Billa aktuální letáky na příští týden

Billa Bonus Club: Slevy až 75 % a další výhody členství

Billa Bonus Club: Slevy až 75 % a další výhody členství

Proměňte své sny o výhodných nákupech v realitu. Pořiďte si Billa Bonus Club kartu a vstupte do světa atraktivních nabídek a slev. Čtěte dál a zjistěte, jaké další akční ceny a bonusy vám nákup s touto kartou přinese.

Archiv letáků

Informace o letácích Billa

Všechny platné Billa letáky na jednom místě! Obchod rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny, a jejich platnost je většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Pro některé prodejny vychází speciální letáky. Na každém letáku najdete i Billa otevírací dobu.

Kromě běžných letáků obchod nepravidelně vydává i tematické letáky, jako je například Leták na čerstvé ryby, Víno měsíce, Nedělní Jackpot nebo Billa je levná. Pro věrné zákazníky navíc 1x měsíčně vychází leták Billa Bonus club. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Billa. Vyzkoušet také můžete Kupi Billa letáky, kde si zvládnete porovnat aktuální akční produkty různých obchodů za pár kliknutí.

Billa sortiment

Billa - historie a vývoj

Billa je oblíbený řetězec supermarketů. Na českém trhu působí od roku 1990 a v současné době má více než 200 prodejen. Název je zkratkou slov Billiger Laden, což v překladu znamená Levný obchod. Billa byla založena roku 1953 Karlem Wlaschekem v Rakousku. V Čechách byla první pobočka otevřena v Brně roku 1991. Nyní společnost vlastní firma REWE Group, které patří i Penny Market. Billa mimo ČR a Rakousko působí i v Itálii, na Slovensku, v Chorvatsku, Rumunsku, na Ukrajině, v Bulharsku a v Rusku.

Nabídka produktů a otevírací doba

V obchodě najdeme pekárnu, pult s uzeninami, čerstvé ovoce a zeleninu, potraviny, drogerii a potřeby pro domácnost za rozumnou cenu. V akční nabídce Billa pravidelně naleznete mléčné produkty, jako jsou mléko, máslo nebo jogurty. Co se týče nápojů, obchod často nabízí výhodný nákup vybraných značek piva či kávy. Ne nadarmo je slogan společnosti "To nejlepší pro mě". Pravidelně kontrolovaná čerstvost potravin a důraz na lokální původ nesmí chybět. Otevírací doba prodejen je denně od 7:00 do 20:00, vybrané prodejny mají otevřeno až do 21:00. Navštívit můžete například prodejny v následujících městech:

 • Praha 6 - Šárka - Evropská 695/73
 • Praha 9 - Prosek - Vysočanská 20
 • Praha 1 - Vodičkova 710/31
 • Brno - Podpěrová 518/6
 • Brno - Makovského nám. 2574/1
 • Ostrava - Masarykovo nám. 3090/15
 • Plzeň - Majerova 2525/7
 • Olomouc - Dobnerova 1195/27
 • Liberec - Švermova 362
 • Pardubice - Nám. Republiky 1400
 • České Budějovice - Jeronymova 1750/21
 • Hradec Králové - Edvarda Beneše 1418/23

Privátní značky prvotřídní kvality

Billa má řadu privátních značek, jednou z nich je značka Clever. Sortiment této značky je velmi široký a obsahuje kromě potravin i krmivo pro zvířata. Společnost ve svém sortimentu potravin nabízí také kvalitní potraviny pod svou značkou Billa, které zahrnují hlavně různé delikatesy. Nechybí ani sortiment BIO potravin, který nabízí pod svou vlastní exkluzivní značkou Naše bio.

Zákazník na prvním místě

Věrní zákaznici mají možnost vstoupit do programu Billa Bonus club. Členové mohou využít řadu výhod, například pravidelné slevy na vybrané zboží. Za každý nákup se na členskou kartu připíšou Billa body, které pak můžete vyměnit za slevy na různé zboží, například za Billa plyšáky, které najdete ve slevovém letáku. Akční leták Billa pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Můžete tak pravidelně sledovat různé akce, které oceňujete i v akčním letáku Tesco či v nabídce letáků Kaufland nebo v letácích Albert. K platbě v Bille můžete použít i stravenky. Zákaznici s Billa kartou ocení i narozeninovou slevu, díky které dostanete v Bille v měsíci, kdy máte narozeniny, slevu 10 % na jeden nákup. Několikrát do roka dokonce můžete uplatnit slevu 10 % na celý nákup. Billa také pořádá různé soutěže nejen na svých sociálních sítích, mohli jste například soutěžit o zástěry MasterChef (jehož je Billa partnerem) nebo dárkové poukazy Billa a mnohem více.

Billa recepty

Nakupte si v Bille čerstvé a kvalitní potraviny a vykouzlete z nich chutné pokrmy díky Billa Gusto Academy. Jedná se o blog plný skvělých receptů na snídaně, svačiny, předkrmy, polévky, omáčky, hlavní chody, saláty, dezerty i nápoje. Vybírat můžete recepty z různých kategorií podle toho, na co zrovna máte chuť nebo kolik máte času či surovin. Najít můžete Vege & vegan recepty nebo kategorie jako Vaříme do 30 min či Vaříme ze 7 surovin. Kromě samotných receptů na blogu najdete také sekci Gastro toulky, kde můžete objevit nové, zajímavé nebo stále neobjevené podniky, ale i další místa, která stojí za zmínku.

Podobné obchody jako Billa s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Billa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se