Rentalcars.com

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Rentalcars.com

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Rentalcars.com.

Slevový kód Rentalcars.com

Peníze zpět až 5 % na vše v obchodě Rentalcars.com

Platí do 26.05.2024

 
 

Rentalcars je levná půjčovna aut, která působí téměř po celém světě. Tuto půjčovnu...

Rentalcars slevy až 15% za odběr newsletteru

+ 5 % zpět z nákupu

Ušetřete až 15% v obchodě Rentalcars.com.

O obchodu Rentalcars.com

Zapůjčení automobilu dává svobodu k dalšímu poznávání. Díky Rentalcars naleznete ten správný vůz za vynikající cenu, kdekoliv zrovna trávíte dovolenou. Na stránkách Rentalcars.com jen vyhledáte požadovaný automobil, získáte potřebné smlouvy a rezervujete si auto podle svého přání i s případnými nadstandardními službami. Zapůjčení automobilu nikdy nebylo snazší.

Rentalcars půjčovna aut

Autopůjčovna Rentalcars.com: Pronájem auta v zahraničí

Půjčení auta na cestování ještě nikdy nebylo jednodušší. Stačí zvolit město vašeho pobytu kdekoli ve světě, datum vyzvednutí a vrácení a v místě vaší destinace bude čekat automobil podle vašeho gusta za tu nejvýhodnější cenu. U každého vozidla a provozovatele naleznete kromě detailních informací a fotografií rovněž recenze ostatních zákazníku, jež přehledně mapující kvalitu nabízených služeb.

Rentalcars recenze

Před rezervací se podívejte na recenze a praktické zkušenosti dřívějších zákazníků. Na webu Rentalcars.com najdete více než 3,5 milionu feedbacků lidí z celého světa. Můžete si tak být jisti, že si skutečně vybíráte z nejprověřenějších nabídek.

Pronájem vozů snadno a rychle

Jelikož Rentalcars.com spolupracuje s více než 900 společnostmi ve 160 zemích, jsou schopni vždy najít správné auto na správném místě a za správnou cenu. Spolupracují se značkami jako Hertz, Avis, Europcar, Alamo nebo Enterprise. Jedinou komplikací by mohla být skutečnost, že půjčovny automobilů často dávají požadavek na věk řidiče mezi 21 a 70 lety.

Jak rezervovat auto?

 1. Zadejte místo vyzvednutí - na hlavní stránce Rentalcars.com zadejte do tabulky vyhledávání místo, kde si chcete vůz vyzvednout.
 2. Datum vyzvednutí a vrácení - zadejte přesný den a hodinu, kdy si budete chtít vůz vyzvednout a potom vrátit.
 3. Potvrzení věku - zaškrtněte kolonku potvrzení požadovaného věku, pokud tomu váš věk odpovídá. Potvrďte vyhledávání.
 4. Výběr typu vozu - v horní liště se vám nyní objeví různé typy vozů, které si můžete pronajmout. Volit můžete od malých ekonomických aut až po vozidla prémiové třídy a SUV.
 5. Filtrování požadavků - v levé postranní liště můžete jednotlivé automobily dále filtrovat podle dodavatele a jeho hodnocení, podle umístění půjčovny, palivových možností vozu, počtu pasažérů nebo požadované zálohy na půjčení.
 6. Vyberte si autopůjčovnu - po vyfiltování vašich požadavků se vám zobrazí dostupné autopůjčovny v daném městě.
 7. Zvolte si vůz - kliknutím na vybranou autopůjčovnu se vám zobrazí všechna vozidla, která jsou v daném termínu k dispozici. Pak už je výběr konkrétního auta jen na vás.
Rentalcars výběr vozu

Většinu rezervací Rentalcars potvrzuje okamžitě, v ojedinělých případech do 48 hodin. Svou rezervaci můžete kontrolovat, změnit nebo doplnit údaje, případně zrušit v části „Spravovat rezervaci“ v pravém horním rohu stránky.

