Billa aktuální letáky na příští týden

Billa Bonus Club: Slevy až 75 % a další výhody členství

Proměňte své sny o výhodných nákupech v realitu. Pořiďte si Billa Bonus Club kartu a vstupte do světa atraktivních nabídek a slev. Čtěte dál a zjistěte, jaké další akční ceny a bonusy vám nákup s touto kartou přinese.

Archiv letáků

Informace o letácích Billa

Všechny platné Billa letáky na jednom místě! Billa rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny a jejich platnost je většinou od  středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Pro některé prodejny vychází speciální letáky. Na každém letáku najdete i Billa otevírací dobu.

Kromě běžných letáků Billa nepravidelně vydává i tematické letáky jako je například na Leták čerstvé ryby, Víno měsíce, Nedělní Jackpot nebo Billa je levná. Pro věrné zákazníky navíc 1x měsíčně vychází leták Billa Bonus club. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Billa. Vyzkoušet také můžete  Kupi Billa letáky, kde si zvládnete porovnat aktuální akční produkty různých obchodů na pár kliknutí.

Billa sortiment

Billa - historie a vývoj

Billa je oblíbený řetězec supermarketů. Na českém trhu působí od roku 1990 a v současné době má více než 200 prodejen. Název je zkratkou slov Billiger Laden, což v překladu znamená Levný obchod. Billa byla založena roku 1953 Karlem Wlaschekem v Rakousku. V Čechách byla první pobočka otevřena v Brně roku 1991. Nyní společnost vlastní firma REWE Group, které patří i Penny Market. Billa mimo ČR a Rakousko působí i v Itálii, na Slovensku, v Chorvatsku, Rumunsku, na Ukrajině, v Bulharsku a v Rusku.

Nabídka produktů a otevírací doba

V obchodě najdeme pekárnu, pult s uzeninami, čerstvé ovoce a zeleninu, potraviny, drogerii a potřeby pro domácnost za rozumnou cenu. V akční nabídce Billa pravidelně naleznete mléčné produkty, jako jsou mléko, máslo nebo jogurty. Co se týče nápojů, Billa často nabízí výhodný nákup vybraných značek piva či kávy. Ne nadarmo je slogan společnosti "To nejlepší pro mě". Pravidelně kontrolovaná čerstvost potravin a důraz na lokální původ v Bille nesmí chybět. Otevírací doba prodejen Billa je denně od 7:00 do 20:00, vybrané prodejny mají otevřeno až do 21:00.

Privátní značky prvotřídní kvality

Billa má řadu privátních značek jednou z nich je značka Clever. Sortiment této značky je velmi široký a obsahuje kromě potravin i krmivo pro zvířata. Společnost Billa také ve svém sortimentu potravin nabízí kvalitní potraviny pod svou značkou Billa, které zahrnují hlavně různé delikatesy. Nechybí ani sortiment BIO potravin, který nabízí pod svou vlastní exkluzivní značkou, Naše bio.

Zákazník na prvním místě

Věrní zákaznici mají možnost vstoupit do programu Billa Bonus club. Členi mohou využít řadu výhod, například pravidelné slevy na vybrané zboží. Za každý nákup se na členskou kartu připíšou Billa body, které pak můžete vyměnit za slevy na různé zboží například za Billa plyšáky, které najdete v letáku. Akční leták Billa pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Můžete tak pravidelně sledovat různé Billa akce, která oceňujete i v akčním letáku Tesco či v nabídce letáků Kaufland nebo v letácích Albert. Zákaznici s Billa kartou ocení i narozeninovou slevu, díky které dostanete v Bille v měsíci, kdy máte narozeniny slevu 10 % na jeden nákup. Několikrát do roka dokonce můžete uplatnit slevu 10 % na celý nákup.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Billa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.