Generali Česká pojišťovna

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Generali Česká pojišťovna slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě Generali Česká pojišťovna

Platí do 17.10.2021

 
   

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém někdo vyřeší, když se...

O obchodu Generali Česká pojišťovna

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém někdo vyřeší, když se z ničeho nic přihodí? Svěřte se do péče expertů z Generali České pojišťovny - jedničky na českém trhu.

Generali Česká pojišťovna se o vás postará v každé situaci

Ať už potřebujete individuální pojištění na tuzemské či zahraniční cestování, pojištění svého vozu, odpovědnosti za škodu, úrazové a životní pojištění, nebo pojištění pro malé, střední i velké firmy v oblasti podnikatelských, technických, průmyslových a zemědělských rizik, je tu pro vás. Na Generali Českou pojišťovnu se můžete spolehnout, kdykoli se ve vašem životě něco semele.

generali česká pojišťovna pojištění

Cestovní pojištění nebo povinné ručení za výhodné ceny

Generali Česká pojišťovna patří mezi největší české pojišťovny. Sjednat pojištění online ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Potřebujete cestovní pojištění? Vyberete si dny, kdy budete pryč, destinaci, kam se chystáte, účel cesty a poté již Generali Česká pojišťovna vše spočítá za vás.

Vybrat si můžete z několika variant pojištění, od nejlevnější po tu, která se vztahuje na všechny pojistné události. Oblíbené je také sjednání povinného ručení online.

Staňte se členem Klientského klubu

Generali Česká pojišťovna své věrné zákazníky odměňuje. Klientský klub je program výhod, díky němuž můžete získat zajímavé benefity. Do klubu může patřit každý věrný klient. Stát se členem není vůbec těžké - stačí mít uzavřenou jednu smlouvu na jeden z jejich hlavních produktů a hned můžete začít využívat klubové výhody. Můžete být bronzovým, stříbrným, zlatým či platinovým klientem v závislosti na druhu a výši pojištění, které u Generali České pojišťovny uzavřete. Od toho se také odvíjí jednotlivé výhody, které můžete využít.

Nechte si poradit

V případě dotazů můžete využít online chat nebo jim zavolat na tel. 241 114 114 a jejich zákaznický servis vám hned ochotně poradí. Jestliže preferujete spíše osobní setkání, tak si na jejich stránce vyberete pobočku a rovnou si můžete domluvit schůzku.

Pojišťovna je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook, Twitter nebo Instagram, ať už vám nic neunikne.

Základní produkty Generali:

Historie pojišťovny Generali

Společnost Generali byla založena v roce 1831 v italském Terstu a na tuzemském trhu se objevila již o rok později, kdy otevřela první pobočku v Praze. Zde úspěšně působila až do konce 2. světové války, kdy byly veškeré soukromé pojišťovny znárodněny. Do České republiky se Generali vrátila po téměř 50 letech v roce 1993 jako organizační složka rakouské Erste Allgemeine.

Název Generali Pojišťovna a.s. společnost nesla od roku 1995, ve kterém došlo k přeměně firmy na akciovou společnost. Od roku 2008 byla Generali součástí mezinárodní pojišťovací skupiny Generali PPF Holding, což z ní dělalo jednu z největších a nejspolehlivějších pojišťoven na našem trhu.

Roku 2019 však došlo k zásadní změně, a to ke splynutí Generali a České pojišťovny. Česká pojišťovna koupila pojistný kmen pojišťovny Generali, společně spojily své aktivity a působí pod novým názvem Generali Česká pojišťovna. Vznikla tak největší pojišťovna na českém trhu.

generali česká pojišťovna

Chystáte se cestovat? Mrkněte na srovnávač cestovního pojištění a zjistěte, jak si vede Generali Česká pojišťovna v tomto ohledu oproti jiným společnostem.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Generali Česká pojišťovna

5.0

JIŘINA P.

09.11.2017 5.0

super

Zbyněk Š.

08.11.2017 5.0

Skvela nabidka cestovniho pojisteni

Karolína

13.07.2017 5.0

Cestovní pojištění od Generali jsem si zaplatila na cestu do Litvy. Pojištění bylo opravdu levné, takže zase tolik se mi na cashbacku nevrátilo, ale každá korunka se hodí.

František V.

13.03.2021 5.0

Hana S.

14.09.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Generali Česká pojišťovna

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém někdo vyřeší, když se zničehonic přihodí? Svěřte se do péče expertů z Generali České pojišťovny - jedničky na českém trhu.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměna se získává z celkové výše sjednaného cestovního pojištění nebo povinného ručení. Odměna je vyplácena v případě sjednání nové smlouvy. Nikoliv při prodloužení smlouvy.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Generali Česká pojišťovna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.