TIP: Než vyrazíte do ciziny, je třeba zařídit několik drobností. Už máte sjednáno cestovní pojištění?

Na co nezapomenout při převzetí vozu?

Jako hlavní řidič potřebujete v zásadě 3 věci:

 • Kreditní kartu s dostatečným finančním obnosem, abyste mohli uhradit zálohu za vůz. Mějte na paměti, že při příjezdu k vyzvednutí vozu zaplatíte i za všechny další řidiče a dodatečné vybavení, pokud jste si je sjednali.
 • Řidičský průkaz sk. B, který musíte vlastnit alespoň 2 roky.
 • Kupon Rentalcars.com k pronájmu, nebo eKupon v mobilní aplikaci.

Zrušení rezervace

V případě stornování více než 48 hodin před stanoveným datem začátku pronájmu vám bez problému vrátí všechny zaplacené peníze. Pokud jste však uhradili zálohu při rezervaci vozu, nedostanete tuto zálohu zpět.

Některé autopůjčovny si mohou stanovit zvláštní pravidla pro storno. Doporučujeme si pečlivě přečíst zásady pro zrušení rezervace, které naleznete ve smluvních podmínkách každé rezervace.

Kontakt

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoct s rezervací auta? Volejte na telefonní číslo +420 234 749 682. Zákaznická linka je k dispozici od pondělí do pátku v čase 9:00 až 17:00. Psát můžete také emailem prostřednictvím kontaktního formuláře na webové stránce společnosti.

Vyplatí se také sledovat novinky, které Rentalcars zveřejňuje na Facebooku nebo Instagramu.

Aplikace Rentalcars

Chcete mít všechny potřebné informace stále u sebe? Stáhněte si mobilní aplikaci Rentalcars a mějte přehled o aktuálních možnostech půjčení a výhodných nabídkách. Aplikace je k dispozici zdarma pro iPhone i Android.

Rentalcars aplikace

Speciální nabídky

S Rentalcars nikdy nešlápnete vedle, vždy máte garantovanou nejlepší cenu. Přihlaste se k odběru novinek na stránkách Rentalcars.com a žádná akce už vám neunikne. Můžete získat i další výhody v podobě vyšší kategorie vozu, možnosti uvedení dalších řidičů apod., a to zcela zdarma.

Půjčení auta ještě výhodněji

Nechcete utrácet víc, než je třeba? Tak nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete v obchodě Rentalcars až 5 % zpět z nákupu na účet. Umožněte sobě cestování bez hranic!

 • Tento eshop má svoji pobočku i na Slovensku, kde můžete též nakupovat s Tipli na Rentalcars.com.
 • Obchod Rentalcars.com najdete také v Polsku, i zde s Tipli nakoupíte výhodně.

Rentalcars.com slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 35 % na Rentalcars.com

24.01.2020

Recenze Rentalcars.com

Filip

12.10.2022 5.0

Skvělý obchod pro zprostředkování zapůjčení auta i lokálních poskytovatelů. Ceny se mohou lišit, ale za mě zatím obě zápůjčky proběhly v pořádku.

Stanislav J.

20.02.2019 5.0

Petra K.

27.11.2018 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Půjčte si auto levněji s Rentalcars promo code a ušetřete peníze

Rentalcars je levná půjčovna aut, která působí téměř po celém světě. Tuto půjčovnu aut můžete využít i na dovolené a při půjčení aut ušetřit. Pokud totiž uplatníte Rentalcars promo code, získáte slevu. Ať už jedete kamkoliv a budete si potřebovat půjčit auto, přejděte na stránky této společnosti přes Tipli, zarezervujte si půjčení auta a z vaší objednávky vám bude vrácena část peněz zpět. Každá sleva Rentalcars se vyplatí!

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Rentalcars.com v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Rentalcars.com?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se