Eyerim

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Eyerim slevový kód

E-shop nabízí širokou nabídku brýlí, kde si mohou vybírat muži i ženy. Díky obchodu si můžete brýle vybrat z pohodlí domova, aniž byste chodili do kamenných prodejen a při nákupu můžete využít slevový kód. Na e-shopu naleznete sluneční brýle, klasické brýle a také brýle s dioptriemi. Vybírat v tomto obchodě můžete i tehdy, když máte předpis od lékaře na brýle, jelikož v obchodě vám dioptrické brýle přizpůsobí vašim potřebám. Eyerim slevový kód vám navíc umožní nakoupit brýle mnohem levněji.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Eyerim

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Eyerim.

Slevový kód Eyerim

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Eyerim

Platí do 01.12.2023

 
   

E-shop nabízí širokou nabídku brýlí, kde si mohou vybírat muži i ženy. Díky obchodu si můžete brýle vybrat z pohodlí domova, aniž byste...

-15 %

Vánoční 15% sleva na všechno!

Platí do 31.12.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu

Užijte si vánoční radost s naší 15% slevou na všechno!

AFFXMAS15
-15 %

15% sleva na všechno

Platí do 31.12.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu

Užijte si 15% slevu na veškeré zboží!

15EYERIM

Outlet Eyerim: Slevy až 50 % na vybrané brýle

Platí do 31.12.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu

Ušetřete až 50 % v obchodě Eyerim.

Sleva Eyerim až 23 % na vybrané lyžařské brýle

+ 2,5 % zpět z nákupu

Ušetřete při nákupu vybraných Eyerim lyžařských brýlí až 23 %. Při nákupu není potřeba zadávat kód nebo kupon v košíku obchodu. více

Dámské sluneční brýle již od 499 Kč

Platí do 31.12.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Kupte dámské sluneční brýle za skvělé ceny.

Doprava zdarma nad 1 700 Kč

Platí do 31.12.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu

Nakupujte dioptrické, lyžařské, nebo sluneční brýle na Eyerim s dopravou zdarma.

Brýle na počítač s filtrem modrého světla

Platí do 31.12.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Kupte si brýle na počítač s filtrem modrého světla na Eyerim.cz.

Eyerim slevový kód na nové brýle

Na tomto e-shopu si mohou vybírat ženy i muži brýle. V tomto e-shopu mají obrovský výběr, takže by nikdo neměl mít problém s tím, najít si brýle podle svého stylu. V obchodě nabízí mimo jiné kousky i od značek BOSS, Michael Kors, Dolce & Gabbana, Prada, Ralph Lauren, Versace, Giorgio Armani či Vogue. Při nákupu můžete uplatnit Eyerim slevový kód a poté získáte slevu na celou objednávku. Najdete zde brýle vhodné pro každou příležitost – od slušivých dioptrických přes trendy sluneční až k praktickým lyžařským.

Obrázek

Jak ušetřit s Eyerim.cz slevovými kódy a kupony

Už při první návštěvě obchodu na vás vyskočí okénko s tím, že vám e-shop nabízí slevový kód na váš 1. nákup. Abyste slevu získali, vyplňte váš e-mail, kam vám sleva dorazí. Pokud byste tuto slevu nestihli využít, přihlaste se k odběru newsletteru a získáte za to uvítací slevu na váš e-mail.

Většinou se jedná o slevové kódy nebo slevové kupony. Dále lze ušetřit tak, že se podíváte na nabídku brýlí v kategorii "Totální výprodej" nebo "Outlet". V těchto kategoriích jsou totiž brýle s velikou slevou. Pokud si nakoupíte nad určitou částku, získáte dopravu zdarma.

Při kontrole tohoto obchodu můžete na jeho stránkách často narazit například na eyerim sleva 20, eyerim sleva 30 nebo eyerim sleva 15. Tyto slevy pořádá obchod čas od času na určité kategorie. Jakmile si tedy budete v e-shopu vybírat zboží, může na vás tato sleva vyskočit a společně s ní i slevový kód, díky kterému získáte levnější objednávku. Dané slevy jsou vždy výrazně označeny, aby je nakupující nepřehlédli. 

