Albi

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Albi

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Albi.

Slevový kód Albi

Peníze zpět až 5 % na vše v obchodě Albi

Platí do 19.05.2024

 
 

Albi se zaměřuje na prodej drobných dárků, přáníček, svíček a dalších maličkostí pro radost. Najdete zde také společenské hry,...

Albi slevový kod 15 %

Platí do 19.05.2024

+ 5 % zpět z nákupu

Získáte výhody 15% slevy na své online nákupy! Využijte našich jedinečných nabídek ve formě slevových kódů, promo akcí a vrat peněz a ušetřete… více

Slevy ONA DNES jsou tady!

Platí do 19.05.2024

+ 5 % zpět z nákupu
 

Použijte Albi slevový kod, který najdete v aplikaci Portmontka nebo v magazínech.

Doprava zdarma při nákupu nad 799 Kč

+ 5 % zpět z nákupu

V Albi využijte dopravu zdarma při objednávce nad 799 Kč.

Albi

Albi se specializuje na prodej originálních drobností a vychytávek. Najdete zde společenské hry, hlavolamy, doplňky do domácnosti a také interaktivní knihy z edice Kouzelné čtení. Kromě oblíbené Albi tužky a interaktivního Albi glóbusu zde pořídíte i další hry pro děti. Dále také rodinné hry, strategické, vědomostní, partnerské či hry určené na párty. V sortimentu je i široká nabídka LEGO stavebnic. 

Mezi oblíbené patří i Albi diáře, zápisníky, přáníčka, hrnky, polštáře, hřejiví plyšáci, svíčky, čaje a další maličkosti pro radost. Albi aktuálně působí nejen v Česku, ale i na Slovensku a v Polsku.

Obrázek

Jak ušetřit s Albi

Na e-shopu Albi.cz na horní liště najdete kategorii „Výprodej“. Zde naleznete veškeré zboží ve slevě. Také si zde vyberete produkty podle výše ceny, například zboží do 49 Kč, od 50 do 99 Kč a další. Další možností, jak ušetřit, je nakoupit nad 799 Kč. Díky tomu totiž získáte dopravu zdarma.

Jestliže chcete získat část peněz z nákupu zpět, nakupujte přes Tipli.cz. Díky Tipli se vám určité procento z ceny objednávky vrátí zpátky. Ke každému nákupu nad 2 000 Kč získáte hru jako dárek zdarma.

Jak získat slevový kupón Albi

Na Albi.cz se nezapomeňte zaregistrovat k odběru newsletteru, jen tak vám budou na e-mail chodit informace o všech slevách, akcích či novinkách. Další příležitostí, jak ušetřit, je využít Albi slevové kódy, které najdete na Tipli v horní části profilu obchodu.

Pravidelně také kontrolujte Albi e-shop, kde můžete v průběhu celého roku narazit na slevové kódy, díky kterým nakoupíte levněji. Informace o slevách najdete i na Albi Facebooku a Instagramu.

Albi slevy – výprodej, nákupy Ona Dnes

Albi se zapojuje do akce zvané nákupy Ona Dnes. Těšit se můžete až na slevu 15 % na vše označené logem Albi. Využijte Albi nákupy Ona dnes a pořiďte si levněji Albi knížky, deskové hry, přáníčka, dárky i oblíbenou Albi tužku. Dále se nezapomeňte podívat do kategorie „Výprodej", kde jsou produkty s velikou slevou.

Albi tužka, Albi knížky, hry a dárky

Albi se specializuje na drobné dárky, přáníčka, společenské hry, svíčky a další dekorace. Zakoupit můžete také Albi elektronická přáníčka k svátku, narozeninám, Vánocům nebo speciálním příležitostem. Pokud chystáte párty, na Albi seženete balonky, párty výzdobu, kostýmy, barvy na obličej nebo dekorace pro tematické oslavy. Zakoupíte zde i veselá trička, ponožky nebo látkové tašky.

