Aktuální letáky a letáky na příští týden Lidl

Archiv letáků

Lidl leták informace

Všechny platné Lidl letáky na jednom místě! Lidl rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Nejčastěji leták dorazí ve čtvrtek nebo pátek. Lidl letáky platí většinou od pondělí do neděle. Změny bývají o státních svátcích. Letáky jsou tematicky stylizované podle akčního týdne, který právě probíhá (italský týden, francouzský týden, český týden nebo oblíbený retro týden).

Kromě letáků Lidl nepravidelně vydává i tematické katalogy například na vánoční zboží. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Lidl leták online.

Lidl - historie a vývoj obchodu

Lidl je oblíbený řetězec supermarketů někdy označovaných jako diskonty. Působí takřka ve 30 státech hlavně v Evropě a USA. Nejúspěšnější je řetězec v Evropské unii. V domovském Německu má přes 3.300 obchodů, v sousední Francii pak překračuje 1.500 prodejen. V Česku je to aktuálně 231 poboček Lidl a jejich počet je poměrně stabilní. Podívejte se, kde najdete svoji nejbližší prodejnu a Lidl otevírací dobu.

Lidl patří společnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, která mimo jiné provozuje i řetězec hypermarketů Kaufland. Počátky firmy spadají do roku 1930, kdy jí založil německý obchodník Josef Schwarz, později ji převzal jeho syn Dieter Schwarz, který je dnes nejbohatším Němcem.

V České republice začínal Lídl v roce 2003. Měl pouhých 13 prodejen. Expanze byla rychlá a v roce 2005 už stálo 124 prodejen. Na konci roku se začal počet prodejen ustalovat kolem čísla 216. I dnes jsou otevírány nové pobočky, nebo rušeny staré, ale už jsou to jenom jednotky prodejen ročně. Nejnovější Lidl byl otevřen 16. října 2017 v centru města Most. Mnohem častěji jsou modernizovány nebo rozšiřovány stávající obchody.

Lidl shop - exkluzivní nabídka spotřebního zboží

V roce 2017 spustil Lidl v České republice Lidl shop, ve kterém zákazníci nakoupí spotřební zboží. Potraviny v Lidl shopu zatím objednat nejdou. Spotřební zboží, jako například oblečení nebo potřeby do domácnosti, z Lidl letáku je na Lidl eshop dostupné už týden před platností aktuálního Lidl letáku. My jsme nákup v Lidl eshopu vyzkoušeli. Přečtěte si, na co si dát při nákupu v Lidl e-shopu pozor.

Lidl - nabídka zboží za nejlepší ceny

Lidl nabízí širokou nabídku čerstvých potravin a spotřebního zboží. Jako diskont se snaží nabídnout nejlepší ceny na trhu. Přitom si ale zakládá na kvalitě. Například zelenina z Lidlu patří mezi opravdu vyhlášené svou kvalitou a čerstvostí. Lidl má celou řadu svých vlastních privátních značek (Argus, Bluedino, Cien, Pikot, Pilos, atd.), které nabízí dobrý poměr cena/kvalita. Na rozdíl od jiných supermarketů nabízí také více výrobků z domovského Německa. V regálech Lidlu však najdete i mnoho českého zboží. Pověstná je například podpora českých vinařů a to i těch menších. Vína z malých lokálních vinařství se v Lidlu objevují často i jenom sezóně, protože malá vinařství třeba ani nemají dost láhví, které by mohly řetězci nabídnout. Pokud chcete pořídit zboží za akční ceny, mrkněte se na Lidl akce.

Lidl získal mnohá ocenění jako například obchodník roku , diskont roku nebo cena veřejnosti v soutěží Moneta bank obchodník roku. Není se proto čemu divit, že spokojení zákazníci nedají na svůj Lidl dopustit a s napětím očekávají nové Lidl akční letáky. Aktuální Lidl leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Všechny zákazníky supermarketu Lidl by mohl zajímat rovněž aktuální leták Billa či nabídka letáků Tesco. Mrkněte také, ve kterých obchode nabízí Tipli službu cashback a ušetřete ještě víc!

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Lidl.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.