Jak získat slevový kupon Eyerim

Slevový kupon může zákazník získat tak, že bude pravidelně kontrolovat profil obchodu na Tipli. Zde se totiž může slevový kupon, slevový kód nebo jiná výhodná nabídka objevit kdykoliv. Dále je dobré pravidelně kontrolovat hlavní stránku tohoto obchodu. S jistotou získáte slevový kupon od obchodu hned poté, co se zaregistrujete k odběru newsletteru.

Eyerim sleva – výprodeje, Black Friday

Obchod má na svých webových stránkách kategorie, v nichž si mohou zákazníci vybírat z různých slev a akčních nabídek. Například v kategorii "Totální výprodej" jsou brýle, které jsou zlevněné až o polovinu. Zákazníci, kteří shání nové brýle, jistě ocení to, že se obchod účastní nákupní akce s názvem Black Friday. 

Eyerim Black Friday se koná po celý rok na stránkách tohoto e-shopu. Díky tomu si mohou nakupující vybrat brýle s velikou slevou a ušetřit při nákupu nových brýlí. Při Black Friday mohou zákazníci vybírat zboží levněji, pokud využijí slevový kupon.

Obchod nabízí dioptrické brýle, sluneční brýle, brýle na počítač nebo i na sport

Jestliže sháníte brýle a jste hodně vybíraví, tak se určitě podívejte do tohoto obchodu. V tomto obchodě naleznete brýle dioptrické, které si můžete objednat i ve chvíli, kdy máte předpis od lékaře. V obchodě si totiž poradí i s lékařským poukazem a brýle vám přizpůsobí tomu, jak potřebujete. Dále si můžete vybírat dioptrické brýle i bez poukazu, sluneční brýle, brýle na počítač či brýle, které jsou určené ke sportu. Příkladem mohou být kvalitní lyžařské brýle, které jsou na horách potřeba nejen pro ochranu zraku. 

Brýle si mohou v e-shopu vybírat muži i ženy a skvělé na obchodě je to, že obsahuje velké množství filtrů. Protože má obchod opravdu bohatou nabídku, tak si díky těmto filtrům nemusíte prohlížet všechny brýle, ale pouze ty, které si vyfiltrujete. S výběrem brýlí od tohoto internetového obchodu vám pomůže i virtuální zkoušení brýlí.

Pro více náročné uživatele je zde možnost si nastavit vše, co na brýlích chtějí. Zároveň si mohou zákazníci vybírat z velmi známých značek, jako je například: Guess, Prada, Polaroid, Tommy Hilfiger, Jimmy Choo a mnoho dalších. V obchodě lze vybírat z těchto kategorií:

 • dioptrické brýle
 • sluneční brýle
 • brýle na počítač
 • eyerim collection
 • sportovní brýle
Obrázek

Proč nakupovat v obchodě Eyerim

Obchod je skvělý pro nakupující, kteří by si rádi vybrali brýle z domova. Díky tomu, že e-shop nabízí virtuální zkoušení brýlí a také nabízí aplikaci Eyerim Lens Scan, která načte údaje přímo z vašich současných brýlí, tak si můžete jednoduše vše vyzkoušet online a poté si už jen vybírat ze široké nabídky brýlí od tohoto obchodu. Na e-shopu si můžete vybírat dioptrické brýle i tehdy, pokud máte lékařský předpis. 

Aplikaci Eyerim Lens Scan si může stáhnout každý. Uživatelé mobilních telefonů s Android mohou aplikaci stáhnout na Google Play. Nejprve si stáhněte aplikaci do telefonu a poté spárujte aplikaci s vaším počítačem. Poté naskenujte své dioptrické brýle a také svůj obličej s pomocí vašeho telefonu. Vybírání nových brýlí tímto způsobem provádějte jen tehdy, pokud nepotřebujete nový předpis, který by měl jiné údaje. Jestliže máte vaše brýle nové a nepotřebujete jiné dioptrie, můžete si další brýle vybrat s pomocí Eyerim Lens Scan.

Další výhodou tohoto e-shopu je to, že si zde lze vybírat z různých druhů brýlí. Aby zákazníci mohli ušetřit při nakupování, připravil si pro ně obchod kategorie, kde jsou kousky se slevou a také je veliká výhoda v tom, že na každou objednávku je doprava zdarma. Přehledně rozdělený obchod s možností nastavení různých filtrů usnadní vyhledávání úplně všem. Obchod je také výhodný pro ty, kteří mají rádi levnější nakupování, obchod totiž často nabízí slevový kupon nebo slevový kód.

