Lidl akutální letáky na příští týden

Archiv letáků

Lidl leták informace

Všechny platné Lidl letáky na jednom místě! Lidl rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Nejčastěji leták dorazí ve čtvrtek nebo pátek. Lidl letáky platí většinou od pondělí do neděle. Změny bývají o státních svátcích. Letáky jsou tematicky stylizované podle akčního týdne, který právě probíhá (italský týden, francouzský týden, český týden nebo oblíbený retro týden).

Kromě letáků Lidl nepravidelně vydává i tematické katalogy například na vánoční zboží. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Lidl leták online. Pro porovnání akčních nabídek se podívejte na Kupi Lidl letáky.

Zajímají vás všechny slevy a akce, které nabízejí ostatní obchody? Tipli.cz vám nabízí pravidelně aktualizovanou nabídku nejnovějších letáků v Česku, tak je nezmeškejte. 

Lidl - historie a vývoj obchodu

Lidl je oblíbený řetězec supermarketů někdy označovaných jako diskonty. Působí takřka ve 30 státech hlavně v Evropě a USA. Nejúspěšnější je řetězec v Evropské unii. V domovském Německu má přes 3 300 obchodů, v sousední Francii pak počet přesahuje 1 500 prodejen. V Česku je to aktuálně 231 poboček Lidl a jejich počet je poměrně stabilní.

Lidl patří společnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, která mimo jiné provozuje i řetězec hypermarketů Kaufland. Počátky firmy spadají do roku 1930, kdy ji založil německý obchodník Josef Schwarz, a později ji převzal jeho syn Dieter Schwarz, který je dnes nejbohatším Němcem.

V České republice začínal Lidl v roce 2003. Měl pouhých 13 prodejen. Expanze byla rychlá a v roce 2005 už stálo 124 prodejen. Na konci roku se začal počet prodejen ustalovat kolem čísla 216. I dnes jsou otevírány nové pobočky, případně modernizovány či rozšiřovány prodejny stávající. Pobočky, které budou procházet takovou úpravou, zpravidla čeká Lidl mega výprodej, kde nakoupíte spotřební zboží za nejnižší možné ceny.

Lidl prodejny

Oblíbený řetězec má spoustu prodejen po celé České republice. Najdete je v každém krajském městě, kde má Lidl vždy minimálně dvě pobočky, ale i ve všech větších městech. Jen v Praze má nyní Lidl již 31 prodejen. V Brně pak můžete navštívit hned 12 Lidl prodejen a v Ostravě 7. Více poboček však najdete také v Plzni, Liberci, Olomouci nebo třeba Hradci Králové. Otevírací doba prodejen bývá od 7 do 20 h. V některých případech dokonce do 21 h. Využijte Lidl výprodej  a navštivte jednu z poboček již dnes!

Lidl shop - exkluzivní nabídka spotřebního zboží

V roce 2017 spustil Lidl v České republice Lidl shop, ve kterém zákazníci nakoupí spotřební zboží. Potraviny v Lidl shopu zatím objednat nejdou. Spotřební zboží z Lidl letáku, jako je například oblečení nebo potřeby do domácnosti, je na Lidl e-shopu dostupné už týden před platností aktuálního Lidl letáku. Nakupujte na Lidl e-shopu přes Tipli a objevte  slevové kupony Lidl. Využijte Lidl shop výprodej a nakupte oblíbené Lidl značky online ještě dnes. My jsme nákup v Lidl e-shopu vyzkoušeli a můžeme vám poradit, na co si dát při nákupu v Lidl e-shopu pozor

