Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Alphega lékárna právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Dr.Max.

O obchodu Alphega lékárna

Alphega lékarny jsou podporovány společností Alliance Healthcare. Všechny lékárny mají velmi silné mezinárodní zázemí, kde svým lékárníkům umožňují sdílet své zkušenosti a dále se ve svém oboru rozvíjet. Lékárníci pak poskytují důvěryhodné odborné rady a podporují své zákazníky v době, kdy to nejvíce potřebují. Lékárna si trvale drží konkurenční ceny a pro své zákazníky připravuje také řadu slev. Na našich stránkách se můžete podívat na nejaktuálnější slevy Alphega lékarny.

Alphega lékarna

Alphega lékarna je jiná, jelikož se soustřeďuje na poskytování produktů a služeb, které jsou šité na míru svých zákazníků. Pro přehled o nabízených produktech se podívejte na leták Alphega lékárny na našich stránkách. Ve Alphega lékárnách panuje velmi příjemná nálada a lékárny se snaží vybudovat si blízký a důvěryhodný vztah se všemi svými klienty. Kromě nabídky komplexní řady výrobků Alphega lékarny pracují s ověřenými odborníky a vypracovávají lékárnické služby a zdravotní kontroly, aby jejich pacienti zůstali zdraví a efektivněji udržovali svou zdravou kondici.

Alphega lékárna Praha

Všechny Alphega lékárny poskytují nadstandardní služby svým zákazníkům, přistupují k nim individuálně a zohledňují jejich aktuální zdravotní stav. V Praze můžete pobočku Alphega lékárny navštívit každý všední den od 8-18 na Žižkově, nebo od 8-18:30 u Krále Jiřího. Alphega lékárny jsou v České republice snadno přístupné a výhodně umístěné ve velkém počtu měst. Lékárny jsou velmi známé také v dalších státech Evropy. Počet Alphega lékáren se neustále rozšiřuje, aby veřejnosti poskytovala tu nejlepší zdravotní péči.

Alphega lékárna Brno

Navštivte Alphega lékárnu i Brně na Pálavského náměstí. Podobně jako v Praze pobočka otevírá v 7:30 a zavírá v 18:30. O víkendech mají všechny Alphega lékárny, podobně jako jiné lékárny, zavřeno. Zajímají vás ostatní obchody v oblasti péče? Inspirujte se na našich stránkách v kategorii Krása a zdraví a nakupujte výrobky s výhodnými slevami a cashbackem.

Měření cévního věku

Měření cévního věku probíhá v Alphega lékárnách po celé České republice. Nezmeškejte datum měření ve své lékárně a informujte se včas přímo na prodejně. Mějte také na paměti, že na měření je nutné se ve vámi vybrané lékárně předem objednat. Měření je určeno osobám starším 18 let a zaměřuje se především na osoby starší 40 let. Služba je zpoplatněná. Více informací o ceně se dozvíte ve vaší lékárně.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na lekarentriveze.sk.

Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep i-apteka.pl.

Alphega lékárna slevové kódy, které jste zmeškali

Kupóny Ona dnes

20.10.2019 - Od 14. do 20. 10. 2019 můžete v našich lékárnách získat slevu 150 Kč na nákup produktu VICHY péče o…

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Alphega lékárna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.