Eyerim reklamace

V případě, že byste rádi uplatnili reklamaci na nějaký produkt, můžete kontaktovat zákaznický servis tohoto obchodu. Na využití záruky máte 2 roky od zakoupení produktu. O tom, že chcete nějaké zboží vrátit, můžete obchod informovat například na adrese e-mailu: kontak@eyerim.cz. Zde jim sdělte číslo vaší objednávky, název modelu produktu, popis vady nebo poškození a pokud budete posílat e-mail, můžete přiložit fotografii poškození.

Obchod vás vyrozumí o tom, jak dále postupovat, ale pokud vám bude reklamace uznána, zabalte zboží a odešlete jej na adresu: Expandeco - EYERIM, Tř. 3 května 910, 763 02 Zlín-Malenovice, Česká republikaReklamace bude vyřízena tím způsobem, že vám budou odeslány nové / opravené produkty nebo vám obchod vrátí peníze. 

Eyerim vrácení zboží

Jestliže nepotřebujete zboží reklamovat, ale rádi byste jej pouze vrátili, tak můžete. Informujte o této skutečnosti obchod například e-mailem a poté zboží opatrně zabalte. Do balíčku přibalte také vyplněný a vytisknutý formulář pro vrácení zboží. Následně odešlete produkt na tuto adresu: Expandeco - EYERIM, Tř. 3 května 910, 763 02 Zlín-Malenovice, Česká republika. Pokud byste netušili, jak zboží správně vrátit, vyzkoušejte si průvodce vrácením zboží, který vás provede jednotlivými kroky a vrácení zboží od obchodu vám velmi usnadní.

Eyerim recenze a blog

I při nošení brýlí je potřeba dodržovat určité postupy. Mnoho lidí například netuší, jak se o brýle správně starat a nečistí je dobře. V takové chvíli mohou brýle nenávratně poškodit a pořizování nových brýlí nepatří mezi ty levnější záležitosti. Na Eyerim blogu nalezne člověk mnoho rad a tipů, jak se správně o brýle starat a také zde narazí na články, které jsou plné hodnotných informací, jenž se mohou hodit do života každého člověka. 

E-shop recenze naleznete primárně na sociálních sítích, kam lidé přidávají své fotografie s brýlemi nebo se občas zmíní i o tom, jak jsou s nákupem spokojení. Pokud byste si chtěli přečíst zpětnou vazbu a Eyerim recenze, podívejte se na sociální sítě tohoto obchodu, jako je třeba Facebook či Instagram.

Eyerim slevové kódy, které jste zmeškali

23% sleva na vše

26.11.2023

Slevový kód - 23% sleva na lyžařské brýle na Eyerim

30.11.2023

23 % sleva při nákupu nad 3700 Kč

26.11.2023

23 % sleva na obruby spolu s čočkami

26.11.2023

23% sleva na rámy s čočkami

26.11.2023

23% sleva při objednávce nad 3 700 Kč

26.11.2023

Kupte rámy s čočkami se slevou 20 % nad 1560 Kč!

30.09.2023

Slevový kód Eyerim 20 % na všechny brýle

26.08.2023

Slevy Eyerim až 42 % na vybrané sluneční brýle

30.09.2023

Slevy Eyerim až 41 % na vybrané lyžařské brýle

31.07.2023

Jak uplatnit Eyerim slevový kód

Pokud netušíte, jak využít kód Eyerim, podívejte se na tento návod. Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu uplatnit. Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete kupon. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Vyberte si zboží a vložte si jej do košíku. Poté přejděte k objednávce v e-shopu Eyerim a zadejte slevový kód do kolonky s názvem "Sem vložte svůj slevový kód", následně už klikněte pouze na "Použít". Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem.

Obrázek

Pokud vám nepůjde slevový kód Eyerim uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že platnost kuponu již vypršela, a proto vám nepůjde slevový kód uplatnit. Některé slevové kódy lze uplatnit pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního slevového kódu Eyerim je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Eyerim?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se