RIXO - cestovní pojištění

RIXO - cestovní pojištění

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě RIXO - cestovní pojištění

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu RIXO - cestovní pojištění.

Slevový kód RIXO - cestovní pojištění

Peníze zpět 7,5 % na vše v obchodě RIXO - cestovní pojištění

Platí do 23.07.2024

 
 

RIXO.cz je vyhledávač a srovnávač různých typů pojištění. Sjednejte si to nejvýhodnější cestovní pojištění s RIXO.cz a užijte...

Sleva na Rixo při nákupu přes Tipli

+ 7,5 % zpět z nákupu
 

Nakupte si na Rixo přes Tipli a z vaší objednávky získáte část peněz zpět.

Online kontrola pojistných smluv na RIXO - cestovní pojištění

+ 7,5 % zpět z nákupu
 

Zkontrolujte si online vaše pojistné smlouvy.

O obchodu RIXO - cestovní pojištění

Potřebujete sjednat pojištění, ale nebaví vás procházet nabídky jednotlivých pojišťoven a trávit hodiny vyhledáváním nejvýhodnější nabídky? Pak je srovnávač pojištění RIXO vaší záchranou. Společnost na trhu působí od roku 2018 a spolupracuje například s pojišťovnami Allianz, Uniqa, Direct, AXA, ČSOB Pojišťovna a dalšími. Jedná se o bezplatnou online pojišťovací službu, jejímž úkolem je porovnávat nabídky pojišťoven a pomoci vám najít přesně takovou, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Nejvýhodnější pojištění si poté rovnou můžete sjednat online na RIXO.cz v pohodlí vašeho domova.

Obrázek

Cestovní pojištění u RIXO

Na RIXO.cz si vyberete pojištění, které chcete vyhledat a porovnat. Pokud se zrovna chytáte do zahraničí, pak vás jistě zajímá sjednání cestovního pojištění. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit základní údaje o vaší cestě a doplnit, zda si chcete připojistit rizikové sporty, zimní sporty, zavazadla nebo asistenci u vozidla. Po zadání zmíněných údajů se vám ihned zobrazí nejvýhodnější nabídky. V případě, že si jednu z variant vyberete, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“, cestovní pojištění zaplatit a máte hotovo.

Jaká další pojištění srovnávač RIXO nabízí

Stáhněte si RIXO aplikaci

Abyste měli informace o všech svých pojištění vždy po ruce, není nic jednoduššího než si stáhnout mobilní aplikaci RIXO do telefonu. Tak budete mít své pojistné smlouvy přehledně uložené a v případě potřeby vám postačí pár kliknutí, abyste si zjistili vše potřebné. Nemusíte se o nic starat, protože vás na všechny důležité termíny upozorní a RIXO bude hlídat pojištění za vás. Aplikaci si můžete stáhnout prostřednictvím Google Play nebo App Store.

Obrázek

Jak lze obchod RIXO.cz kontaktovat

V případě dotazů můžete kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle +420 233 089 233 nebo e-mailem na adrese info@rixo.cz. Obchod RIXO.cz navíc můžete sledovat na Facebooku nebo Instagramu, aby vám již neunikly žádné novinky.

Nakupte levněji s Tipli cashbackem

Šetřete s Tipli.cz. Nakupujte s cashback portálem a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte. V obchodě Scandishop.cz tak můžete ušetřit až 7,5 % z částky za váš nákup.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O RIXO - cestovní pojištění

RIXO.cz je vyhledávač a srovnávač různých typů pojištění. Sjednejte si to nejvýhodnější cestovní pojištění s RIXO.cz a užijte si vaši zahraniční dovolenou v klidu a pohodě. Mezi další pojištění, která si můžete na stránkách vyhledat, patří životní, odpovědnosti, majetku a vozidla. Na RIXO.cz si pojištění nejenom vyhledáte a porovnáte, ale rovnou si ho můžete i sjednat.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě RIXO - cestovní pojištění?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se