Co je Tipli do prohlížeče a jak funguje?

Tipli do prohlížeče je doplněk, který Vás chytře upozorní na možnost získat cashback v obchodě, ve kterém zrovna chcete nakoupit.

 • Už nikdy vám neuteče žádná cashback nabídka.
 • Za instalaci Tipli do prohlížeče dostanete bonus 25 Kč.
Stáhnout doplněk

Pro Váš prohlížeč není doplněk podporován.

Pro Váš prohlížeč doplněk připravujeme.

Už nikdy vám neuteče žádný cashback.

Instalace doplňku v jednoduchých krocích

 • 1 Stáhněte doplněk

  Klikněte na tlačítko "Stáhnout doplněk". V novém panelu se vám otevře nabídka internetového obchodu Chrome. Po té klikněte na modré tlačítko "+ Přidat do Chromu".

 • 2 Povolte doplněk

  Po kliknutí na "Přidat do Chromu" se objeví kontrolní okno, ve kterém je třeba povolit doplňku, aby mohl číst data z Vašeho prohlížeče. Pro povolení klikněte na tlačítko "Přidat rozšíření". Vaše soukromá data nikam neukládáme. (více o soukromí v sekci níže: "Nejčastější otázky").

 • 3 Hotovo

  Váš doplněk je nainstalován! Teď už nikdy nepříjdete o svou cashback odměnu z nákupu zpět.

Nejčastější otázky

Jak doplněk funguje?

Náš doplněk jednou za několik hodin stáhne seznam obchodů, ve kterých je nabízen cashback. Poté doplněk sleduje, zda se nacházíte na stránce, která nabízí cashback a chytře Vás upozorní formou notifikace, že se právě nacházíte v obchodě, kde můžete získat peníze z nákupu zpět.

Bojím se o své soukromí. Ukládáte si data mých navštívených stránek?

Ne. Vaší aktivitu nikam neposíláme. Doplněk si pravidelně stahuje seznam partnerských obchodů a ten pak porovnává s Vaší právě navštívenou stránkou. Porovnávaní probíhá přímo u Vás v prohlížeči, nikoliv na naších serverech. Bezpečnost a ochranu dat hlídá také společnost Google, která každý doplněk ve své nabídce kontroluje.

Je možné doplněk odinstalovat, popřípadě vypnout notifikace?

Ano. Doplněk si můžete ze svého prohlížeče kdykoliv odinstalovat. Dále je možné také ztišit notifikace.