IKEA

IKEA

www.ikea.comczcs
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Skandinávský nábytek je nyní v kurzu, a to i díky švédskému fenoménu IKEA. Nábytek IKEA se vyznačuje dokonalou funkčností, nízkými cenami a jednoduchým designem, proto není překvapením, že něco z IKEI má doma snad každá česká domácnost.

O obchodu IKEA

Skandinávský nábytek je nyní v kurzu, a to i díky švédskému fenoménu IKEA. Nábytek IKEA se vyznačuje dokonalou funkčností, nízkými cenami a jednoduchým designem, proto není překvapením, že něco z IKEI má doma snad každá česká domácnost.

Nábytek IKEA – kuchyně, obývací pokoje, ložnice

Sníte o vysněné kuchyni? Neodkládejte své sny na jindy a zajděte na prodejnu IKEA, kde vám kuchyň nejen naplánují, ale zajistí také zaměření nové kuchyně, dopravu a její instalaci. Problém není ani nedostatek hotovosti, protože IKEA umožňuje výhodný nákup kuchyně na splátky.

IKEA zdaleka nenabízí pouze kuchyně, ale funkční a designové řešení má pro každou místnost, ať už sháníte pohodlné postele, prostorný jídelní stůl nebo koženou sedací soupravu. Kromě velkých kusů nábytku IKEA prodává i bytové doplňky, které vám navodí pohodovou rodinnou atmosféru.

IKEA eshop pro pohodlné nákupy online

Prodejny IKEA jsou oblíbeným cílem rodinných nákupů. Dokonce i když nic nenakoupíte, tak se alespoň můžete občerstvit v jejich restauracích. Nyní má IKEA v Česku 4 obchodní domy, a to dvakrát v Praze (Zličín a Černý Most), a jednou v Brně a Ostravě.

Smutnit nemusí ani ti, kdo mají prodejny IKEA daleko, protože nyní nakoupíte online v IKEA.cz z pohodlí domova. IKEA eshop nabízí kompletní sortiment se stejnými službami jako na prodejně. Pokud vás nějaký kus nábytku zaujal, můžete si vybrat, zda si ho vyzvednete na prodejně nebo si ho necháte dovézt domů.

IKEA katalog plný inspirace

Inspirujte se pro další nákupy v IKEA katalogu, který najdete na prodejně nebo online na ikea.cz. Jste už členy IKEA family? Členové věrnostního programu IKEA mají nákupy výhodnější až o 40 % (slevy platí i do jejich restaurace) a neuteče jim žádná novinka.

I bez členství v jejich klubu však můžete na IKEA nakoupit mnohem levnějši. Přečtěte si naše tipy, kde najít IKEA slevy.

Zajímá vás, jak ušetřit ještě více? Podívejte se na tipy, jak nakupovat v IKEA levně.

Podobné obchody

Články

STOP tabletům! Dejte dětem pravé hračky!

Dětský svět by měl být plný fantazie, kreativity a tvoření. Dopřejte dětem možnost vyskládat si...
30.4.2017 Zobrazit článek

Deichmann: boty do každého počasí

Ne jen šaty dělají člověka. K dokonalému vzhledu potřebujete i dokonalé boty. Kde takové najít?...
4.12.2017 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #21

Zpříjemněte si dlouhé podzimní večery nakupovaním z pohodlí vašeho obýváku! S otvíráním balíčků...
1.12.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1143 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.