Aktuální letáky a letáky na příští týden Tesco

Kupa výhod a radost z dobrých věcí s Tesco Clubcard

Každý rád využije nabídky chutných a kvalitních potravin za výhodné ceny. Mějte radost z dobrých věcí a nakupujte v Tescu ještě levněji díky zákaznickému programu Clubcard. Čtěte dál a zjistěte, jaké výhody a další slevy vám nákup s touto kartou přinese!

Archiv letáků

Tesco leták informace

Všechny platné Tesco letáky na jednom místě! Tesco vydává letáky pravidelně 1x týdně. Tesco letáky platí většinou od středy do úterý. Tesco vydává samostatné letáky pro velké hypermarkety, malé hypermarkety, supermarkety a obchodní dům MY.

Kromě letáků Tesco nepravidelně vydává i tematické katalogy, které se vztahují k aktuálnímu období. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Tesco leták online.

Tesco - historie a vývoj obchodu

Tesco je britský obchodní řetězec, který kromě potravin nabízí i spotřební zboží, pohonné hmoty nebo finanční a telekomunikační služby. Tesco působí ve dvanácti zemích Evropy a Asie. Ve Velké Británii je v současné době Tesco největším obchodním řetězcem. S Tesco otevírací dobou budete spokojeni. Jsou tu pro své zákazníky od rána do noci.

Společnost byla založena roku 1919 židovským obchodníkem Jackem Cohenem. Na českém trhu se firma objevila v roce 1996 a nyní v České republice provozuje hypermarkety, supermarkety, Tesco Extra, Tesco Expres, obchodní domy a čerpací stanice. Kromě čerstvých potravin v obchodech Tesco najdete drogerii, elektro, hračky, domácí potřeby nebo oblečení. Akční ceny produktů najdete na akčním letáku Tesco, na který jste si již určitě zvykli stejně tak, jako na letákovou nabídku Kaufland, letáky Billa či novinky v letáku Albert.

Tesco - privátní značky za super cenu

Tesco jako první zavedlo svou privátní značku. Nyní můžeme v obchodech najít celou řadu privátních značek jako jsou Tesco Value, Tesco Finest*, F&F a další. Tesco Value obsahuje zboží s nejnižší cenou. Pod Tesco Finest* se řadí produkty nejvyšší kvality, jako například vyhlášená vína nebo čokolády s vysokým podílem kakaa. F&F pod sebou ukrývá dámské, pánské a dětské oblečení, které je možné pořídit za skvělé ceny.

Tesco - kvalitní služby pro zákazníky

Díky službě Tesco online umožňuje nákup i přes internet přes Tesco eshop. Po objednání si můžete nákup vyzvednout na výdejním místě nebo si ho nechat zavést až domů. Dále Tesco nabízí finanční a mobilní služby. Nakupovat tak můžete na splátky nebo si u Tesca můžete zařídit hotovostní půjčku. Společnost také svým zákazníkům poskytuje předplacenou kartu Tesco Mobile.

Tesco má také svůj program pro věrné zákazníky. Za každých utracených 10 Kč získáte jeden bod při použití karty Tesco Clubcard při placení. Body pak můžete vyměnit za Clubcard poukázky a slevové kupóny.

Nadační fond Tesco

V roce 2009 řetězec založil Nadační fond Tesco, který podporuje neziskové organizace. Posledním projektem Nadačního programu byl program Vy rozhodujete, my pomáháme zaměřený na podporu lokálních neziskových a příspěvkových organizací. Zákazníci Tesca vybrali 270 projektů, které společnost podpořila grantem ve výši 30 000 korun.