Mezi nejoblíbenější produkty patří Albi kouzelné čtení. Čtení mnoho dětí nebaví, protože jim přijde nudné. Ukažte jim, že i četba může být skvělá zábava s interaktivními knihami z edice Kouzelné čtení. Zábavné Albi knížky přináší spoustu zajímavých literárních děl převedených do obrazových a zvukových příběhů. Abyste mohli tyto knihy používat, budete potřebovat elektronickou Albi tužku. Pak se už stačí pouze dotknout textu nebo obrázku a ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. V edici Kouzelné čtení se nachází také interaktivní hry a puzzle.

Albi tužka se vám bude hodit i při používání Albi glóbusu. Jde o interaktivní svíticí glóbus, díky kterému se děti dozví mnoho zajímavých informací o různých zemích. Stačí se Albi tužkou dotknout glóbusu a zjistíte informace například o hlavním městě, populaci a dalších zajímavých věcech, Albi glóbus dokonce přehraje i hymnu dané země.

Albi e-shop nabízí například tyto produkty:

 • společenské hry
 • hlavolamy, puzzle
 • hračky, hřejivé plyšáky
 • dárky, svíčky
 • čokolády, bonbony, čaje, sirupy
 • přáníčka
 • diáře, hrnky, láhve
 • Albi kouzelné čtení
 • párty dekorace
 

Proč nakupovat na Albi e-shopu

Mezi výhody Albi e-shopu patří možnost vrácení zboží do 30 dnů. Vyhledávání na e-shopu je jednoduché. Všechny hlavní kategorie mají ještě podkategorie, takže zboží snadno vyhledáte. Pro ještě snadnější vyhledávání jsou k dispozici filtry. Produkty je možné hledat například podle značky nebo ceny. Filtr „cena“ vám umožňuje zvolit si požadované cenové rozpětí. Také je možné výrobky seřadit, a to od nejlevnějšího, nejdražšího, podle názvu či doporučení.

Nezapomeňte se registrovat do Albi klubu. Za každý nákup sbíráte body. Extra body dostanete za vybrané zboží, jako narozeninový dárek na vás čeká extra 100 bodů. Za každých zaplacených 100 Kč obdržíte na svůj účet zpět 10 Kč. Albi kartu získáte jednoduše tak, že vyplníte přihlášku a odevzdáte ji na jakékoli Albi prodejně.

Albi klub deskovkářů je určen pro provozovatele klubů deskových her nebo deskoherních kroužků. Po zaregistrování se do Albi klubu deskovkářů mohou tyto kluby získat hry zcela zdarma, eventuálně nakupovat hry za výhodnější ceny. Pokud váš klub pořádá nějaké akce či turnaje, Albi může hry zapůjčit, či poskytnout ceny do turnajů.

Na e-shopu Albi si také přečtete zajímavé články a rozhovory, zhlédnete videa či videonávody k různým hrám. Dále Albi nabízí program Škola hrou, jde o program pro školy podporující učitele a nabízející aktivní a efektivní využití her a interaktivních pomůcek. Registrovat se mohou školky, základní i střední školy.

Albi Praha, Brno a další Albi prodejny

Dárky, přáníčka, společenské hry či drobnosti do domácnosti koupíte v Albi obchodech, které se nacházejí po celé ČR. Ve většině z prodejen Albi nakoupíte jak v pracovní dny, tak po celý víkend, a to až do večera. Na výběr máte například tyto Albi prodejny.

Albi prodejnyAdresaOtevírací doba
Albi Praha, Westfield ChodovRoztylská 2321/19, Praha, 148 00po–ne: 9:00–21:00
Albi Praha, Centrum Černý mostChlumecká 765/6, Praha 9, 198 19po–ne: 9:00–21:00
Albi Brno, OC Campus SquareNetroufalky 14-16, Brno, 625 00po–pá: 8:00–20:00
so: 8:00–19:00
ne: 8:00–19:00
Albi BrnoMasarykova 433/23 Brno, 602 00po–so: 9:00–20:00
ne: 10:00–18:00
Albi Ostrava, Avion Shopping ParkRudná 3114/114, Ostrava - Zábřeh, 700 30po–ne: 9:00–21:00
Albi Ostrava, Forum Nová KarolinaJantarová 3344/4, Ostrava 2, 702 00po–ne: 9:00–21:00
Albi Olomouc, ŠantovkaPolská 1, Olomouc, 779 00po–ne: 9:00–21:00
Albi Plzeň, OlympiaPísecká 972/1, Plzeň 8 - Černice, 326 00po–ne: 9:00–21:00
Albi České Budějovice, IGYPražská tř. 1247/24, České Budějovice, 370 04po–ne: 9:00–20:00

