Agoda

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Agoda

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Agoda.

O obchodu Agoda

Agoda je jedním z největších poskytovatelů ubytování na světě. Ať už se chystáte kamkoliv a potřebujete rychle ubytovat, tak si můžete být jistí, že Agoda vás ve štychu nenechá. Jednoduše si zvolíte destinaci, zadáte termín a už vybíráte z celé řady ubytovacích zařízení různých typů a za různé ceny.

Ubytování Agoda v zahraničí objednáte i v češtině

Máte strach z cizího jazyka kvůli svým komunikačním nedostatkům? Nebojte se! Agoda nabízí své stránky také v češtině, takže můžete snadno nastudovat, co všechno vám zvažovaný hotel nabízí. Pro spolehlivý nákup si přečtěte hodnocení a komentáře ostatních uživatelů. Za každou rezervaci na Agoda.com získáváte věrnostní body, s kterými šetříte na dalších nákupech.

Jak na rezervaci na Agoda.com?

Rezervace na portálu Agoda.com je snadná. Pokud hledáte ubytování, zadejte do vyhledávací lišty destinaci, kterou plánujete navštívit, dobu pobytu a počet osob. Výsledky můžete dále řadit podle ceny, doporučení nebo průměrného hodnocení hostů. Užitečné budou také filtry podle vybavení pokoje, typu ubytování nebo způsobu platby.

Jednotlivá ubytovací zařízení nabízí různé typy pokojů s různým uspořádáním postelí. Nejčastěji při vyhledávání na Agoda.com narazíte na:

 • Jednolůžkový pokoj
 • Dvoulůžkový pokoj (s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
 • Vícelůžkový pokoj (různé možnosti uspořádání postelí)
 • Rodinný pokoj
 • Apartmá (s určitým počtem ložnic a postelí)

Už jste si vybrali to pravé? Rezervujte si ubytování během pár kliknutí. Stačí zadat jen pár osobních údajů, kontakt a doplnit bližší požadavky či přání.

Podmínky storno rezervace

Podmínky každé rezervace jsou uvedeny přímo pod popisem daného pokoje. Konkrétní informace pro vaše ubytování najdete v potvrzovacím emailu. Podmínky se v závislosti na hotelu, době pobytu a typu pokoje liší. Přečtěte si proto pozorně veškeré detailní údaje.

Platební podmínky

Portál Agoda.com přijímá v současné době pouze platbu platební kartou (Visa, MasterCard, AMEX, JCB, IDEAL a Carte Bleue) nebo prostřednictvím služby PayPal. Platit můžete u vybraných hotelů také přímo na místě.

 • Cena za pokoj a noc - plaťte online: Pokud je pokoj k dispozici a vy jste provedli příslušné kroky, je rezervace potvrzena. Hotelový voucher vám bude zaslán na vaši emailovou adresu pouze poté, co se potvrdí a naúčtuje poplatek z vaší kreditní karty.
 • Rezervuj hned plať později - plaťte online: Rezervace bude potvrzena ihned a platba bude z vaší karty stržena v den, který určují podmínky rezervace.
 • Zvláštní ceny - platba v hotelu: Po potvrzení rezervace budete vyzváni k zaplacení přímo v hotelu po odhlášení a budou platit i vlastní storno podmínky hotelu. Název nabídky pro tyto hotely je Speciální ceny místo Cena za pokoj a noc.

Moje dárkové karty Agoda

Program Dárkové karty Agoda je nejlepším programem, který můžete při nákupu ubytování využít. Byl totiž vytvořen na základě recenzí zákazníků. Program funguje velmi jednoduše a flexibilně.

Dárkovou kartu lze obdržet u většiny rezervací a její hodnota závisí na výši příslušné rezervace. Kartu můžete snadno uplatnit při další rezervaci v zařízeních, která jsou do programu zapojena. Z dárkové karty pak můžete kdykoliv využít jakoukoliv částku. Nemusíte tedy čekat, až nasbíráte nějaké bodové minimum. Karta má skutečnou finanční hodnotu, takže hned víte, jak velkou slevu získáte.

Mobilní aplikace: Rezervace ubytování odkudkoliv

Jste zrovna na cestách a potřebujete najít rychle nějaké ubytování? Stáhněte si mobilní aplikaci Agoda do svého chytrého telefonu. Snadno a rychle najdete a rezervujete jakékoliv ubytování všude na světe a za nejvýhodnější ceny. Agoda ve své aplikaci navíc nabízí ještě nižší ceny, než na webových stránkách. Užijte si cestování konečně naplno.

S Tipli máte Agoda hotel ještě levněji

Nakupujte s portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. Při nákupu na Agoda.com tak můžete ušetřit až 3 %. Už víte, kde si rezervovat ubytování?

Stále váháte, zda vyrazit za dobrodružstvím? Přečtěte si Agoda zkušenosti tisíce spokojených zákazníků a obavy půjdou hned stranou.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Booking.com.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Agoda.

Agoda slevové kódy, které jste zmeškali

Agoda.com: sleva 3 € při nákupu nad 51 €

31.10.2023

Agoda.com: sleva 15 € při nákupu nad 213 €

31.10.2023

Agoda.com: sleva 6 € při nákupu nad 102 €

31.10.2023

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Agoda

Chystáte se na vysněnou dovolenou do zahraničí? Nepodceňte ubytování a vyberte si opravdu pěkný pokoj, ve kterém si dokonale odpočinete. Kde sehnat kvalitní ubytování za super cenu? Vyzkoušejte rezervační portál Agoda, který nabízí více než milion ubytovacích zařízení a nabízí služby ve více než 37 jazycích. Na Agoda.com vždy najdete ten správný hotel, hostel nebo apartmán.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Agoda?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se