Lidl - nabídka zboží za nejlepší ceny

Lidl nabízí širokou nabídku čerstvých potravin a spotřebního zboží. Jako diskont se snaží nabídnout nejlepší ceny na trhu. Přitom si ale zakládá na kvalitě. Například zelenina z Lidlu patří mezi opravdu vyhlášené svou kvalitou a čerstvostí. Mezi oblíbené produkty ale patří také pivo, vejce nebo mléko z Lidlu. Řetězec má celou řadu svých vlastních privátních značek (Argus, Bluedino, Cien, Pikot, Pilos, atd.), které najdete jak mezi potravinami, drogerií, tak i mezi sportovními potřebami a které nabízí dobrý poměr cena/kvalita. Na rozdíl od jiných supermarketů nabízí také více výrobků z domovského Německa. V regálech Lidlu však najdete i mnoho českého zboží. Pověstná je například podpora českých vinařů, a to i těch menších. Vína z malých lokálních vinařství se v Lidlu objevují často i jenom sezónně, protože malá vinařství třeba ani nemají dost láhví, které by mohla řetězci nabídnout. Pokud chcete pořídit zboží za akční ceny, mrkněte se na Lidl akce.

Kvalita na prvním místě

Vzhledem k tomu, že až 80 % sortimentu tvoří privátní značky, má Lidl více času i prostředků, aby se věnoval kvalitě produktů. Lidl velmi úzce spolupracuje s dodavateli a pravidelně kontroluje standard výrobků. Důvěryhodné certifikační organizace jsou transparentní a dbají na udržitelném způsobu získávání surovin. Díky tomu výrobky se výrobky Lidl mohou pyšnit certifikáty jako jsou například  EU Bio, OEKO-TEX či EcoVero.

Lidl získal mnohá ocenění jako například obchodník roku , diskont roku nebo cena veřejnosti v soutěží Moneta bank obchodník roku. Není se proto čemu divit, že spokojení zákazníci nedají na svůj Lidl dopustit a s napětím očekávají nové Lidl akční letáky. Aktuální Lidl leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Všechny zákazníky supermarketu Lidl by mohl zajímat rovněž aktuální leták Billa či nabídka letáků Tesco. Mrkněte také na letáky dalších obchodů, nebo na obchody, ve kterých obchodech nabízí Tipli službu cashback, a ušetřete ještě víc!

Společně pomáháme potřebným

Pokud patří Lidl mezi Vaše oblíbené obchody, jistě jste zaregistrovali, že pravidelně probíhá sbírka Srdce dětem. Sbírka probíhá ve spolupráci s organizací Život dětem a pomáhá zlepšit kvalitu života nemocných dětí. Jen za rok 2019 se díky zákazníkům Lidlu podařilo na tuto obecně prospěšnou sbírku vybrat úctyhodných 38 000 000 Kč. 

Další prostředek, kterým se Lidl snaží pomáhat lidem v nouzi, je Potravinová sbírka. Do této sbírky se pravidelně zapojují velké řetězce obchodů. Pomáháme především my, zákazníci. Potraviny, které zákazníci nakoupí a darují do sbírky, putují k potřebným. Matky samoživitelky, senioři či děti z dětských domovů tuto pomoc velmi oceňují.

Rákovníčkova hřiště - projekt, který trval v letech 2012-2019. Cílem projektu bylo rozšířit možnosti pro trávení volného času. Za celou dobu bylo vybudováno 100 dětských hřišť, které pravidelně vykouzlí úsměv na tváří předškolákům i školákům. Hřiště přispívají k tomu, aby děti trávili více času venku se svými vrstevníky a na čerstvém vzduchu. Rozvíjí si tak fyzické dovednosti a tráví svůj volný čas plnohodnotně.   

Lidl dárková karta

Nevíte si rady s dárkem? Řetězec nabízí možnost zakoupení dárkové karty, a to v hodnotě 250 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč. Karta má platnost 12 měsíců a lze ji využívat opakovaně. Není tedy potřeba utratit celou částku při jednom nákupu, ale lze s ní platit až do vyčerpání její hodnoty. Je možné ji využít ve všech prodejnách Lidl po celé České republice, nelze ji však využít na Lidl e-shopu.

Dárková karta je skvělá volba, když si nejste jistí, čím konkrétním potěšit. Obdarovaný si může vybrat ze široké nabídky kvalitních a cenově dostupných produktů, které Lidl nabízí. Od oblečení přes doplňky do bytu až po nábytek a malé domácí spotřebiče.

Podobné obchody jako Lidl s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  2,86 % zpět z ceny nákupu v obchodě Lidl-shop.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se