Penny market leták informace

Všechny platné Penny Market letáky na jednom místě! Penny Market rozesílá letáky pravidelně 2x týdně do schránek všude, kde má prodejny. První leták s názvem Pondělník platí od pondělí do středy a druhý takzvaný Čtvrtečník od čtvrtka do neděle. Součástí čtvrtečního letáku je i speciální nabídka Super víkend, kde zákazníci najdou produkty s akčními cenami, které však platí pouze v sobotu a v neděli.

Kromě letáků Penny Market nepravidelně vydává i tematické katalogy specializované například na vánoční zboží nebo výprodejové šílenství. Katalog vychází vždy ve čtvrtek a platí až do středy. Velké papírové letáky už neletí, u nás naleznete Penny market leták online.

Penny Market je oblíbený řetězec supermarketů někdy označovaných jako diskonty. Mimo Českou republiku působí také v Německu, Rakousku, Itálii, Rumunsku, Maďarsku a Bulharsku. V Rumunsku je jako v jediné zemi rozšířena i síť hypermarketů s názvem Penny Market XXL. V České republice má Penny Market přes 370 obchodů.

Společnost Penny Market s. r. o. je dceřinou společností obchodního řetězce REWE, který má mezinárodní působnost a mimo jiné provozuje i řetězec supermarketů Billa. Firma vznikla v roce 1926 a v současné době působí ve čtrnácti zemích Evropské unie.

Penny Market nabízí širokou nabídku čerstvých potravin a spotřebního zboží jako například pomocníky na zahradu nebo nářadí. V aktuálním Penny letáku si můžete všimnout, že Penny má ve své nabídce řadu českých výrobků. Obchod si také potrpí na regionálních dodavatelích. Každý Penny Market nabízí lokální produkty, například pečivo, z kraje, kde se prodejna nachází. V současné době je v supermarketu možné najít sedm z deseti produktů od českých dodavatelů. Společnost usiluje o to, dostat se až na osm českých potravinářských výrobků z deseti.

Ve všech prodejnách Penny Market mohou zákazníci najít exkluzivní vína od Nezávislých vinařů ČR. V nabídce nechybí například kousky z vinařství Tanzberg nebo Šebesta. Řetězec se také pyšní řadou výrobků vlastních značek (BabyTime, Karlova Koruna, Tanja, Dobré Maso, Řezníkův talíř, Boni a Penny).

Věrní zákazníci, kteří vlastní Penny kartu získávají zboží z aktuálního letáku ještě levněji. Každý týden se nabídka zvýhodněných produktů mění.

Penny Market se rozhodl bojovat proti plýtvání potravin. Ovoce a zeleninu rozmanitých tvarů bude možné koupit za zvýhodněnou cenu, tedy minimálně o deset procent levněji, než srovnatelné, dobře vypadající, potraviny. Mimo to společnost v nové kampani hodlá dětem ukázat, že i ovoce nebo zelenina nestandardních tvarů nepatří do odpadků. Penny představí partu plyšáků s názvem Neobyčejné kousky k nakousnutí. Hračky v podobě neatraktivních potravin je možné získat za body k nákupu. Aktuální Penny leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.