Baumax leták informace

Všechny platné Baumax letáky na jednom místě! Baumax leták pro tento i příští týden. Baumax rozesílá letáky pravidelně 1x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Baumax letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě pravidelných letáků Baumax nepravidelně vydává i letáky s akční nabídkou, které jsou tématicky specializované podle aktuálního období například na zimní výprodej. Akční letáky mají většinou platnost dva týdny. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Baumax leták online.

Nejnovější letáky

Archív letáků

Rakouský obchodní řetězec Baumax byl založen v roce 1976 Karhleinzem Esslem. Firma nabízí rozmanitý sortiment zboží pro domácnost a zahradu. První obchod byl otevřen pod názvem Hobbymax. Kromě Rakouska má Baumax prodejny i v České republice, na Slovensku a ve Slovinsku. V minulosti bylo možné nakoupit v Baumaxu i v Rumunsku, Bulharsku, Turecku, Chorvatsku a Maďarsku. Pod vlnou finanční krize však firma tyto trhy opustila.

Na našem území se první Baumax objevil v roce 1992. Nyní v Čechách najdeme celkem 18 prodejen, a to v Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Hradci Králové, Chomutově, Karlových Varech, na Kladně, v Mladé Boleslavi, v Mostě, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, v Plzni, Praze, Táboře, Ústí nad Labem a ve Znojmě.

Baumax nabízí zboží pro běžné spotřebitele i pro stavební firmy. Sortiment zahrnuje stavební materiály, zateplovací systémy, vybavení interiéru, dokončovací materiály, stavební chemie, rostliny, vybavení zahrad, širokou škálu nářadí, keramické obklady a dlažby, podlahy, armatury a sanitární keramiku, výrobky ze dřeva, obývací nábytek, krby, topné systémy, střechy a střešní krytiny, osvětlení, zrcadla, garnýže, rolety, dekorace a další. Baumax se chlubí nejnižšími cenami na trhu v poměru s vysokou kvalitou. Na akční ceny a slevy upozorňuje Baumax akční leták.

Zboží je možné zakoupit i online v Baumax e-shopu. Veškeré zboží vám firma doveze až k vám domů do dvaceti čtyř hodin po objednání. Pro stálé zákazníky má společnost připraven věrnostní program. S Baumax kartou na vás čekají akční nabídky a slevy na vybrané zboží.

Na internetových stránkách obchodu najdete různé tipy například jak vybrat nábytek do obývacího pokoje, jak položit obklady a dlažbu, jaké nářadí se pro vás hodí a další. Na prodejnách vám s výběrem ochotně pomůže vyškolený personál.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.