Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna

5.0 (5x)

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Generali Česká pojišťovna slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě Generali Česká pojišťovna

Platí do 25.01.2022

 
   

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém někdo vyřeší, když se zničehonic...

O obchodu Generali Česká pojišťovna

Společnost Generali byla založena v roce 1831 v italském Terstu a na tuzemském trhu se objevila již o rok později, kdy otevřela první pobočku v Praze. Název Generali Pojišťovna a.s. společnost nesla od roku 1995, kdy došlo k přeměně firmy na akciovou společnost. Od roku 2008 byla Generali součástí mezinárodní pojišťovací skupiny Generali PPF Holding, což z ní dělalo jednu z největších a nejspolehlivějších pojišťoven na našem trhu.

Roku 2019 však došlo k zásadní změně, a to ke splynutí Generali a České pojišťovny. Česká pojišťovna koupila pojistný kmen pojišťovny Generali, spojily své aktivity a působí pod novým názvem Generali Česká pojišťovna. Vznikla tak největší pojišťovna na českém trhu.

Generali Česká pojišťovna se o vás postará v každé situaci

Ať už potřebujete individuální pojištění na tuzemské či zahraniční cestování, pojištění svého vozu, odpovědnosti za škodu, úrazové a životní pojištění, havarijní pojištění nebo pojištění pro malé, střední i velké firmy v oblasti podnikatelských, technických, průmyslových a zemědělských rizik, Generali Česká pojišťovna je tu pro vás. Na Generali Českou pojišťovnu se můžete spolehnout, kdykoli se ve vašem životě něco semele.

ObrázekJaké jsou základní produkty Generali

 • životní pojištění
 • úrazové pojištění
 • cestovní pojištění
 • povinné ručení
 • havarijní pojištění
 • pojištění majetku

Cestovní pojištění nebo povinné ručení za výhodné ceny

Generali Česká pojišťovna patří mezi největší české pojišťovny. Sjednat pojištění online ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Potřebujete například cestovní pojištění? Vyberete si dny, kdy budete pryč, destinaci, kam se chystáte, účel cesty, a poté již Generali Česká pojišťovna vše spočítá za vás. Vybrat si můžete z několika variant pojištění, od nejlevnější po tu, která se vztahuje na všechny pojistné události. Oblíbené je také sjednání povinného ručení online.

Obrázek

Staňte se členem Klientského klubu

Generali Česká pojišťovna své věrné zákazníky odměňuje. Klientský klub je program výhod, díky němuž můžete získat zajímavé benefity. Do klubu může patřit každý věrný klient. Stát se členem není vůbec těžké - stačí mít uzavřenou jednu smlouvu na jeden z jejich hlavních produktů a hned můžete začít využívat klubové výhody. Můžete být bronzovým, stříbrným, zlatým či platinovým klientem v závislosti na druhu a výši pojištění, které u Generali České pojišťovny uzavřete. Od toho se také odvíjí jednotlivé výhody, které můžete využít.

Nechte si poradit

V případě dotazů můžete využít online chat nebo jim zavolat na telefonní číslo +420 241 114 114 a jejich zákaznický servis vám hned ochotně poradí. Jestliže preferujete spíše osobní setkání, tak si na jejich stránce vyberete pobočku a rovnou si můžete domluvit schůzku. Pojišťovna Generali je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook, Twitter nebo Instagram, ať už vám nic neunikne.


Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Generali Česká pojišťovna

5.0

JIŘINA P.

09.11.2017 5.0

super

Zbyněk Š.

08.11.2017 5.0

Skvela nabidka cestovniho pojisteni

Karolína

13.07.2017 5.0

Cestovní pojištění od Generali jsem si zaplatila na cestu do Litvy. Pojištění bylo opravdu levné, takže zase tolik se mi na cashbacku nevrátilo, ale každá korunka se hodí.

František V.

13.03.2021 5.0

Hana S.

14.09.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Generali Česká pojišťovna

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém někdo vyřeší, když se zničehonic přihodí? Svěřte se do péče expertů z Generali České pojišťovny - jedničky na českém trhu.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Generali Česká pojišťovna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se