Feedo.cz

Přivítejte nového člena své rodiny s plnou parádou! Feedo je populární e-shop zaměřený na maminky, mateřství a péči o miminko už od jeho narození. Ať už sháníte těhotenské a kojenecké oblečení, vhodnou výživu nebo bezpečné autosedačky a kočárky. S Feedo se nemusíte vůbec ničeho bát, protože vás budou jistit za každých okolností.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Jana Mitizková Je to zaujímavé, že to funguje. Nie je to také strašné. Celkom sa mi darí v tom…
Růžena Pěchová Dobrý den.vážení přátelé.Tipli je skvělý a ohromný obchod,kde si můžete…

O obchodu Feedo.cz

Přivítejte nového člena své rodiny s plnou parádou! Feedo je populární e-shop zaměřený na maminky, mateřství a péči o miminko už od jeho narození. Ať už sháníte těhotenské a kojenecké oblečení, vhodnou výživu nebo bezpečné autosedačky a kočárky. S Feedo se nemusíte vůbec ničeho bát, protože vás budou jistit za každých okolností.

Dopřejte svému miminku jen to nejlepší

Narození miminka je vždy událost, ale víte, jak se na ni připravit a co všechno budete nezbytně potřebovat pro správnou péči o sebe i to maličké? Začtěte se do Feedo blogu a nenechte nic náhodě. Všechny potřebné pomůcky a potřeby potom najdete přímo v jejich obchodě. A při nákupu nad 999 Kč máte dopravu až domů úplně zdarma!

Všechno, co si vaše děťátko může přát

Feedo e-shop prodává kompletní sortiment pro vaše děťátko. Koupit můžete věci pro miminka jako jsou pleny, kojenecké mléko, kojeneckou výživu, oblečení, prostředky pro ulehčení kojení a mnoho dalších chytrých pomůcek. Pro ty starší děti můžete zakoupit hračky, kočárky, autosedačky nebo dětské postýlky. Nicméně Feedo myslí i na maminky, kterým nabízí široký výběr doplňků do domácnosti a nejrůznější kosmetiky.

Kvalitní produkty osvědčených značek

Dopřejte svým dětem tu nejvyšší kvalitu na trhu. Pro Feedo je kvalita prodávaných produktů na prvním místě, proto nabízí zboží těch nejznámějších značek Pampers, Nestle Beba, Sunar, Philips Avent, Lego Duplo a Hami. U kojenecké výživy vidíte přehledně složení, dávkování, návod na přípravu, včetně videonávodu a důležitých rad. U všech produktů se můžete inspirovat hodnocením ostatních uživatelů. Jednoduše tak vyberete přesně to, co bude pro vašeho malého ideální.

Kiido – to je dětský bazar od Feedo

Feedo má veškeré zboží ve výprodeji na jedné stránce, čímž vám usnadní rozhodování. Feedo bazar, to je další možnost, jak získat kvalitní zboží za výprodejové ceny. Jako záruka spolehlivého nákupu slouží garance spokojenosti a certifikát Ověřeno zákazníky. V případě jakéhokoliv dotazu jim můžete zavolat nebo napsat a určitě vám jejich zákaznický servis ochotně poradí.

Podobné obchody

Recenze Feedo.cz

Denisa Káňová 14.08.2017

Rychlé dodání a dárky, které moc potěšili. Feedo určitě doporučuji

Články

Feedo.cz: Získejte 3x voucher v hodnotě 750 Kč

Ve solupráci s nejoblíbenějším maminkovským portálem Feedo.cz jsme přichystali soutěž o 3x...
10.7.2017 Zobrazit článek

NOVINKA: Přidali jsme Feedo.cz!

Je to kluk! Nebo holka? Vítání nového člena rodiny je vždy velká událost! Ale kde sehnat vše, co...
27.6.2017 Zobrazit článek

Cashback nabídky

Peníze zpět z nákupu 6 %
Produkty Kiido 6 %
Ostatní produkty 1,2 %
Zobrazit všechny nabídky

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zjistěte, jak Tipli funguje