Aktuální letáky a letáky na příští týden PENNY

Penny karta plná výhod: Jak ji získat a kolik ušetříte

Máte velkou rodinu a nákupy potravin jsou pro vás velkým zásahem do vašich financí? Nakupujte levně v Penny Market a využijte jedinečných výhod, které vám přináší nová Penny karta. Čtěte dál a zjistěte jaké slevy a další bonusy vám nákup s touto kartou přinese!

Archiv letáků

Informace o letácích Penny

Všechny platné Penny Market letáky na jednom místě! Penny Market rozesílá letáky pravidelně 2x týdně do schránek všude, kde má prodejny. První leták s názvem Pondělník platí od pondělí do středy a druhý takzvaný Čtvrtečník od čtvrtka do neděle. Součástí čtvrtečního letáku je i speciální nabídka Super víkend, kde zákazníci najdou produkty s akčními cenami, které však platí pouze v sobotu a v neděli.

Kromě letáků Penny nepravidelně vydává i tematické katalogy specializované například na vánoční zboží nebo výprodejové šílenství. Katalog vychází vždy ve čtvrtek a platí až do středy. Velké papírové letáky už neletí, u nás naleznete online leták Penny.

Historie a vývoj obchodu

Penny Market je oblíbený řetězec supermarketů někdy označovaných jako diskonty. Mimo Českou republiku působí také v Německu, Rakousku, Itálii, Rumunsku, Maďarsku a Bulharsku. V Rumunsku je jako v jediné zemi rozšířena i síť hypermarketů s názvem Penny Market XXL. V České republice má Penny přes 370 obchodů. U některých prodejen se může Penny otevírací doba lišit. Více informací najdete na každém Penny letáku.

Společnost Penny Market s. r. o. je dceřinou společností obchodního řetězce REWE, který má mezinárodní působnost a mimo jiné provozuje i řetězec supermarketů Billa. Firma vznikla v roce 1926 a v současné době působí ve čtrnácti zemích Evropské unie.

Kvalitní potraviny od českých dodavatelů

Penny Market nabízí širokou nabídku čerstvých potravin a spotřebního zboží jako například pomocníky na zahradu nebo nářadí. Sledujete letákové nabídky Lidl či letáky Kaufland? Potom nepřehlédněte ani aktuální Penny leták, kde zjistíte, že obchod má ve své nabídce řadu českých výrobků. Obchod si také potrpí na regionálních dodavatelích. Každý Penny Market nabízí lokální produkty, například pečivo, z kraje, kde se prodejna nachází. V současné době je v supermarketu možné najít sedm z deseti produktů od českých dodavatelů. Společnost usiluje o to, dostat se až na osm českých potravinářských výrobků z deseti.

Ve všech prodejnách Penny Market mohou zákazníci najít exkluzivní vína od nezávislých vinařů ČR. V nabídce nechybí například kousky z vinařství Tanzberg nebo Šebesta. Řetězec se také pyšní řadou výrobků vlastních značek (BabyTime, Karlova Koruna, Tanja, Dobré Maso, Řezníkův talíř, Boni a Penny).

Věrní zákazníci, kteří vlastní Penny kartu získávají zboží z aktuálního letáku ještě levněji. Každý týden se nabídka zvýhodněných produktů mění.

Výhodné ceny pro všechny

Penny Market se rozhodl bojovat proti plýtvání potravin. Ovoce a zeleninu rozmanitých tvarů bude možné koupit za zvýhodněnou cenu, tedy minimálně o deset procent levněji, než srovnatelné, dobře vypadající, potraviny. Mimo to společnost v nové kampani hodlá dětem ukázat, že i ovoce nebo zelenina nestandardních tvarů nepatří do odpadků. Penny představí partu plyšáků s názvem Neobyčejné kousky k nakousnutí. Hračky v podobě neatraktivních potravin je možné získat za body k nákupu. Akční leták Penny pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Omrkněte nabídku Tipli obchodů a zjistěte, kde navíc k nákupu získáte cashback.