Albi reklamace

Na zboží se vztahuje klasické 2letá záruční doba. Jako první krok informujte firmu na e-mail eshop@albi.cz, případně na telefonním čísle +420 730 800 720. Pracovníci vám poradí, jak dále postupovat. Reklamované zboží vyzvedne PPL kurýr, nezapomeňte přiložit doklad o koupi.

Ke zboží přiložte také reklamační formulář, který je k dispozici ke stažení na stránkách e-shopu. Balík neposílejte na dobírku a neposílejte na adresu skladu. Peníze vám budou vráceny převodem na účet uvedený v reklamačním listu

Albi vrácení zboží

Zboží můžete vrátit do 30 dnů, a to bez udání důvodu. Zboží určené k vrácení musí být čisté, nepoškozené a nepoužité. Výrobek pošlete na adresu distribučního centra Albi Česká republika a.s., Oddělení péče o zákazníka, Lhota za Červeným Kostelcem 439, Červený Kostelec 549 41.

Přiložte doklad o koupi a formulář pro vrácení zboží, který je k dispozici ke stažení na stránkách e-shopu. Peníze vám budou vráceny na vámi uvedený bankovní účet.

Albi slevové kódy, které jste zmeškali

15 % na vše

21.05.2023

Do neděle 15% na vše

19.11.2023

Získejte hru zdarma ke každému nákupu nad 2 000 Kč

31.12.2023

Albi tužka: Pořiďte dětem knihy z edice Albi Kouzelné čtení za skvělé ceny

31.12.2023

Albi výprodej: Slevy až 77 %

15.01.2023

Sleva Albi 30 % na svíčky Heart and Home

15.01.2023

Sleva 15 % na všechno zboží s logem Albi

22.05.2022

Sleva 20 % na všechno zboží s logem Albi

22.05.2022

Albi tužka s knihou Zvířátka v ZOO

24.12.2020

Co je Albi tužka?

Albi tužka je interaktivní tužka, která se používá s dětskými mluvícími knihami z edice Albi Kouzelné čtení. Stačí se Albi tužkou dotknout obrázku či a ihned se ozve příslušná informace.

Od kdy je vhodná Albi tužka?

U každé knihy je uveden doporučený věk. Některé Albi knížky jsou vhodné pro děti již od 2 let.

Kde jsou prodejny Albi?

Albi obchody najdete po celé ČR, zejména však ve větších městech.

Jak uplatnit slevové kupóny na Albi

Nejprve si vyberte Albi slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Albi uplatnit. Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Albi. Pro přechod do Eshop.albi.cz klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Albi. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevový kód nebo poukaz“, do které vložte zkopírovaný Albi slevový kód. Následně potvrďte tlačítkem „Uplatnit“. Albi sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

V případě, že se vám nedaří Albi slevový kód uplatnit, zkontrolujte podmínky jeho užití. Důvodů může být několik. Kupony jsou časově omezené, je tedy možné, že jeho platnost již vypršela. Dalším důvodem může být to, že se slevový kód vztahuje pouze na určité konkrétní zboží

Recenze Albi

Alena L.

05.03.2024 5.0

Julian B.

22.02.2024 5.0

Jindra C.

14.01.2024 5.0

Pěkné zboží, pohodové zaslání.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Albi sleva

Albi se zaměřuje na prodej drobných dárků, přáníček, svíček a dalších maličkostí pro radost. Najdete zde také společenské hry, hlavolamy, diáře, zápisníky, hrnečky a interaktivní naučné Albi knížky z edice Kouzelné čtení. Díky Albi slevě koupíte oblíbenou Albi tužku i Albi globus za příznivější cenu. Navštivte některou z prodejen, nebo nakupujte na Albi e-shopu.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  5 %
Slevový kupon 10 % 1,5 %
Slevový kupon 8 % 2,5 %
Použitý slevový kupon 1 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Albi v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Albi?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se