Lékárna.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Lékárna.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 5 % na vše v obchodě Lékárna.cz

Platí do 28.11.2021

 
   

Je vám tak zle, že ani z té postele nebudete vylézat, pokud to nebude nezbytně nutné? Pomozte svému tělu vhodným práškem –...

O obchodu Lékárna.cz

Je vám tak zle, že ani z té postele nebudete vylézat, pokud to nebude nezbytně nutné? Pomozte svému tělu vhodným práškem – nemusíte pro něj ani nikam chodit, jen se natáhněte pro telefon nebo notebook a z online Lékárny.cz si objednejte něco, co vašim bílým krvinkám usnadní práci. Nevíte si rady? Odborný lékárník je vám plně k dispozici. Pečujte o své zdraví společně s Lékárna.cz.

Ať už vás akutně trápí bolest hlavy nebo střevní potíže, potřebujete koupit výživu pro své miminko, antikoncepci, vitamíny nebo chovatelské potřeby pro svého psa či kočkuLékárna.cz nabízí vše, co potřebujete. Naleznete zde i dietní stravu, drogerii, minerály, bylinky, čaje, ortopedické potřeby, inkontinenční pomůcky, potřeby pro těhotné, zdravotnické pomůcky, náplasti a obvazy, dětskou kosmetiku a drogerii, doplňky stravydudlíky a kondomy. Nic vás netrápí a chcete se jen dozvědět něco zajímavého z oblasti zdraví? Přečtěte si zajímavé články odborných redaktorů a buďte připraveni, když vás náhodou něco nemilého potká. Péče o zuby je také velmi důležitá, a proto si nezapomeňte nakoupit dostatek produktů, které vám pomohou s péčí o ústní dutinu.

První on-line lékárna v Česku

Lékárna.cz vznikla v roce 1999 původně jako informační portál o lécích, od roku 2003 je e-shopem a v té době se jednalo o první lékárnu na českém internetu. Při výběru na jejich stránkách máte po ruce dostatek informací, obrázků a call centrum, takže si můžete být jistí, že vždy vyberete tu nejideálnější volbu pro své zdraví. Lékárna.cz má více než 700 odběrných míst, zároveň disponuje vlastním logistickým skladem, takže vaše objednávka bude rychle u vás. Výhodou je, že termín odeslání objednávky ze skladu znáte ještě před samotným nákupem. Při objednávce nad 1500 Kč budete mít dopravu zadarmo.

Bezpečný nákup

Lékárna.cz je certifikovaný obchod od APEK. Takže samozřejmostí je, že vždy dostanete originální preparát v plné kvalitě. Zboží nakupují od stejných distributorů léků, kteří zásobují i běžné lékárny a jejich farmaceuti dbají na správné lékárenské zacházení s léky a dalším sortimentem.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Lékárna.cz

5.0

Jaroslav Ř.

08.11.2021 5.0

Velmi rychlé dodání zpravidla během dvou dnů, výborná podpora a informace o postupu dodávky.

Táňa Š.

19.10.2021 5.0

velká spokojenost s komunikací i dodávkami zboží

Jana G.

08.09.2021 5.0

Vše OK.

Paterová

02.06.2021 5.0

Zakoupené zboží v tomto internetovém obchodě dorazilo v perfektním stavu, důkladně zabaleno, v nejkratší možném doručovacím čase. Naprostá spokojenost jak s výrobkem tak i s dodavatelem, obchodem. Všem jen mohu doporučit!

Gabriela G.

26.05.2021 5.0

velmi spokojena

10.05.2021 5.0

spokojeniost

Jaroslav P.

09.05.2021 5.0

Zakoupené zboží v tomto internetovém obchodě dorazilo v perfektním stavu, důkladně zabaleno, v nejkratší možném doručovacím čase. Naprostá spokojenost jak s výrobkem tak i s dodavatelem, obchodem. Všem jen mohu doporučit!

Míla

19.01.2021 5.0

solidní jednání přehledná nabídka

Ivana M.

27.09.2020 5.0

Jsem s obchodem velmi spokojená

Renata K.

28.08.2020 5.0

Rychlí, levnější a vše bylo ok. Nadstandardní. :-)

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Lékárna.cz

Je vám tak zle, že ani z té postele nebudete vylézat, pokud to nebude nezbytně nutné? Pomozte svému tělu vhodným práškem – nemusíte pro něj ani nikam chodit, jen se natáhněte pro telefon nebo notebook a z online Lékárny.cz si objednejte něco, co vašim bílým krvinkám usnadní práci. Nevíte si rady? Odborný lékárník je vám plně k dispozici.

Podmínky nákupu

Odměna se vztahuje na první nákup nového zákazníka. Nový zákazník je ten, který v e-shopu Lékárna.cz nenakoupil za poslední 2 roky. Odměna se nevztahuje na objednávky se slevovými kódy. V případě použití benefitů jako platební prostředek u objednávky může dojít k zrušení odměny.

Při nákupu v aplikaci obchodu se odměna nepřipíše.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  5 %
První nákup 5 %
Další nákupy 0 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Lékárna.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.