Slevový kód HBO Max

Sleva 33 % na roční předplatné

 

Ušetřete až 33 % v obchodě HBO Max při nákupu ročního předplatného.

HBO Max

HBO Max je streamovací služba, na které může divák od března roku 2022 sledovat pohádky, HBO Max filmy, dokumenty nebo seriály. Aby zákazník mohl využívat tuto službu, je potřeba si zaplatit měsíční nebo roční předplatné. Na předplatné je možné uplatnit HBO Max slevu, abyste měli sledování vašich oblíbených seriálů či filmů mnohem levnější a abyste ušetřili peníze. Streamovací službu je možné sledovat na smart televizích, na počítači, tabletu, herní konzoli nebo na telefonu. Na některých zařízeních je však potřeba také HBO Max aplikace, abyste mohli sledovat to, na co právě máte náladu. Velká nabídka titulů je převážně s českým dabingem a nechybí ani české titulky.

Obrázek

Jak ušetřit při nákupu předplatného HBO Max

Pokud vás tato streamovací služba zaujala a rádi byste si zaplatili HBO Max předplatné, můžete přitom ušetřit hezkou sumu peněz. Jednoduše se podívejte na nabídku kódů a kuponů na Tipli, vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí a poté jej využijte při nákupu předplatného. Pokud na stránky obchodu přejdete přes Tipli a poté si koupíte předplatné, získáte z vašeho nákupu část peněz zpět. Těm, kteří mají v plánu sledovat tuto službu pravidelně, se vyplatí nákup ročního předplatného, při kterém ušetří hezkou sumu peněz. HBO Max cena je při ročním předplatném mnohem nižší.

Jak získat slevový kupon HBO Max

Všechny nejnovější a aktuální kódy a kupony naleznete v horní části popisu obchodu na Tipli. Zde si můžete vybrat slevový kupon, se kterým při nákupu předplatného ušetříte. Dále se vyplatí sledovat sociální sítě této streamovací služby, jelikož se zde může objevit kupon či kód pro levnější nákup. Nezapomeňte se také čas od času podívat na hlavní stránky HBO Max, kde se může objevit další výhodná nabídka.

HBO Max filmy, seriály, dokumenty nebo pohádky pro děti

Jestliže vás zaujala tato služba, můžete si zakoupit předplatné se slevou a poté sledovat filmy, seriály, dokumenty nebo pohádky pro děti. Na této streamovací službě také naleznete premiéry filmů, ke kterým bude mít přístup každý předplatitel přednostně. Tyto premiéry jsou na této službě dostupné po 45 dnech od slavnostního vysílání v kině. Na stránkách naleznete tituly od Warner Bros, HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals a od mnoha dalších. Na HBO Max lze sledovat například film Batman, seriál Hra o trůny, film Shazam!, všechny díly Harryho Pottera nebo pohádky pro děti. 

Streamovací služba má v knihovně:

 • Filmy
 • Seriály
 • Pohádky
 • Dokumenty
Obrázek

Proč si pořídit předplatné HBO Max

V případě, že se rádi díváte na filmy, seriály, dokumenty nebo pohádky, vyplatí se vám předplatné této streamovací služby. Díky ní se totiž můžete podívat na mnoho titulů z knihovny online. Zároveň si můžete vaše oblíbené HBO Max filmy či seriály stáhnout a poté se na ně podívat i offline. V případě, že se nedostanete do kina na oficiální premiéru filmu, na který se již dlouho těšíte, stačí si počkat 45 dní. HBO Max novinky se totiž na stránkách této služby objeví přesně po 45 dnech od slavnostního vysílání v kinech. 

Abyste mohli sledovat tuto streamovací službu na jakémkoliv zařízení, je potřeba si stáhnout aplikaci HBO Max. Aplikace je zcela zdarma dostupná na Google Play (pro zařízení s operačním systémem Android) a na App Store (pro zařízení s operačním systémem iOS). Po stáhnutí proveďte na HBO Max přihlášení a poté si můžete vytvořit až 5 profilů pro dospělé a děti.

TarifCena
Měsíční platba199 Kč / měsíc
Roční platba1 590 Kč / rok (ušetříte 798 Kč)

Technické potíže se streamovací službou HBO Max

Pokud by se stalo, že budete mít jakékoliv potíže s touto službou, podívejte se, zda máte stabilní připojení k internetu. Pokud by nebyl problém s internetem, pokuste se aktualizovat prohlížeč a načtěte stránku HBOMax.com znovu. V případě, že by tyto kroky nepomohly, restartujte zařízení, na němž službu používáte. Jestliže byste si nevěděli dále rady, podívejte se na stránky HBO Max a vyhledejte "Centrum podpory". 

V "Centrum podpory" naleznete návody a návrhy na řešení vašeho problému. Pokud nenajdete odpověď na vaši otázku nebo řešení problému, sjeďte v "Centrum podpory" úplně dolů a klikněte na "Kontaktujte nás" v levém dolním rohu. Zde následně vyberte kategorii, do které spadá váš dotaz / problém a následně vám budou nabídnuty možnosti, skrze které můžete kontaktovat HBO Max.

Jak uplatnit slevový kupon HBO Max

Pokud byste rádi získali slevu na HBO Max předplatné, můžete využít slevový kód či kupon. Nejprve si vyberte na Tipli kupon, který byste rádi uplatnili a poté jej zkopírujte pomocí symbolu nůžek. Následně klikněte na "Použít kupon" a budete přesměrováni na stránky HBO Max. Zde si vyberte, o co máte zájem a poté se zaregistrujte. Nakonec vložte slevový kód do políčka "Zadejte kód propagační akce". Sleva bude nakonec odečtena z celkové ceny. 

Obrázek

Pokud vám nepůjde kupon uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že jeho platnost již vypršela, a proto vám nepůjde uplatnit. Některé slevy lze využít pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního kuponu HBO Max je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Recenze HBO Max

Irena S.

05.07.2024 5.0

Spokojená

Verca

29.02.2024 5.0

Tereza H.

28.12.2023 5.0

Obchody, kde vás odměníme

HBO Max sleva

Sledujte filmy, seriály, pohádky a mnoho dalšího na streamovací službě HBO Max, která byla spuštěna v roce 2020. V ČR bylo možné vyzkoušet tuto službu poprvé v březnu roku 2022 a plně nahradila HBO GO. Zaregistrujte se na stránkách a využijte k registraci i HBO Max kupón, se kterým získáte levnější předplatné. Sleva HBO Max se vyplatí na předplatné, díky kterému můžete sledovat filmové trháky, seriály nebo pohádky neomezeně.

HBO Max v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod HBO Max.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se