spolupráci. O průběhu vás budeme informovat. Váš oblíbený obchod nám můžete doporučit zde.

Jak je možné vypnout zasílání emailových zpráv?

Pokud již nechcete dostávat tipy na probíhající akce a výhodné nákupy do e-mailu, stačí v nastavení účtu změnit nastavení pro zasílání e-mailů.

Nakoupil jsem, ale nic se nestalo.

Uskutečněné objednávky jsou registrovány zpravidla do 48 hodin. Registraci cashback odměny z nákupu potvrzuje obchod, kde jste nakoupili. Pokud čekáte na registraci odměny déle než 3 dny, ozvěte se nám prosím přes formulář, který je v dolní části této stránky. Váš nákup a připsání vaší odměny obratem ověříme.

Kdy dojde k potvrzení mých odměn?

K potvrzení odměn z nákupu dochází zpravidla 12 až 70 dnů od nákupu čili registrace transakce. Doba potvrzení odměny závisí na e-shopu, kde jste nakoupili. Podrobnější informace naleznete v sekci: Jak fungují odměny.

Kdy můžu požádat o výplatu potvrzených odměn?

Jakmile je výše potvrzených odměn vyšší než 0 Kč. To znamená, že vyplatit si můžete třeba 1 Kč. :-)

Kdy můžu požádat o výplatu bonusových odměn?

Bonusové odměny lze vyplatit v momentě, kdy má uživatel na účtu minimální zůstatek 100 Kč v rámci potvrzených odměn z provedených nákupů. Pokud dojde k výplatě odměny, je pro další vyplacení bonusových odměn opět nutné dosáhnout zůstatku na účtu uživatele 100 Kč v rámci potvrzených odměn.

Mám našetřeno 100 Kč potvrzených odměn, ale bonusové odměny za doporučení kamaráda se mi neodemykají. Proč?

Protože váš kamarád se s námi musí kamarádit také. Bonusové odměny za jeho doporučení si můžete nechat vyplatit ve chvíli, kdy s námi váš kamarád našetří alespoň 50 Kč.

Objednávka a potvrzení odměny

Jak objednat zboží a získat přitom cashback?

Pro získání cashback odměny je potřeba začít váš nákup přes portál Tipli.

  • Vybraný obchod vyhledáte v seznamu obchodů nebo pomocí vyhledávání v horní části webu.
  • Poté prokliknete přes tlačítko “Získat peníze z nákupu zpět”, které vás přesměruje do obchodu. Tím se zaznamená vaše návštěva a můžeme vám připsat cashback z ceny nákupu.

Zkrátka nakupujete jako obvykle. Jediným krokem navíc je vstup do obchodu přes Tipli. Cashback odměna se registruje na vašem Tipli účtu do 48 hodin.Chcete se dozvědět více informací o tom, jak to funguje? Přečtěte si 6 kroků pro úspěšný nákup s Tipli.

Má zvolený způsob platby a dopravy na cashback nějaký vliv?

Ne, zvolte si libovolný způsob platby i dopravy, cashback se vám vždy připíše.

Uvidíte, co si objednávám?

Systém Tipli připisuje cashback odměny podle zvoleného obchodu a celkové výše objednávky. To jsou jediné informace, které zpracováváme pro výpočet vaší cashback odměny.

Nakoupil jsem, kdy a kde uvidím svoji odměnu?

Odměnu za nákup vám připíšeme zpravidla do 48 hodin na Tipli účet. Najdete ji v přehledu odměn ve formě čekající transakce, která čeká na potvrzení.

Čekáte na registrování odměny déle než 3 dny?

Nakoupili jste a stav vašeho Tipli účtu zůstal i po 3 dnech beze změny? Dále prosím nečekejte a přejděte do sekce Garance spokojenosti, přes kterou nás kontaktujete. Vaši objednávku obratem prověříme a v rámci garance spokojenosti uděláme vše možné i nemožné pro vaši spokojenost. Víte, že máme tu nejlepší zákaznickou podporu? Buďte na ni připraveni a přečtěte si, Jak reklamovat odměnu na Tipli.

Jak dlouho budu mít odměnu ve stavu “Čeká na potvrzení”?

