Čedok

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Čedok

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Čedok.

O obchodu Čedok

Čedok - záruka kvalitní dovolené

Cestovní kancelář Čedok působí na českém trhu již od roku 1920 a stále platí za jednu z nejspolehlivějších cestovních kanceláří na trhu. Čedok vám nabízí kromě pohodové dovolené na pláži také poznávací zájezdy v Česku i v zahraničí, pobytové zájezdy s vlastní dopravou, případně vám pomohou sehnat nejvýhodnější letenky do vaší vytoužené destinace.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete Čedok jednoduše kontaktovat 7 dní v týdnu a rádi vám pomohou vybrat ideální dovolenou.

Dopřejte si zasloužený odpočinek

Ať už chcete letět nebo jet autobusem, plánovat si dovolenou dlouho dopředu nebo vsadit na last minute, opalovat se na pláži Dominikánské republiky nebo strávit romantický víkend v Budapešti – Čedok vám splní jakékoli cestovatelské přání. Snad jen na zájezdy na Mars si budeme muset ještě chvíli počkat.

Dovolená u moře

Milovníci písečných pláží a teplého moře určitě zajásají z aktuální nabídky Čedok na léto 2018. Dovolená u moře může být vždy něčím speciální, ať už cestujete do tradičního Chorvatska nebo někam za exotikou. Poznání nových zvyků, chutí a míst vám spolehlivě zpestří celý pobyt a na zážitky budete vzpomínat ještě v zimě! CK Čedok vám vybere ideální dovolenou přesně na míru, včetně levných letenek.

Dovolená pro celou rodinu může vyjít poměrně draho. Abyste ušetřili, má pro vás Čedok last minute nabídky. Datum odletu může být sice už následující den, takže se může stát, že se budete balit opravdu v rychlosti, ale za slevu až 50 % to stojí.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Invia.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się zNeckermann.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Čedok

Plánujete dovolenou a máte rádi ve všem pořádek? Chcete si skutečně odpočinout a vůbec nic neřešit? Láká vás široká paleta dálných destinací, ale děsí vás představa toho, co vše budete muset zařídit? Nechte to na profesionálech z Čedoku! Mají dlouholeté zkušenosti se zařizováním kvalitní dovolené, kam si jen vzpomenete.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Čedok?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se