Alibaba

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Alibaba slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,7 % na vše v obchodě Alibaba

Platí do 24.10.2021

 
   

Nakupujte vše, na co si vzpomenete z pohodlí vašeho domova a za skvělé ceny. Alibaba je čínský e-shop, kde seženete v...

O obchodu Alibaba

Nakupujte vše, na co si vzpomenete, z pohodlí vašeho domova a za skvělé ceny. Alibaba je čínský e-shop, kde seženete v podstatě cokoliv. Od bižuterie, kosmetiky, oblečení a obuvi, přes elektroniku, hračky či nábytek, až po nářadí a různé díly. Na Alibaba.com si navíc můžete vybrat z opravdu širokého výběru zboží i prodejců.

Alibaba Group

Internetový obchod Alibaba patří pod společnost Alibaba Group, která provozuje mimo jiné také známějšího bratra Alibaby, a to AliExpress. Jedná se o čínskou společnost se sídlem v Chang-čou, kterou založil bývalý učitel angličtiny Jack Ma. Tento učitel založil web Alibaba.com již v roce 1999. Téhož roku oficiálně založil i společnost.

alibaba aplikace

Alibaba.com aplikace

S mobilní aplikací Alibaba můžete nakupovat pohodlně opravdu odkudkoliv. Vše, co potřebujete, je telefon s operačním systémem iOS nebo Android a připojení k internetu. Během pár kliknutí si pořídíte nové stylové oblečení, módní doplňky, kvalitní elektroniku nebo třeba originální nábytek, a to vše za skvělé ceny.

Doprava a platba

Jedná se sice o čínský e-shop, ale nemusíte se bát, že byste na své zboží čekali několik měsíců. Dodací doba i cena dopravy se liší kus od kusu a prodejce od prodejce. To vám dává možnost vybrat si vždy tu nejvýhodnější možnost. Často je navíc doprava zdarma.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete e-shop jednoduše kontaktovat, a to přímo na jejich webových stránkách prostřednictvím chatbota.

Alibaba je také na sociálních sítích. Navštivte jejich Facebook nebo Twitter, objevujte novinky, slevy či různé akce a nechte se inspirovat.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Alibaba

Vybrali jste si některý Alibaba slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zadejte zkopírovaný kód.

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka Alibaba slevový kód nebo jiná sleva, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Alibaba

Nakupujte vše, na co si vzpomenete z pohodlí vašeho domova a za skvělé ceny. Alibaba je čínský e-shop, kde seženete v podstatě cokoliv. Od bižuterie, kosmetiky, oblečení a obuvi, přes elektroniku, hračky či nábytek, až po nářadí a různé díly. Na Alibaba.com si navíc můžete vybrat z opravdu širokého výběru zboží i prodejců.

Podmínky nákupu

Pro získání cashback odměny je nutné, abyste se z portálu Tipli přesměrovali ještě před tím, než vytvoříte objednávku u prodejce (případně než budete kontaktovat dodavatele.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,7 % zpět z ceny nákupu v obchodě Alibaba?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.