TravelPortal.cz

O obchodu TravelPortal.cz

TravelPortal.cz je online cestovní agentura, se kterou si dovolenou nebo zájezd snů vybere úplně každý. Nemusíte procházet tisíc různých webů, abyste našli tu nejlepší cestovní kancelář. TravelPortal spolupracuje s desítkami kanceláří, všechny jejich nabídky najdete na jednom místě. Využijte srovnávač zájezdů od TravelPortal a levná dovolená už nebude pouze sen. Provozovatelem webu je iSTEP CE s. r. o.

Zájezdy od Karlštejna po Antarktidu

Lyžování, moře, exotika, památky… džungle, sopky, ledovce! S cestovní agenturou TravelPortal je možné vše. Vybírat můžete ze stovek zájezdů po celém světě, a to rekreačních i poznávacích. Vše je pečlivě roztříděno do logických kategorií, hledání dovolené je tak maximálně snadné. Vybírat můžete podle destinace, ceny, dopravy a ubytování nebo typu zájezdu.

First minute zájezdy na TravelPortal

Jedním ze způsobů, jak značně ušetřit při nákupu dovolenou jsou tzv. first minute zájezdy. Na dovolenou rezervovanou s velkým předstihem nabízí řada cestovních kanceláří slevy v řádu desítek procent. Web TravelPortal vám takovou dovolenou najde během okamžiků, staří si otevřít patřičnou kategorii. Zůstaňte klidně u plážové klasiky, fajnšmekři ale ocení i dovolenou plnou adrenalinu.

Dovolená Last minute za hubičku

Cestovat „na poslední chvíli“ se skutečně vyplatí. Ať už vás láká lyžování nebo dovolená u moře, s TravelPortal můžete ušetřit i více než 30 %. Nezapomínejte ani na možná rizika takové dovolené a vždy se zajímejte o výši stornopoplatků a možné vrácení peněz. Samozřejmostí by pak mělo být cestovní pojištění, které může mít více výhod, než byste čekali.

Dovolená u moře na TravelPortal.cz

Dovolená s dětmi i zájezdy pro seniory

Máte-li speciální nároky, které má vaše dovolená splňovat, jsou kategorie zájezdů na TravelPortal přesně to, co potřebujete. „Dovolená pro seniory“ nabízí zájezdy komfortní pro věkovou kategorii 55+, zatímco „Dovolená s dětmi“ vám naopak zajistí, že vy si odpočinete, zatímco ratolesti se vydovádí. Abyste měli minimum starostí, doporučujeme využít zájezdy all inclusive.

Pobočky TravelPortal v Česku

Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, můžete si dovolenou sjednat na jedné z 36 poboček TravelPortal v Česku. Najdete je ve větších městech, takže to nikdy nemáte příliš daleko. Zde je několik hlavních míst:

TravelPortal Praha

 • Jindřišská 27: Po–Pá 9:00–12:30, 13:30–18:00
 • Letiště Václava Havla, Aviatická 1017, spojovací chodba mezi terminály I a II: Po–Pá 9:00–18:00
 • OC Černý Most, Chlumecká 765/6: Po–Pá 9:00–21:00
 • OC Letňany, Veselská 663: Po–Pá 9:00–21:00
 • Masarykova 2: Po–Pá 9:00–19:00
 • Forum Nová Krolína, Jantarová 3344/4: Po–Ne 9:00–21:00

TravelPortal Brno

 • Masarykova 2: Po–Pá 9:00–19:00

TravelPortal Ostrava

 • Forum Nová Krolína, Jantarová 3344/4: Po–Ne 9:00–21:00
Poznávací zájezdy na TravelPortal.cz

TravelPortal kontakt a zákaznická linka

Ačkoliv jsou webové stránky TravelPortal skutečně přehledné, někdy zkrátka potřebujete vyřídit něco s živým člověkem. Není problém, na společnost se můžete obrátit také přímo.

 • Pro rychlou přímou komunikaci je nejlepší telefonní linka: +420 234 121 121.
 • Pokud s otázkou či požadavkem zase tak nespěcháte, doporučujeme email vasedovolena@travelportal.cz (informace o zájezdech) nebo info@travelportal.cz (obecné informace)

Jestliže máte zájem o svěží cestovní inspiraci nebo atraktivní soutěže, sledujte TravelPortal na Instagramu nebo na Facebooku.

 • Jestli hledáte cestovní kancelář na Slovensku, zkuste CK DAKA.
 • Obdobnou cestovní agenturu najdete take v Polsku: Kuptravel.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O TravelPortal.cz

Plánujete dovolenou a nechcete jezdit tak zvaně na blind? Na TravelPortal.cz naleznete stovky destinací, kam může vaše příští cesta směřovat! Naleznete zde jak exotiku, tak i lyžování, jak first minute, tak i last minute.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod TravelPortal.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se