Rossmann leták informace

Všechny platné Rossmann letáky na jednom místě! Rossmann leták pro tento i příští týden. Rossmann rozesílá letáky pravidelně 1x čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny. Rossmann letáky platí většinou od středy do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě letáků Rossmann nepravidelně vydává i magazín Rossmann Life, který má delší platnost a leták Rossmánek. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Rossmann leták online.

Nejnovější letáky

Archív letáků

Síť prodejen drogerie a parfumerie Rossmann má v Evropě více než 3 600 poboček. Rossmann je dceřinou společností firmy Rossmann Central Europe, která byla založena v Německu Dirkem Rossmannem. Kromě Německa a České republiky najdeme provozovny i v Maďarsku, Polsku, Turecku nebo Albánii. První tuzemská prodejna byla otevřena v květnu roku 1994 v Českých Budějovicích. V současné době v Čechách najdeme 132 Rossmann prodejen.

Drogerie Rossmann má ve své nabídce bohatý sortiment. V regálech obchodu najdeme dámskou dekorativní a pečující kosmetiku, přípravky na vlasy, dětskou kosmetiku, parfémy, hygienické potřeby, ale i čistící prostředky, prací prášky, krmiva pro domácí mazlíčky, léky a vitamíny, potraviny z oblasti zdravé výživy nebo doplňky do vlasů a bižuterii.

V aktuálním letáku Rossmann vždy najdeme zboží za akční ceny. Leták je vydáván dvakrát do měsíce. Několikrát do roka firma vydává i svůj magazín Rossmann life, ve kterém se ukrývají užitečné tipy a inspirace. Aktuální letáky a magazín pro vás připravujeme na této stránce.

Pro maminky a jejich děťátka je připraven i věrnostní program Rossmánek. Registrovaným zákazníků chodí pravidelně jednou měsíčně leták Rossmánek, kde najdete výhodné ceny produktů pro malé děti. Například speciální kosmetiku, dětskou výživu, plenky, šetrné čistící a prací prostředky nebo doplňky. Zájemci se mohou zapojit i do různých soutěží o hodnotné ceny. Navíc na první nákup s dětským věrnostním programem dostanete 10% slevu.

V Rossmannu můžete také využít Fotoslužby & FotoShop. Rossmann Foto nabízí výrobu fotoknih, kalendářů, plakátů, obrazů a mnoho dalších. Fotografie si tak můžete objednat online a vyzvednou si je na prodejně. Mimo to si v obchodech můžete nechat fotografie okamžitě vytisknout. Na pokladnách se možné si také dobít kredit nebo nechat zdarma zabalit dárek pro vaše blízké.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.