Po dokončení nákupu je odměna připsaná a čeká na potvrzení. Potvrzení odměny závisí na obchodníkovi, u něhož jste si zboží objednali. Zpravidla trvá 14 až 70 dnů. Bohužel dobu schvalování odměny nemůžeme nijak ovlivnit, protože tento proces je na straně obchodníka.

Proč je potřeba čekat na potvrzení obchodníkem?

V tomto období dochází k uplynutí zákonné lhůty 14 dnů, v níž je možné zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu. Pro vrácené nebo stornované objednávky obchodník nevyplácí cashback odměnu. Pro objednávky, které byly vráceny jen z části, nemusí obchodník cashback vyplatit.

Jaký je rozdíl mezi registrovanou, potvrzenou a bonusovou odměnou?

  • Čekající transakce - po dokončeném nákupu je odměna připsána do 48 hodin na vašem Tipli účtu. V přehledu odměn je připsaná odměna zobrazena s informací “Čeká na potvrzení”.
  • Potvrzená odměna - odměna schválená obchodníkem. Toto potvrzení trvá zpravidla 14 až 70 dní. Potvrzenou odměnu si můžete vyplatit na svůj bankovní účet.
  • Bonusová odměna - mezi bonusové odměny patří bonus za registraci kamaráda, různé akční odměny a zvýhodnění, uplatnění garance spokojenosti, atd. Tyto odměny jsou něco "navíc" a nejsou cashback za vaše nákupy.
Pořád nemáte jasno v odměnách? Přečtěte si o Odměnách na Tipli 3x jinak.

Získám odměnu z každé objednávky?

Ano. Odměnu získáte z každé objednávky přes Tipli. Jen velmi vyjímečně obchod neposkytuje cashback na některou část sortimentu.

Jaká je úspěšnost při registrování odměny?

Úspěšnost registrování cashback odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Přečtěte si naše tipy a nenechte se ničím překvapit. Pokud vaše odměna nebude připsána v daném termínu, využijte garanci spokojenosti. Reklamaci odměny prověříme a zaslouženou odměnu připíšeme na váš účet, a to buď v plné nebo částečné výši.

Výplaty peněz

Jaká je minimální částka pro výplatu potvrzené odměny?

Potvrzené odměny si můžete vyplatit na svůj bankovní účet již od 1 Kč.

Kdy lze vyplatit bonusovou odměnu?

Bonusové odměny si můžete vyplatit pokaždé, když na svém účtu máte minimálně 100 Kč potvrzených odměn z nákupů. Pokud dojde k výplatě odměny, je pro další vyplacení bonusových odměn opět nutné dosáhnout zůstatku na účtu uživatele 100 Kč v rámci potvrzených odměn.

Jak si mohu nechat odměny vyplatit?

O výplatu zažádáte jednoduše v sekci odměny a výhody kliknutím na tlačítko “Vyplatit odměny”. Pro vyplacení odměny je nutné mít vyplněný profil v sekci nastavení účtu a to především bankovní spojení, na které vám zašleme nasbírané cashback odměny.

Jak dlouho trvá vyplacení odměny?

Chceme, abyste své odměny měli na účtu, co nejrychleji. Získanou odměnu zasíláme ihned po vaší žádosti o výplatu. Na váš bankovní účet se peníze připíšou do 2-3 pracovních dnů. Pokud od žádosti uběhly více jak 3 dny a na vašem účtu nevidíte výplatu z Tipli, prosím kontaktujte nás, výplatu důkladně prověříme.

Mají potvrzené odměny nějakou dobu expirace?

Nemají. Své odměny si můžete nechat vyplatit ihned po potvrzení anebo třeba za 10 let. Záleží na vás. :-)

Jsem fyzická osoba. Musím danit přijaté cashback odměny?

Fyzická osoba podnikatel nákup užije jako svůj náklad. Cashback z vratek za soukromé nákupy fyzických osob se nedaní. Ostatní nákupy se považují za příležitostný příjem (příležitostné příjmy se daní po dosažení úhrnu 30 000 Kč/rok).

Jsem právnická osoba. Musím danit přijaté cashback odměny?

Právnická osoba bude získané cashback odměny danit jako svůj výnos (snížení nákladu).

Kam dál?

Zajímá vás ještě něco? Jak to funguje, naše garance spokojenosti, kdo jsme a kde sídlíme? Chcete vědět, na co se ptají naši zákaznici, nebo zjistit, kdo je v našem týmu? Prozkoumejte další naše stránky.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.