Generali slevové kupóny a slevy

Slevový kupon 10 % na vše v obchodě Generali.

Platí do 13.07.2020

 
   

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém... více

Sleva 20 % na cestovní pojištění na Generali

Platí do 23.07.2020

+ 10 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line cestovní pojištění na cesty po ČR, Evropě i po světě s pojistným krytím až 100 000 000 Kč a získáte slevu 20 %. více

Sleva 20 % na povinné ručení na Generali

Platí do 23.07.2020

+ 10 % zpět z nákupu

Využijte nabídky Generali na komplexní povinné ručení, nyní při sjednání on-line se slevou 20 %. více

Sleva 20 % na havarijní pojištění na Generali

Platí do 23.07.2020

+ 10 % zpět z nákupu

Havárie vozu, odcizení, živelní událostí i vandalismus vás mohou pěkně zaskočit. Sjednejte si on-line havarijní pojištění a buďte více v klidu.… více

Sleva 20 % na pojištění majetku na Generali

Platí do 23.07.2020

+ 10 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line pojištění domácnosti, nemovitosti i odpovědnosti v jednom a získáte slevu 20 %. více

Sleva 15 % na pojištění odpovědnosti na Generali

Platí do 23.07.2020

+ 10 % zpět z nákupu

Pojištění odpovědnosti občana se sjednává pro případ způsobení újmy jiné osobě. Vztahuje se nejen na pojištěnce, ale také na členy domácnosti i… více

Sleva 10 % na úrazové pojištění na Generali

Platí do 23.07.2020

+ 10 % zpět z nákupu

S Generali vás ani úraz nemusí zaskočit. Při sjednání on-line získáte nejen non stop ochranu napříč celým světem, ale také okamžitou slevu 10 %. více

Sleva 10 % na pojištění domácích mazlíčků na Generali

Platí do 23.07.2020

+ 10 % zpět z nákupu

Desetiprocentní sleva se týká sjednání pojištění on-line. Pojištění zajistí zásadní snížení výdajů při nemoci nebo úrazu vašeho mazlíčka. více

O obchodu Generali

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém někdo vyřeší, když se z ničeho nic přihodí? Svěřte se do péče expertů z pojišťovny Generali! Skupina Generali patří mezi přední světové pojišťovny a zaujímá přední místo na západoevropských trzích. Přes 76 tisíc jejích odborníků najdete ve více než 60 zemích.

Generali se o vás postará v každé situaci

Umí se o vás postarat v každé situaci – ať už potřebujete individuální pojištění na tuzemské či zahraniční cestování, pojištění svého vozu, odpovědnosti za škodu, úrazové a životní pojištění, nebo pojištění pro malé, střední i velké firmy v oblasti podnikatelských, technických, průmyslových a zemědělských rizik. Na Generali se můžete spolehnout, kdykoli se ve vašem životě něco semele.

Cestovní pojištění nebo povinné ručení za výhodné ceny

Generali pojišťovna patří mezi největší české pojišťovny. Sjednat pojištění online ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Potřebujete cestovní pojištění? Vyberete si dny, kdy budete pryč, destinaci, kam se chystáte, účel cesty a poté již Generali vše spočítá za vás.

Vybrat si můžete z několika variant pojištění, od nejlevnější po tu, která se vztahuje na všechny pojistné události. Oblíbené je také sjednání povinného ručení online.

Mezinárodní značka s individuálním přístupem

Generali je sice mezinárodně silná značka, působící již od roku 1832. Ale i přes mezinárodní rozsah působnosti se snaží o maximálně individuální přístup s každým zákazníkem. Jejich pojistné produkty se vám přizpůsobí a vy budete platit pouze za to, co opravdu potřebujete.

Nechte si poradit

V případě dotazů můžete využít LiveChat nebo jim zavolat a jejich zákaznický servis vám hned ochotně poradí. Jestliže preferujete spíše osobní setkání, tak si na jejich stránce vyberete pobočku a rovnou si můžete domluvit schůzku.

Základní produkty Generali:

 • cestovní pojištění

 • povinné ručení

 • pojištění majetku

Historie pojišťovny Generali

Společnost Generali byla založena v roce 1831 v italském Terstu a na tuzemském trhu se objevila již o rok později, kdy otevřela první pobočku v Praze. Zde úspěšně působila až do konce 2. světové války, kdy byly veškeré soukromé pojišťovny znárodněny. Do České republiky se Generali vrátila po téměř 50 letech v roce 1993 jako organizační složka rakouské Erste Allgemeine.

Současný název Generali Pojišťovna a.s. společnost nese od roku 1995, ve kterém došlo k přeměně firmy na akciovou společnost. Od roku 2008 je Generali součástí mezinárodní pojišťovací skupiny Generali PPF Holding, což z ní dělá jednu z největších a nejspolehlivějších pojišťoven na našem trhu.

Chystáte se cestovat? Mrkněte na srovnávač cestovního pojištění, a zjistěte, jak si vede Generali pojišťovna v tomto ohledu oproti jiným společnostem.

Podobné obchody

Recenze Generali

5.0

JIŘINA P.

09.11.2017 5.0

super

Zbyněk Š.

08.11.2017 5.0

Skvela nabidka cestovniho pojisteni

Karolína

13.07.2017 5.0

Cestovní pojištění od Generali jsem si zaplatila na cestu do Litvy. Pojištění bylo opravdu levné, takže zase tolik se mi na cashbacku nevrátilo, ale každá korunka se hodí.

Hana S.

14.09.2018 5.0

O Generali

Myslíte vždy dopředu na všechno, co by se mohlo nějak pokazit? Chcete mít záruku, že za vás každý problém někdo vyřeší, když se z ničeho nic přihodí? Svěřte se do péče expertů z pojišťovny Generali! Skupina Generali patří mezi přední světové pojišťovny a zaujímá přední místo na západoevropských trzích. Přes 76 tisíc jejích odborníků najdete ve více než 60 zemích.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměna se získává z celkové výše sjednaného cestovního pojištění nebo povinného ručení.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Generali?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.