Alphega lékárna

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Alphega lékárna

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Alphega lékárna.

Slevový kód Alphega lékárna

Peníze zpět 1,5 % na vše v obchodě Alphega lékárna

Platí do 25.05.2024

 
 

Alphega lékarna je přední evropská síť nezávislých lékárníků, kteří se zaměřují na zdraví a spokojenost všech svých zákazníků....

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

+ 1,5 % zpět z nákupu

V Lékárna.cz využijte dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč.

O obchodu Alphega lékárna

Alphega lékarny jsou podporovány společností Alliance Healthcare. Všechny lékárny mají velmi silné mezinárodní zázemí, kde svým lékárníkům umožňují sdílet své zkušenosti a dále se ve svém oboru rozvíjet. Lékárníci pak poskytují důvěryhodné odborné rady a podporují své zákazníky v době, kdy to nejvíce potřebují. Lékárna si trvale drží konkurenční ceny a pro své zákazníky připravuje také řadu slev. Na našich stránkách se můžete podívat na nejaktuálnější slevy Alphega lékarny nebo je k dispozici také aktuální Alphega leták

Alphega lékarna

Alphega lékarna je jiná, jelikož se soustřeďuje na poskytování produktů a služeb, které jsou šité na míru svých zákazníků. Pro přehled o nabízených produktech se podívejte na leták Alphega lékárny na našich stránkách. Ve Alphega lékárnách panuje velmi příjemná nálada a lékárny se snaží vybudovat si blízký a důvěryhodný vztah se všemi svými klienty. Kromě nabídky komplexní řady výrobků Alphega lékarny pracují s ověřenými odborníky a vypracovávají lékárnické služby a zdravotní kontroly, aby jejich pacienti zůstali zdraví a efektivněji udržovali svou zdravou kondici.

Alphega lékárna Praha

Všechny Alphega lékárny poskytují nadstandardní služby svým zákazníkům, přistupují k nim individuálně a zohledňují jejich aktuální zdravotní stav. V Praze můžete pobočku Alphega lékárny navštívit každý všední den od 8-18 na Žižkově, nebo od 8-18:30 u Krále Jiřího. Alphega lékárny jsou v České republice snadno přístupné a výhodně umístěné ve velkém počtu měst. Lékárny jsou velmi známé také v dalších státech Evropy. Počet Alphega lékáren se neustále rozšiřuje, aby veřejnosti poskytovala tu nejlepší zdravotní péči.

Alphega lékárna Brno

Navštivte Alphega lékárnu i Brně na Pálavského náměstí. Podobně jako v Praze pobočka otevírá v 7:30 a zavírá v 18:30. O víkendech mají všechny Alphega lékárny, podobně jako jiné lékárny, zavřeno. Zajímají vás ostatní obchody v oblasti péče? Inspirujte se na našich stránkách v kategorii Krása a zdraví a nakupujte výrobky s výhodnými slevami a cashbackem.

Měření cévního věku

Měření cévního věku probíhá v Alphega lékárnách po celé České republice. Nezmeškejte datum měření ve své lékárně a informujte se včas přímo na prodejně. Mějte také na paměti, že na měření je nutné se ve vámi vybrané lékárně předem objednat. Měření je určeno osobám starším 18 let a zaměřuje se především na osoby starší 40 let. Služba je zpoplatněná. Více informací o ceně se dozvíte ve vaší lékárně.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na lekarentriveze.sk.

Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep i-apteka.pl.

Alphega lékárna slevové kódy, které jste zmeškali

Při nákupu nad 1000 Kč dostanete slevu 50 Kč na další nákup.

30.06.2023

Lékárna.cz výprodej vybraných produktů

31.03.2024

Kupóny Ona dnes

20.10.2019

Recenze Alphega lékárna

Dáša K.

17.05.2024 5.0

Blanka M.

04.04.2024 5.0

Velký výběr léků,vitamínů a dalšího lékárenského zboží Objednávka byla dodána do 3 dnů, vyzvednuta přímo v lékárně-100% spokojenost

Michaela Z.

04.03.2024 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Alphega lékárna

Alphega lékarna je přední evropská síť nezávislých lékárníků, kteří se zaměřují na zdraví a spokojenost všech svých zákazníků. První Alphega lékárna bylo otevřena v roce 2001 a dnes je její součástí více než 6 300 nezávislých členů v devíti evropských zemích světa. Alphega lékárna svým zákazníkům poskytuje komplexní lékárenské služby.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Alphega lékárna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se