Aktuální letáky a letáky na příští týden ROSSMANN

Rossmánek: Produkty péče o děti za výhodné ceny

Rossmánek: Produkty péče o děti za výhodné ceny

Čekáte v nejbližší době nový přírůstek do rodiny nebo už máte nějakého prťouse doma? Pak se zapojte do věrnostního programu Rossmánek a získejte možnost nákupu kvalitních produktů pro péči o děti za výhodné ceny. Jak na to?

Archiv letáků

Informace o letácích Rossmann

Všechny platné Rossmann letáky na jednom místě! Drogerie rozesílá své letáky pravidelně 1x za dva týdny do schránek všude tam, kde má prodejny. Aktuální letáky platí většinou od středy do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě letáků drogerie nepravidelně vydává i magazín Rossmann life, který má delší platnost a leták Rossmánek. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Rossmann.

Rossmann prodejna

Rossmann - historie obchodu

Síť prodejen drogerie a parfumerie Rossmann má v Evropě více než 4 000 poboček. Jde o dceřinou společností firmy Rossmann Central Europe, která byla založena v Německu Dirkem Rossmannem. Kromě Německa a České republiky najdeme provozovny i v Maďarsku, Polsku, Turecku nebo Albánii. První tuzemská prodejna byla otevřena v květnu roku 1994 v Českých Budějovicích. V současné době v Čechách najdeme 141 prodejen. Ty najdete v mnoha městech napříč republikou prodejny: Praha, Brno, Ostrava a další. Moderní zázemí prodejen se odráží v kvalitě servisu a výrobky vlastních značek zajistí kvalitu za neobvykle nízké ceny.

Široký sortiment prvotřídní kvality

Drogerie má ve své nabídce bohatý sortiment. V regálech najdete nejen produkty pro péči o tělo, vlasy i zuby, ale také dekorativní kosmetiku. Nezapomíná se zde ani na vaše domácí mazlíčky, těm můžete koupit krmivo a pamlsky značky WInston. Rádi si dáte něco dobrého na zub, ale nechce jíst nekvalitní produkty? Ani zdravá výživa nechybí. Dále zde můžete najít prací prášky, čistící prostředky, léky a vitamíny, doplňky do vlasů nebo bižuterii. Moderní zázemí prodejen se odráží v kvalitě servisu a výrobky vlastních značek zajistí kvalitu za neobvykle nízké ceny.

Akční letáky Rossmann

V aktuálním letáku vždy najdeme zboží za akční ceny. Můžete vybírat jednotlivé akce a najít takovou, která vám padne. Jistě leták oceníte stejně jako akční leták Teta drogerie či letáky Top drogerie. Leták je vydáván dvakrát do měsíce. Několikrát do roka firma vydává i svůj magazín Rossmann life, ve kterém se ukrývají užitečné tipy a inspirace. Aktuální letáky a magazín pro vás připravujeme na této stránce.

Výhody ROSSMANN CLUBu

Pokud rádi nakupujete v těchto drogeriích, můžete se zaregistrovat do programu ROSSMANN CLUB, se kterým je spojena i mobilní aplikace. S registrací automaticky získáváte 20% slevový kupon na celý nákup, stačí předložit kartu v mobilu. Při každém nákupu sbíráte věrnostní body, které vám zajistí další slevy. Navíc se na vás jako členy klubu vztahuje více akčních nabídek, získáváte totiž další slevy na již zlevněné produkty z letáku. K narozeninám navíc dostanete pravidelně 10% narozeninovou slevu na nákup. Registrace je zadarmo a navíc přináší spoustu zajímavých výhod. Aplikace ROSSMANN CLUB je k dispozici pro OS Android i APPLE iOS.

Produkty pro maminky za výhodné ceny

Pro maminky a děti je připraven i věrnostní program Rossmánek. Registrovaným zákazníkům chodí pravidelně jednou měsíčně leták Rossmánek, kde se najde sleva u mnoha produktů pro malé děti. Například speciální kosmetiku, dětskou výživu, plenky, šetrné čistící a prací prostředky nebo doplňky. Zájemci se mohou zapojit i do různých soutěží o hodnotné ceny. 

Rossmann Foto - radost za pár korun

Zvěčněte důležité okamžiky - v Rossmannu můžete také využít Fotoslužby & FotoShop. Tato služba nabízí výrobu fotoknih, kalendářů, plakátů, obrazů a mnoho dalších. Fotografie si tak můžete objednat online a vyzvednout si je na prodejně. Mimo to si v obchodech můžete nechat fotografie okamžitě vytisknout. Na pokladnách je možné si také dobít kredit nebo nechat zdarma zabalit dárek pro vaše blízké. Nakoupit můžete také v pohodlí domova, e-shop přináší širokou nabídku jednotlivých produktů.

Podobné obchody jako ROSSMANN s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ROSSMANN.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se