Moje dílna

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Moje dílna slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Moje dílna

Platí do 17.09.2021

 
   

S internetovým obchodem Moje dílna kompletně vybavíte profesionální autoservis i svou soukromou dílnu. Vybírat můžete ze...

O obchodu Moje dílna

Jste kutil tělem i duší a ve vaší dílně trávíte spoustu volného času? Pak jistě souhlasíte, že každá správná dílna potřebuje prvotřídní vybavení. Internetový obchod Moje dílna vám přináší nabídku prvotřídního vybavení do dílny nebo autoservisu. Vybírat můžete ze široké nabídky nářadí, nástrojů a různých speciálních přípravků. Na e-shopu pořídíte veškeré vybavení autoservisů potřebné pro opravy a údržbu motorových vozidel jako například nástroje pro servis brzd, diagnostické přístroje a testery, pomůcky pro výměnu oleje, přípravky na motor a další.

Vybavení dílny i autoservisu 

Zařizujete vlastní dílnu, autoservis, sklad, nebo si jen chcete rozšířit soukromou výbavu nářadí? Obchod Moje dílna vám s tím pomůže. V nabídce e-shopu seženete prvotřídní nářadí pro všechny kutily a automechaniky. Mimo klasické nářadí, jako jsou například kleště, šroubováky, šrouby, matice a další, zde seženete také v vzduchotechniku, karosářské a motocyklové vybavení a nepřeberné množství spotřebního materiálu.

Moje dílna nářadí

Kamenná prodejna Brno 

Pokud si chcete nejprve veškeré zboží pečlivě prohlédnout, můžete navštívit kamennou prodejnu Moje dílna v Brně na adrese Vodařská 126/17. Otevřeno mají každý všední den od 8:00 do 17:00 a s výběrem toho pravého nářadí vám pomůže odborně vyškolený personál. 

Zákaznický servis Moje dílna

Nevíte si rady s on-line nákupem v internetovém obchodě Moje dílna? Neváhejte kontaktovat jejich zákaznický servis na telefonním čísle +420 530 514 840 nebo e-mailové adrese info@mojedilna.cz, kde vám každý všední den od 8:00 do 17:00 poradí tým odborně vyškolených zaměstnanců s výběrem, on-line nákupem či reklamací a vrácením zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Moje dílna a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 2 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Moje dílna slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 500 Kč na MojeDílna.cz

08.08.2021 - Slevový kupón 500 Kč platí při nákupu nad 5 000 Kč.

Slevový kupón 200 Kč na nákup

08.08.2021 - Slevový kupón 200 Kč platí při nákupu nad 2 000 Kč.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Moje dílna

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva v e-shopu Moje dílna bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu Moje dílna chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku" přejdete do e-shopu Moje dílna.

Moje dílna nabídka

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu Moje dílna si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Moje dílna

S internetovým obchodem Moje dílna kompletně vybavíte profesionální autoservis i svou soukromou dílnu. Vybírat můžete ze široké nabídky nářadí, nástrojů a různých speciálních přípravků. Na e-shopu pořídíte veškeré vybavení autoservisů potřebné pro opravy a údržbu motorových vozidel jako například nástroje pro servis brzd, diagnostické přístroje a testery, pomůcky pro výměnu oleje, přípravky na motor a další.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Moje dílna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.