Bella Rose sleva

Získejte slevu na skandinávský nábytek se slevovým kódem Bella Rose. Na každou objednávku z e-shopu lze uplatnit Bella Rose sleva a mít nákup o něco levnější. V nabídce e-shopu naleznete dekorace a doplňky, bytový textil, kosmetiku, nábytek nebo hračky pro děti. Při nakupování lze využít Bella Rose slevový kód či kupon a ušetřit peníze.

Slevový kód Bella Rose

Výprodej Bella Rose vybrané tělové kosmetiky se slevami až 60 %

Platí do 29.06.2024

 

Ušetřete až 60 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybrané tělové kosmetiky.

Slevy až 50 % na tělovou kosmetiku Bella Rose

Platí do 31.07.2024

 

Ušetřete až 50 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybrané tělové kosmetiky.

Sleva 50 % na diáře a kalendáře 2024 na Bella Rose

Platí do 31.07.2024

 

Ušetřete až 50 % v obchodě Bella Rose při nákupu diářů a kalendářů 2024.

Slevy až 50 % na vybraný porcelán a keramiku na Bella Rose

Platí do 31.07.2024

 

Ušetřete až 50 % v obchodě Bella Rose při nákupu keramických a porcelánových produktů.

Slevy až 40 % na vybrané povlaky na polštářky

Platí do 29.06.2024

 

Ušetřete až 40 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybraných povlaků na polštářky.

Bella Rose sleva až 40 % na vybrané povlečení

Platí do 29.06.2024

 

Ušetřete až 40 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybraného povlečení.

Velikonoční výzdoba a doplňky se slevou až 35 % na Bella Rose

Platí do 31.07.2024

 

Ušetřete až 35 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybraných Velikonočních doplňků a dekorací.

Slevy až 35 % na vybrané čaje a pochutiny na Bella Rose

Platí do 28.06.2024

 

Ušetřete až 35 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybraných čajů a pochutin.

Slevy až 30 % na dřevěné nádobí na Bella Rose

Platí do 31.07.2024

 

Ušetřete až 30 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybraného dřevěného nádobí.

Slevy Bella Rose až 30 % na vybraná zrcadla

Platí do 29.06.2024

 

Ušetřete až 30 % v obchodě Bella Rose při nákupu vybraných zrcadel. Slevy jsou přímo u produktů a není potřeba zadávat slevový kód nebo kupon. více

Jak ušetřit peníze při nakupování v Bella Rose obchodě

V tomto obchodě můžete ušetřit peníze při nakupování, pokud vytvoříte objednávku nad určitou částku. Poté totiž dosáhnete na dopravu zdarma a ušetříte peníze za dopravu. Dále se můžete v obchodě podívat do kategorie "Akce", ve které jsou zlevněné produkty. Na e-shopu se nachází také kategorie s názvem "Speciální akce". Tato kategorie obsahuje poslední produkty za zvýhodněné ceny. Bella Rose sleva může být vaše, pokud se podíváte do horní části popisu obchodu na Tipli. Zde naleznete všechny aktuální slevy a Bella Rose slevové kódy, které lze využít při nákupu na tomto e-shopu.

Jak získat slevový kupon na nákup skandinávských doplňků a dekorací do domácnosti

Všechny slevové kódy a kupony, které lze uplatnit při nakupování v tomto e-shopu, naleznete v horní části popisu obchodu na Tipli. V případě, že byste rádi získávali nejnovější kupony a kódy přímo na e-mail, přihlaste se k odběru novinek. Jakmile se navíc přihlásíte k odběru newsletteru, získáte slevu na příští objednávku a budete pravidelně dostávat informace o novinkách. Sledujte obchod pravidelně na sociálních sítích, kde se může kdykoliv během roku objevit Bella Rose sleva, se kterou ušetříte peníze.

Jak uplatnit Bella Rose slevový kód

Pokud si nevíte rady s tím, jak uplatnit slevový kód v tomto obchodě, podívejte se na tento návod. Nejprve si na Tipli vyberte, jaký kód či kupon byste rádi uplatnili pro získání slevy při nákupu. Dále zkopírujte kód u kuponu, který jste si vybrali kliknutím na symbol nůžek. Hned poté klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a následně budete přesměrováni přímo na e-shop. V košíku v prvním kroku objednávky zadejte zkopírovaný kód.

Obrázek

Pokud vám nepůjde kupon uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že jeho platnost již vypršela, a proto vám nepůjde uplatnit. Některé slevy lze využít pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního kódu Bella Rose je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Bella Rose e-shop

Internetový obchod Bella Rose má v nabídce bytové doplňky ve skandinávském stylu, se kterými si můžete zútulnit nebo vybavit vaši domácnost. Jedná se o první internetový obchod zaměřený na prodej skandinávských vintage značek. E-shop vznikl v roce 2009 a v současné době lze v obchodě vybírat svícny, svíčky, konvice, květináče, lampy, skleněné nádobí, polštáře, nábytek a další. Na každý nákup můžete využít Bella Rose slevový kód, abyste získali Bella Rose slevu na celou objednávku a ušetřili peníze. Obchod nabízí bytové doplňky značek: Skandinavisk, Kähler, Tine K Home nebo třeba Bloomingville.

