Penny aktuální letáky na příští týden

Archiv letáků

Informace o letácích Penny

Všechny platné Penny Market letáky na jednom místě! Penny Market rozesílá letáky pravidelně 2x týdně do schránek všude, kde má prodejny. První leták s názvem Pondělník platí od pondělí do středy a druhý takzvaný Čtvrtečník od čtvrtka do neděle. Součástí čtvrtečního letáku je i speciální nabídka Super víkend, kde zákazníci najdou produkty s akčními cenami, které však platí pouze v sobotu a v neděli.

Kromě letáků Penny nepravidelně vydává i tematické katalogy specializované například na vánoční zboží nebo výprodejové šílenství. Katalog vychází vždy ve čtvrtek a platí až do středy. Velké papírové letáky už neletí, u nás naleznete Penny market leták online.

Penny Market leták

Historie a vývoj obchodu

Penny Market je oblíbený řetězec supermarketů někdy označovaných jako diskonty. Mimo Českou republiku působí také v Německu, Rakousku, Itálii, Rumunsku, Maďarsku a Bulharsku. V Rumunsku je jako v jediné zemi rozšířena i síť hypermarketů s názvem Penny Market XXL. V České republice má Penny přes 370 obchodů. U některých prodejen se může Penny otevírací doba lišit. Více informací najdete na každém Penny letáku.

Společnost Penny Market s. r. o. je dceřinou společností obchodního řetězce REWE, který má mezinárodní působnost a mimo jiné provozuje i řetězec supermarketů Billa. Firma vznikla v roce 1926 a v současné době působí ve čtrnácti zemích Evropské unie.

Kvalitní potraviny od českých dodavatelů

Nakupujte hezky česky" - tak zní hlavní motto obchodu Penny Market, který nabízí širokou nabídku čerstvých potravin a spotřebního zboží od tuzemských dodavatelů. Sledujete letákové nabídky Lidl či letáky Kaufland? Potom nepřehlédněte ani aktuální Penny leták, kde zjistíte, že obchod má ve své nabídce řadu českých výrobků. Penny Market trvá na spolupráci zejména s regionálními dodavateli. Každý Penny Market nabízí lokální produkty, například pečivo, z kraje, kde se prodejna nachází. V současné době je v supermarketu možné najít sedm z deseti produktů od českých dodavatelů. Společnost usiluje o to, dostat se až na osm českých potravinářských výrobků z deseti. 

Řetězec se také pyšní řadou výrobků vlastních značek (BabyTime, Karlova Koruna, Tanja, Dobré Maso, Řezníkův talíř, Boni a Penny).

Věrní zákazníci, kteří vlastní Penny kartu získávají zboží z aktuálního letáku ještě levněji. Každý týden se nabídka zvýhodněných produktů mění.

Nenechte si ujít akční slevy

V obchodě Penny Market najdete každý týden produkty za výhodné akční ceny. Penny pravidelně zlevňuje vaše oblíbené produkty, mezi které nejčastěji patří maso a výrobky z masa, čerstvé pečivo, ovoce a zelenina, nápoje, cukr pro sladké pečení nebo třeba mléko a mléčné produkty. Inspirujte se aktuálním letákem Penny a přesvědčte se sami o skvělých cenových nabídkách kvalitních tuzemských i zahraničních produktů, které vám Penny Market nabízí.

Chcete mít všechny výhodné nabídky a akční slevy pohromadě? Podívejte se na Kupi Penny letáky a zjistěte, jak jednoduše můžete objevit výhodné slevy a akční ceny ve vašem oblíbeném obchodě. Na Kupi.cz najdete mnohé akční letáky na jednom místě. Máte je tak k dispozici okamžitě a přehledně a žádná výhodná nabídka už vám neunikne!

Výhodné ceny pro všechny

Penny Market se rozhodl bojovat proti plýtvání potravin. Ovoce a zeleninu rozmanitých tvarů bude možné koupit za zvýhodněnou cenu, tedy minimálně o deset procent levněji, než srovnatelné, dobře vypadající, potraviny. Mimo to společnost v nové kampani hodlá dětem ukázat, že i ovoce nebo zelenina nestandardních tvarů nepatří do odpadků. Penny představí partu plyšáků s názvem Neobyčejné kousky k nakousnutí. Hračky v podobě nesouměrných, ale za to rozverných potravin je možné získat za body k nákupu. Akční leták Penny pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Omrkněte nabídku Tipli obchodů a zjistěte, kde navíc k nákupu získáte cashback.

Podobné obchody jako PENNY s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod PENNY.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se