Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Rossmánek: Produkty péče o děti za výhodné ceny

Čekáte v nejbližší době nový přírůstek do rodiny nebo už máte nějakého prťouse doma? Pak se zapojte do věrnostního programu Rossmánek a získejte možnost nákupu kvalitních produktů pro péči o děti za výhodné ceny. Jak na to?
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Rossmann leták informace

Všechny platné Rossmann letáky na jednom místě! Rossmann rozesílá letáky pravidelně 1x čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny. Rossmann letáky platí většinou od středy do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě letáků Rossmann nepravidelně vydává i magazín Rossmann life, který má delší platnost a leták Rossmánek. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Rossmann leták online.

Rossmann - historie obchodu

Síť prodejen drogerie a parfumerie Rossmann má v Evropě více než 3 600 poboček. Rossmann je dceřinou společností firmy Rossmann Central Europe, která byla založena v Německu Dirkem Rossmannem. Kromě Německa a České republiky najdeme provozovny i v Maďarsku, Polsku, Turecku nebo Albánii. První tuzemská prodejna byla otevřena v květnu roku 1994 v Českých Budějovicích. V současné době v Čechách najdeme 132 Rossmann prodejen.

Široký sortiment prvotřídní kvality

Drogerie Rossmann má ve své nabídce bohatý sortiment. V regálech obchodu najdeme dámskou dekorativní a pečující kosmetiku, přípravky na vlasy, dětskou kosmetiku, parfémy, hygienické potřeby, ale i čistící prostředky, prací prášky, krmiva pro domácí mazlíčky, léky a vitamíny, potraviny z oblasti zdravé výživy nebo doplňky do vlasů a bižuterii.

Akční letáky Rossmann

V aktuálním letáku Rossmann vždy najdeme zboží za akční ceny. Jistě ho oceníte stejně jako akční leták Teta drogerie či letáky Top drogerie. Leták je vydáván dvakrát do měsíce. Několikrát do roka firma vydává i svůj magazín Rossmann life, ve kterém se ukrývají užitečné tipy a inspirace. Aktuální letáky a magazín pro vás připravujeme na této stránce.

Produkty pro maminky za výhodné ceny

Pro maminky a jejich děťátka je připraven i věrnostní program Rossmánek. Registrovaným zákazníků chodí pravidelně jednou měsíčně leták Rossmánek, kde najdete výhodné ceny produktů pro malé děti. Například speciální kosmetiku, dětskou výživu, plenky, šetrné čistící a prací prostředky nebo doplňky. Zájemci se mohou zapojit i do různých soutěží o hodnotné ceny. Navíc na první nákup s dětským věrnostním programem dostanete 10% slevu.

Rossmann Foto - radost za pár korun

V Rossmannu můžete také využít Fotoslužby & FotoShop. Rossmann Foto nabízí výrobu fotoknih, kalendářů, plakátů, obrazů a mnoho dalších. Fotografie si tak můžete objednat online a vyzvednou si je na prodejně. Mimo to si v obchodech můžete nechat fotografie okamžitě vytisknout. Na pokladnách se možné si také dobít kredit nebo nechat zdarma zabalit dárek pro vaše blízké.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ROSSMANN.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.