Obrázek

Bella rose slevy naleznete v kategorii výprodej a při Black Friday, Ona Dnes a Dny Marianne

Bella rose obchod má na stránkách kategorii s názvem "Akce", ve které naleznete zboží zlevněné až o polovinu. Další výhodné nabídky mohou zákazníci využít při akcích, kterých se obchod účastní. Tento internetový obchod se účastní nákupní akce s názvem Black Friday. Při Bella Rose Black Friday má obchod pro své zákazníky nachystané slevy na nákupy a výhodné nabídky, se kterými nakupující ušetří peníze. 

Další akcí, které se e-shop účastní, se jmenuje Ona Dnes. V momentě, kdy se koná Bella Rose Ona Dnes mají zákazníci možnost využívat slevové kupony, se kterými získají slevu na celou objednávku. Poslední akcí, díky které získají zákazníci tohoto obchodu slevu, má název Dny Marianne. Na akci Bella Rose Dny Marianne si obchod připravuje pro své nakupující slevové kódy Bella Rose, se kterými nakupující získají slevu na celou objednávku.

Bella Rose e-shop se skandinávskými bytovými doplňky a dekoracemi

Veškeré produkty od obchodu můžete nakoupit s Bella Rose slevou a získat levnější objednávku.

Na e-shopu si může každý zákazník vybírat z těchto kategorií:

 • Dekorace a doplňky
 • Kuchyň a jídelna
 • Bytový textil
 • Nábytek
 • Pro děti
 • Lifestyle
 • Kampaně
 • Novinky
 • Akce
Obrázek

Proč nakupovat v Bella Rose obchodě

Tento e-shop je skvělý pro všechny nakupující, kteří mají rádi skandinávský styl a rádi by tento styl měli i doma. Obchod totiž nabízí bohatou nabídku v tomto stylu a zákazníci si tak mohou vybavit celou domácnost. Abyste na objednávku z tohoto e-shopu získali slevu, stačí se zaregistrovat k odběru novinek. Sleva vám přijde na e-mail zadaný při registraci a poté vám budou chodit nejnovější informace z tohoto e-shopu. 

Na e-mail vám budou chodit také Bella Rose slevové kódy a kupony, se kterými ušetříte. E-shop vznikl v roce 2009 a za tu dobu si jej oblíbilo hodně lidí. Pokud budete obchod sledovat na sociálních sítích, můžete se podívat také na Bella Rose recenze.

Bella Rose slevové kódy, které jste zmeškali

Bella Rose slevy 17 % ke Dni matek

28.04.2024

Slevový kód 20 %

15.04.2024

Slevový kód Bella Rose sleva 20 %

31.05.2024

Sleva Bella Rose 40 % na diáře a kalendáře

29.02.2024

Slevový kód Bella Rose -20 % na vánoční dekorace od Ib Laursen

23.10.2023

Bella Rose sleva až 60 % na vybrané svícny

10.01.2024

Bella Rose slevy až 50 % na vybrané dětské hračky

10.01.2024

Slevy až 40 % na vybraný textil do kuchyně a jídelny

10.01.2024

Bella Rose slevy až 60 % na vybranou kosmetiku

10.01.2024

Sleva Bella Rose až 60 % na vybrané květináče, vázy a zahradní dekorace

10.01.2024

Jak vrátit zboží Bella Rose?

Pokud byste chtěli vrátit zboží od tohoto e-shopu, můžete tak učinit do 14 dnů od převzetí zásilky. Nepoškozené zboží zabalte s originálními visačkami a štítky do krabice nebo do jiného obalu. K baličku přiložte vytištěný a vyplněný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Tento balíček následně zašlete na adresu: Bella Rose, Brněnská 1131, Brno-Modřice, 66442. Ve chvíli, kdy dorazí zboží zpět do obchodu, budou vám vráceny peníze do 14 dnů.

Jak reklamovat zboží od Bella Rose?

V případě, že byste si po rozbalení zásilky z tohoto obchodu všimli, že je některý z produktů vadný či rozbitý, nafoťte si obsah krabice, celou krabici i vadné produkty a fotografie zašlete na e-mail: obchod@bellarose.cz. Z obchodu vás budou informovat o tom, jak dále postupovat v případě reklamace. Jestliže byste museli posílat zboží zpět do obchodu, vytiskněte a vyplňte reklamační formulář. Jakmile se reklamace dořeší, budou vám vráceny peníze za produkty i za dopravné.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Bella Rose.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se