Pro obchod Čedok právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Hotels.com, Booking.com nebo České kormidlo.

Tisíce nabídek na ubytování na Slovensku - Booking.com

+ 4 % zpět z nákupu
   

Tatry, Košice, Bratislava? Vybírejte z tisíců možností ubytování na krásném Slovensku přes Booking.com. S Tipli cashbackem ušetříte ještě více. více

Letní dovolená s dětmi ZDARMA na Českékormidlo.cz - České kormidlo

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Vyberte rodinnou dovolenou už nyní, využijte first minute slevy, a navíc možnosti vzít děti zdarma! Zájezdy do Chorvatka a Itálie autobusem i… více

O obchodu Čedok

Čedok - záruka kvalitní dovolené

Cestovní kancelář Čedok působí na českém trhu již od roku 1920 a stále platí za jednu z nejspolehlivějších cestovních kanceláří na trhu. Čedok vám nabízí kromě pohodové dovolené na pláži také poznávací zájezdy v Česku i v zahraničí, pobytové zájezdy s vlastní dopravou, případně vám pomohou sehnat nejvýhodnější letenky do vaší vytoužené destinace.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete Čedok jednoduše kontaktovat 7 dní v týdnu a rádi vám pomohou vybrat ideální dovolenou.

Dopřejte si zasloužený odpočinek

Ať už chcete letět nebo jet autobusem, plánovat si dovolenou dlouho dopředu nebo vsadit na last minute, opalovat se na pláži Dominikánské republiky nebo strávit romantický víkend v Budapešti – Čedok vám splní jakékoli cestovatelské přání. Snad jen na zájezdy na Mars si budeme muset ještě chvíli počkat.

Dovolená u moře

Milovníci písečných pláží a teplého moře určitě zajásají z aktuální nabídky Čedok na léto 2018. Dovolená u moře může být vždy něčím speciální, ať už cestujete do tradičního Chorvatska nebo někam za exotikou. Poznání nových zvyků, chutí a míst vám spolehlivě zpestří celý pobyt a na zážitky budete vzpomínat ještě v zimě! CK Čedok vám vybere ideální dovolenou přesně na míru, včetně levných letenek.

Dovolená pro celou rodinu může vyjít poměrně draho. Abyste ušetřili, má pro vás Čedok last minute nabídky. Datum odletu může být sice už následující den, takže se může stát, že se budete balit opravdu v rychlosti, ale za slevu až 50 % to stojí.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Invia.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się zNeckermann.pl.

Podobné obchody

O Čedok

Plánujete dovolenou a máte rádi ve všem pořádek? Chcete si skutečně odpočinout a vůbec nic neřešit? Láká vás široká paleta dálných destinací, ale děsí vás představa toho, co vše budete muset zařídit? Nechte to na profesionálech z Čedoku! Mají dlouholeté zkušenosti se zařizováním kvalitní dovolené, kam si jen vzpomenete.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Čedok.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.