BauMax leták informace

Všechny platné BauMax letáky na jednom místě! BauMax leták pro tento i příští týden. BauMax rozesílá letáky pravidelně 1x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. BauMax letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě pravidelných letáků BauMax nepravidelně vydává i letáky s akční nabídkou, které jsou tématicky specializované podle aktuálního období například na zimní výprodej. Akční letáky mají většinou platnost dva týdny. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete BauMax leták online.

BauMax - historie a vývoj obchodu

Rakouský obchodní řetězec BauMax byl založen v roce 1976 Karhleinzem Esslem. Firma nabízí rozmanitý sortiment zboží pro domácnost a zahradu. První obchod byl otevřen pod názvem Hobbymax. Kromě Rakouska má Baumax prodejny i v České republice, na Slovensku a ve Slovinsku. V minulosti bylo možné nakoupit v Baumaxu i v Rumunsku, Bulharsku, Turecku, Chorvatsku a Maďarsku. Pod vlnou finanční krize však firma tyto trhy opustila.

Na našem území se první BauMax objevil v roce 1992. Nyní v Čechách najdeme celkem 18 prodejen, a to BauMax České Budějovice, BauMax Frýdek-Místek, BauMax Hradec Králové, BauMax Chomutov, BauMax Karlovy Vary, BauMax Kladno, BauMax Mladá Boleslav, BauMax Most, BauMax Olomouc, BauMax Ostrava, BauMax Pardubice, BauMax Plzeň, BauMax Praha, BauMax Tábor, BauMax Ústí nad Labem a BauMax Znojmo.

BauMax - levný sortiment pro dům, byt a zahradu

BauMax nabízí zboží pro běžné spotřebitele i pro stavební firmy. Sortiment zahrnuje stavební materiály, zateplovací systémy, vybavení interiéru, dokončovací materiály, stavební chemie, rostliny, vybavení zahrad, širokou škálu nářadí, keramické obklady a dlažby, podlahy, armatury a sanitární keramiku, výrobky ze dřeva, obývací nábytek, krby, topné systémy, střechy a střešní krytiny, osvětlení, zrcadla, garnýže, rolety, dekorace a další. BauMax se chlubí nejnižšími cenami na trhu v poměru s vysokou kvalitou. Na akční ceny a slevy upozorňuje BauMax akční leták. Podobnou nabídku zboží objevíte také v letácích Bauhaus, letákových akcích OBI či v letácích Hornbach!

BauMax e-shop - doručení zboží až ke dveřím

Zboží je možné zakoupit i online v BauMax e-shopu. Veškeré zboží vám firma doveze až k vám domů do dvaceti čtyř hodin po objednání. Pro stálé zákazníky má společnost připraven věrnostní program. S BauMax kartou na vás čekají akční nabídky a slevy na vybrané zboží.

Na internetových stránkách BauMax e-shopu najdete různé tipy například jak vybrat nábytek do obývacího pokoje, jak položit obklady a dlažbu, jaké nářadí se pro vás hodí a další. Na prodejnách vám s výběrem ochotně pomůže vyškolený personál.

Podobné obchody jako Baumax s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 2,2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Baumax?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se